PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa — Górnik Zabrze. Relacja live i wynik na żywo

W 29. kolejce spotykają się dwa zespoły włączone w walkę o tytuł, Raków Częstochowa i Górnik Zabrze. Kto zwycięży? Relacja live i wynik na żywo meczu Raków Częstochowa — Górnik Zabrze na Polsatsport.pl.

Forma gospodarzy pozostawia wiele do życzenia. Raków wprawdzie zajmuje piąte miejsce w tabeli, ale od czterech spotkań nie wygrał i jeśli ta seria nie zostanie przerwana, to szanse na mistrzostwo staną się marginalne.

Przerwanie serii będzie trudne, bo Górnik to zespół będący w najlepszej formie w całej lidze. Zwycięstwa w trzech z czterech ostatnich meczów spowodowały, że na ostatniej prostej zespół z Zabrza włączył się do walki o mistrzostwo.

Jesienne spotkanie tych zespołów skończyło się zwycięstwem Górnika 2:1.

Relacja live i wynik na żywo meczu Raków Częstochowa — Górnik Zabrze na Polsatsport.pl. Początek o 20:30.