Liga Mistrzów: FC Barcelona - PSG. Relacja live i wynik na żywo 16.04

Robert Lewandowski

Barcelona - PSG to pierwszy z meczów rewanżowych w ćwiećfinałach Ligi Mistrzów UEFA. Czy Barcelona obroni przewagę, czy może paryżanie zdołają nadrobić stratę? Relacja live i wynik na żywo z meczu Barcelona - PSG na Polsatsport.pl

Pierwszy mecz między tymi drużynami skończył się wynikiem 3:2 dla Barcelony. Piłkarze Barcelony są więc w komfortowej sytuacji przed rewanżem, ale zdaniem Raphinii, skrzydłowego "Blaugrany", nie spoczywają na laurach.

"Wygrana w Paryżu oczywiście cieszy, ale jeszcze niczego nie gwarantuje. Jesteśmy dopiero w połowie drogi do następnej rundy. Przed nami jeszcze 90 minut, a może nawet więcej" - powiedział Brazylijczyk.

W świadomości większości kibiców spotkania między Barceloną a PSG kojarzą się z "la Remontadą", meczem 1/8 Ligi Mistrzów z sezonu 2016/17, w którym Barcelona zdołała odwrócić losy dwumeczu wygrywając u siebie 6:1 i tym samym 6:5 w dwumeczu. Dzisiaj kibice PSG będą mieli nadzieję na zemstę i szansę na napisanie własnej wersji tej historii.

Luis Enrique, trener paryżan, a wcześniej szkoleniowiec Barcelony właśnie w czasach "remontady", twierdzi, że jest to wykonalne.

"Jeszcze wszystko jest możliwe. Pojedziemy na rewanż pełni ambicji i wiary. Piłkarze mają świadomość stawki i zadania, jakie przed nimi stoi, a ja im ufam" - stwierdził Hiszpan.

Barcelona nie poniosła porażki od 27 stycznia, utrzymanie tej serii zagwarantuje drużynie Roberta Lewandowskiego pierwszy awans do półfinałów Ligi Mistrzów od 2019 roku.

Liga Mistrzów: FC Barcelona - PSG. Relacja live i wynik na żywo

Relacja live i wynik na żywo z meczu Barcelona - PSG od godziny 21.00 na Polsatsport.pl.