Polska – Holandia. Mecz towarzyski siatkarek. Relacja live i wynik na żywo 10.05

W piątek zostanie rozegrane drugie towarzyskie starcie siatkarek Polski i Holandii. W pierwszym meczu Polki wygrały bardzo pewnie. Jak będzie tym razem? Kto wygra to spotkanie? Relacja live i wynik na żywo z meczu Polska – Holandia na Polsatsport.pl.

Przygotowujące się do rywalizacji w Lidze Narodów siatkarek reprezentacje Polski i Holandii rozgrywają mecze towarzyskie w Bielsku-Białej. Trenerzy Stefano Lavarini i Felix Koslowski umówili się na rozegranie pięciu setów w każdej z tych konfrontacji.

W pierwszym spotkaniu Polki pewnie pokonały rywalki 5:0. Po trzech setach doszło do zmian w składzie, a w polskiej kadrze zagrały po dłuższej przerwie środkowa Klaudia Alagierska-Szczepaniak, rozgrywająca Marlena Kowalewska oraz przyjmująca Natalia Mędrzyk.

Towarzyskie spotkania w Bielsku-Białej to dla obu reprezentacji ostatnie sprawdziany przed inauguracją Ligi Narodów. Obie ekipy w pierwszym tygodniu VNL 2024 będą rywalizować na turnieju w tureckiej Antalyi.

Relacja live i wynik na żywo z meczu Polska – Holandia w piątek 9 maja o godzinie 18.30 na Polsatsport.pl.