8:0 w Fortuna 1 Lidze! Takiego meczu nikt się nie spodziewał

7:0 w Fortuna 1 Lidze! Takiego meczu nikt się nie spodziewał

Zaskakujący przebieg miało ostatnie sobotnie spotkanie 31. kolejki Fortuna 1 Ligi. GKS Katowice pokonał Stal Rzeszów aż 8:0!

Można powiedzieć, że gospodarze prowadzili przez praktycznie całe spotkanie. Pierwszy gol padł już w 31. sekundzie, a jego autorem był Antoni Kozubal.

Przed przerwą padły jeszcze cztery gole, a trzy z nich strzelił Mateusz Mak, a jednego dorzucił Sebastian Bergier. Dodatkowo Stal od ostatniej minucie pierwszej połowy musiała radzić sobie w dziesiątkę po czerwonej kartce Kamila Kościelnego.

Po przerwie gospodarze trochę zwolnili, ale i tak byli w stanie strzelić kolejne gole. Zrobili to Oskar Repka, Mateusz Marzec oraz Jakub Arak.

Tym samym katowiczanie wrócili na trzecie miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi i nadal mają szansę nawet na bezpośredni awans.

GKS Katowice - Stal Rzeszów 8:0 (5:0)

Bramki: Kozubal 1, Bergier 12, Mak 14, 25, 27, Repka 63, Marzec 75, Arak 87.

Czerwona kartka: Kościelny (45).