Ważenie przed galą First Step Championship. Gdzie oglądać? O której godzinie? Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Ważenie przed galą First Step Championship. Gdzie oglądać? O której godzinie? Transmisja TV i stream online
fot. materiały prasowe
FSC zadebiutuje w Polsacie!

Już w sobotę odbędzie się gala First Step Championship organizowana przy współpracy z Tuco Promotion. Zanim zawodnicy wejdą do klatki, czeka ich piątkowe ważenie. Sprawdź, gdzie oglądać ceremonię ważenia przed galą First Step Championship.

Grupy First Step Championship oraz Tuco Promotion łączą siły i już 11 maja w Rumii wspólnie zaprezentują owoce wykonanej pracy. Podczas gali FSC 9 kibiców czeka kilka ciekawych starć. W walce wieczoru zobaczymy Krystiana Kaszubowskiego, który zamierza wrócić na właściwe tory. Chwilę wcześniej, w co-main evencie pojedynek o pas mistrzowski organizacji w formule K1. Zmierzą się w nim broniący tytułu Kalski oraz pretendent Szyszko.

 

ZOBACZ TAKŻE: Koszmar polskiego medalisty olimpijskiego! Nie pojedzie na igrzyska do Paryża

 

- Kickboxing to już tradycja na naszych galach. Nie wszyscy kibice lubią grę parterową, więc trzeba im dać emocje czysto stójkowe. Kalski jest mistrzem, a Szyszko zasłużył na walkę mistrzowską. To starcie może okazać się najlepszym i najbardziej wyrównanym podczas sobotniego wydarzenia - stwierdził prezes FSC Artur Smarzyński.

 

Jeśli chodzi o kickboxing podczas FSC 9 to ciekawie zapowiada się również starcie Krzysztofa Kruzela z Kacprem Wasilewskim. Pierwszy ma już za sobą trzy występy na galach Artura Smarzyńskiego, a ostatnio zanotował wygraną podczas FEN 47. Drugi jest na początku swojej kariery, ale talentem na pewno nie ustępuje rywalowi. W sobotę zapowiada się emocjonujący pojedynek.

 

Za nim jednak zawodnicy pojawią się na ringu, czeka ich oficjalne ważenie. 

Ważenie przed galą First Step Championship: Gdzie oglądać? O której godzinie?

Ważenie przed galą First Step Championship odbędzie się w piątek (10 maja). Transmisja tego wydarzenia w Polsacie Sport Fight, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl. Początek o godzinie 18:00.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie