WTA w Madrycie: Julia Putincewa - Yue Yuan. Relacja live i wynik na żywo

Tenis

Julia Putincewa i Yue Yuan zagrają ze sobą w pierwszej rundzie turnieju WTA w Madrycie. Relacja live i wynik na żywo meczu Julia Putincewa - Yue Yuan na Polsatsport.pl.

W zeszłym roku w Madrycie triumfowała Aryna Sabalenka, która w finale pokonała Igę Świątek. Polka jeszcze nigdy nie zwyciężyła w stolicy Hiszpanii, więc z pewnością będzie chciała zakończyć cykl zmagań finałowym zwycięstwem. Kwalifikacje do turnieju w Madrycie rozpoczęły się 22 kwietnia, a całe zawody zakończą się wielkim finałem już 5 maja.

 

ZOBACZ TAKŻE: Novak Djokovic zachwycony gwiazdą Realu Madryt. Mówi o wyjątkowych cechach


Poza Igą Świątek Polskę w Madrycie reprezentować będą jeszcze Magda Linette i Magdalena Fręch. Liderka światowego rankingu rozpocznie turniej od drugiej rundy, z kolei Linette i Fręch muszą wywalczyć sobie awans do kolejnej rundy na korcie. W turnieju mężczyzn rozgrywanym w tym samym czasie w Madrycie wystąpi z kolei Hubert Hurkacz.


Tenisistki, które zagrają w Madrycie mogą liczyć na solidną gratyfikację finansową, choć przewidziana pula nagród w turnieju kobiet jest nieco mniejsza niż rok temu i łącznie wynosi 7,6 miliona euro. Triumfatorka może liczyć na 963 tysięcy euro.

 

Relacja live i wynik na żywo meczu Julia Putincewa - Yue Yuan na Polsatsport.pl.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie