Magda Linette - Sloane Stephens. Kiedy jest finał? O której godzinie?

Magda Linette - Sloane Stephens to finał turnieju WTA w Rouen. Kiedy jest finał? O której godzinie gra Linette w finale?

Polka wygrała we Francji już cztery spotkania. Pokonała kolejno Elsę Jacquemot, Nataliję Stevanovic, Arantxę Rus oraz Anhelinę Kalininę. Pierwsze trzy mecze wygrała bez straty, a w tym ostatnim, pełnym emocji, boju udowodniła, że potrafi podnosić się w trudnych momentach.

Stephens również ma na koncie cztery mecze i tylko jeden przegrany set. O jej sile przekonały się Peyton Stearns, Karolina Pliskova, Yue Yuan oraz Caroline Garcia.

Będzie to czwarty mecz Linette i Stephens w historii ich rywalizacji. Do tej pory Polka nie wygrała nawet seta.

Mecz Linette - Stephens odbędzie się w niedzielę 21 kwietnia. Początek finału jest zaplanowany na godz. 15:00.