Iga Świątek - Aryna Sabalenka: Kiedy jest mecz? O której godzinie WTA w Rzymie?

Iga Świątek

Iga Świątek awansowała do finału turnieju WTA w Rzymie! Teraz przed nią kolejne wyzwanie. Kiedy jest mecz Iga Świątek - Aryna Sabalenka w finale w Rzymie? O której godzinie finał Świątek - Sabalenka?

Polska tenisistka idzie jak burza przez kolejne rundy włoskiego turnieju. Wyeliminowała już Bernardę Perę, Julię Putincewą, Angelique Kerbert, Madison Keys oraz Coco Gauff, nie tracąc nawet seta!

Świątek po raz ostatni przegrała w kwietniu w Stuttgarcie, kiedy musiała uznać wyższość Jeleny Rybakiny.

Liderka światowego rankingu ma na koncie dwa zwycięstwa w turniejach w Rzymie (2021 oraz 2022 rok). Czy uda jej się zrobić to po raz trzeci?

W finale jej rywalką będzie Sabalenka, która w półfinale w dwóch setach ograła Danielle Collins.

Świątek - Sabalenka: Kiedy jest mecz? O której godzinie WTA w Rzymie?

Kiedy jest mecz Świątek - Sabalenka? To pytanie zadają sobie fani tenisa. Finał Świątek - Sabalenka zaplanowano na sobotę 18 maja. Mecz Świątek - Sabalenka rozpocznie się nie przed godziną 17:00.