Kaczmarek odsłania kulisy przygotowań do ślubu. "Suknię już mam"

Inne
Kaczmarek odsłania kulisy przygotowań do ślubu. "Suknię już mam"
fot. Cyfrasport
Polska lekkoatletka najpierw zawalczy o medale na igrzyskach, a potem... weźmie ślub. „Już wszystko gotowe”

Reprezentantka Polski, Natalia Kaczmarek, w najbliższych miesiącach będzie przygotowywać się do Igrzysk olimpijskich. Od razu po imprezie czterolecia ma natomiast zaplanowany... ślub.

Natalia Kaczmarek jest jedną z najlepszych polskich lekkoatletek. Mistrzyni olimpijska rozpoczyna właśnie przygotowania do igrzysk olimpijskich, na których będzie bronić złotego medalu w sztafecie 4x400 metrów, ale też będzie walczyć o medal w indywidualnym biegu na 400 metrów.

 

ZOBACZ TAKŻE: Rusza najpiękniejsza liga świata! A w niej Memoriał Skolimowskiej

 

A tuż po igrzyskach, we wrześniu, Kaczmarek ma zaplanowany ślub. Wybrańcem jej serca jest inny polski lekkoatleta, kulomiot — Konrad Bukowiecki. Para jest ze sobą od ponad pięciu lat, poznali się podczas jednego ze zgrupowań polskiej kadry. Pod koniec czerwca zeszłego roku podzielili się ze światem informacją o zaręczynach.

 

Sprinterka nie martwi się jednak, że przygotowania do ślubu zakłócą jej przygotowania do igrzysk. W rozmowie z „Faktem” przyznała, że w kwestii ślubu „już wszystko gotowe.” Na potwierdzenie swoich słów dodała:

 

- Suknię ślubną już mam - powiedziała. 

 

Kaczmarek po ślubie przyjmie nazwisko przyszłego męża, od przyszłego sezonu będzie występować na zawodach jako Natalia Bukowiecka.

 

Mateusz Przyrowski/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie