Sesja zdjęciowa podczas tenisowego meczu! Gwiazdy Hollywood na trybunach

Tenis
Sesja zdjęciowa podczas tenisowego meczu! Gwiazdy Hollywood na trybunach
fot. PAP, Polsat Sport
Gwiazdy na hitowym meczu

Stefanos Tsitsipas i Jannik Sinner stanęli naprzeciwko siebie w półfinale turnieju ATP w Monte Carlo. Ten mecz na żywo z trybun obserwowały gwiazdy Hollywood.

Tegoroczny turniej ATP w Monte Carlo wkracza w decydującą fazę. W półfinale rywalizacji na kortach w Monako naprzeciwko siebie stanęli Stefanos Tsitsipas i Jannik Sinner. Jak się okazało, to hitowe starcie cieszyło się zainteresowaniem nie tylko wśród "zwykłych" fanów tenisa, ale także wśród międzynarodowych gwiazd. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Mamy to! Polka wygrała tenisowy turniej

 

Na początku starcia telewizyjne kamery uchwyciły sesję zdjęciową, która odbywał się na trybunach podczas tego pojedynku. W Monako pojawili się bowiem Zendaya, Josh O'Connor oraz Mike Faist. Promowali oni film "Challengers", którego głównym tematem ma być właśnie tenis. 

 

 

Warto przypomnieć, że nie tak dawno Zendaya również pojawiła się na ustach tenisowych kibiców. Spotkała się bowiem z Igą Świątek, zaraz po tym, jak Polka sięgnęła po zwycięstwo podczas tegorocznej edycji turnieju WTA w Indian Wells.

 

 

Zendaya, a w zasadzie Zendaya Maree Stoermer Coleman to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek na świecie. Występowała między innymi w Diunie, filmach z serii Spider-Man, a także w serialu Euforia. Za swoją rolę ostatnim z wymienionych przedsięwzięć otrzymała dwie nagrody Emmy i jeden Złoty Glob.

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie