Hubert Hurkacz - Daniel Atlmaier. Relacja live i wynik na żywo ATP w Madrycie

W 1/16 finału turnieju ATP w Madrycie rywalem Huberta Hurkacza będzie Niemiec Daniel Atlmaier. Relacja live i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

We wcześniejszej rundzie Hurkacz wspaniale rozpoczął pojedynek z Jackem Draperem i już po ośmiu minutach prowadził 3:0. Zdobył też kolejne dwa gemy, ale Brytyjczyk w miarę upływu czasu rozkręcał się i popisał kilkoma wspaniałymi zagraniami. Ostatecznie Polak wygrał pierwszego seta w ciągu 32 minut.

Druga partia była bardziej wyrównana. Decydujący okazał się 11. gem, w którym Hurkacz przełamał serwis rywala, a po chwili nie dał mu szans przy własnym podaniu.

"Cieszę się z tego, jak rozegrałem całe spotkanie. Grałem z nim niedawno i miałem okazję przeanalizować, co mogę zrobić lepiej. W pierwszym secie grałem solidnie, agresywnie. Drugi był bardziej wyrównany, bo Jack podniósł swój poziom gry" - ocenił Hurkacz w krótkiej rozmowie bezpośrednio po meczu.

Hurkacz do tej pory jeszcze nie grał z Atlmaierem. Niemiec jest niżej notowany od Drapera - na 61. pozycji, ale w piątek pokazał się z bardzo dobrej strony, wygrywając 6:2, 6:3 z Francuzem Arthurem Filsem (32.).

Relacja live i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Daniel Atlmaier na Polsatsport.pl.