ATP w Madrycie: Holger Rune - Mariano Navone. Relacja live i wynik na żywo

W drugiej rundzie turnieju ATP w Madrycie Holger Rune zmierzy się z Mariano Navone. Który z tenisistów okaże się lepszy w tym spotkaniu i awansuje do trzeciej rundy hiszpańskiej rywalizacji? Relacja live i wynik na żywo meczu Rune - Navone na Polsatsport.pl.

Jeszcze niespełna tydzień temu Rune rywalizował w turnieju ATP w Monachium. Tam dwunasty tenisista świata wygrał dwa spotkania bez starty seta. W trzecim - będącym półfinałem nieoczekiwanie pokonał go Jan-Lennard Struff 2:6, 0:6. W pierwszej rundzie madryckiej rywalizacji Rune otrzymał wolny los.

Navone w ubiegłą niedzielę przegrał finał turnieju ATP w Monachium. Argentyńczyk w dwóch setach został pokonany przez Martona Fucsovicsa 4:6, 5:7. W Madrycie Navaone rozegrał już jedno spotkanie. W pierwszej rundzie pokonał Alexeia Popyrina 7:5, 6:2.

Relacja live i wynik na żywo meczu Rune - Navone na Polsatsport.pl.