Co za gol! Fenomenalne trafienie z połowy boiska na wagę remisu (WIDEO)

Co za gol! Fenomenalne trafienie z połowy boiska na wagę remisu (WIDEO

W spotkaniu 32. kolejki Fortuna 1 Ligi Motor Lublin zmierzył się ze Zniczem Pruszków. Starcie zakończyło się wynikiem 3:3. Ozdobą meczu była bramka gospodarzy na wagę remisu. Mbaye Ndiaye posłał piłkę do siatki strzałem z połowy boiska.

Kiedy w 74. minucie gry Daniel Stanclik strzelił gola na 3:2 dla Znicza, sytuacja Motoru stała się bardzo trudna. Sześć minut później lublinianie doprowadzili jednak do wyrównania. Futbolówkę w środkowej strefie boiska przechwycił Ndiaye. Senegalczyk ruszył przed siebie z piłką, gdyż jego koledzy zostali z tyłu i nie miał komu zagrać.

21-latek zdecydował się na nieszablonowe rozwiązanie. Postanowił oddać strzał z połowy boiska. Piłka przeleciała nad wysuniętym przed pole karne Piotrem Misztalem i zatrzepotała w siatce. Na tablicy wyników pojawił się wynik 3:3.

Taki rezultat utrzymał się aż do końcowego gwizdka sędziego. Jeden punkt z pewnością nie satysfakcjonuje Motoru. Ekipa z Lubelszczyzny po tej serii gier na pewno nie będzie plasowała się na miejscu premiowanym grą w barażach. Różnice punktowe między drużynami w czołówce są bardzo małe. Wielce prawdopodobne, że bezpośredni rywale do lokat w najlepszej szóstce ligi wykorzystają potknięcie Motoru.