Enea Czarni Radom ogłosili ważną decyzję! "W klubie zajdzie wiele zmian"

Siatkówka
Enea Czarni Radom ogłosili ważną decyzję! "W klubie zajdzie wiele zmian"
fot. PAP
Siatkarze Enea Czarnych Radom zajęli ostatnie miejsce w tabeli i spadli z PlusLigi.

– Po spadku z PlusLigi, przed nadchodzącym sezonem w Tauron 1. Lidze w klubie zajdzie wiele zmian, zarówno w administracji jak i zespole – zapowiedział prezes Enea Czarnych Radom Paweł Zagumny. Na stanowisku Doradcy Zarządu w klubie zatrudniony został Gabriel Wlaź.

Gabriel Wlaź w ostatnich latach związany był z klubem ChKS Arka Chełm, którego był założycielem. W latach 2017–23 pełnił rolę prezesa klubu, a następnie został dyrektorem sportowym. Wraz z drużyną z Chełma awansował w sezonie 2022/23 do Tauron 1. Ligi siatkarzy.

 

Zobacz także: Smutne pożegnanie z PlusLigą! Enea Czarni Radom przegrali w ostatnim meczu

 

– Po spadku z PlusLigi mężczyzn przed nadchodzącym sezonem w Tauron 1. Lidze, w klubie zajdzie wiele zmian, zarówno w administracji jak i zespole – zapowiedział prezes klubu WKS Czarni Radom Paweł Zagumny.

 

 

 

 

– Zderzając się z nową rzeczywistością potrzebujemy ludzi doświadczonych w prowadzeniu pierwszoligowego klubu, stąd decyzja o zatrudnieniu na funkcję Doradcy Zarządu WKS Czarni Radom, Pana Gabriela Wlazia. Mam nadzieję, że dość szybko wkomponuje się w nasz zespół, a jego skuteczne działanie, pomoże nam w sprawnym funkcjonowaniu, a przede wszystkim pozyskiwaniu nowych partnerów oraz sponsorów – podkreślił Zagumny.

Robert Murawski/Polsat Sport, wksczarni.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie