Magazyn Olimpijski - 18.05. Gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online

Inne
Magazyn Olimpijski - 18.05. Gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online
fot. PAP
Gdzie obejrzeć Magazyn Olimpijski?

Przed nami kolejny odcinek Magazynu Olimpijskiego. Tym razem głównymi tematami programu będą tenis i paralimpizm. Transmisja Magazynu Olimpijskiego w Polsacie Sport 1, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go.

Wiodącymi tematami kolejnego Magazynu Olimpijskiego będą tenis oraz paralimpizm a gośćmi Przemysława Iwańczyka dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Piotr Chłystek oraz wybrany właśnie na kolejną kadencję prezes Polskiego Komitetu Paralimpijskiego Łukasz Szeliga.

 

ZOBACZ TAKŻE: Cztery szanse zapaśnicze na olimpijskie medale! Czy Polacy powtórzą sukces z Tokio?

 

Połączymy się również z naszym byłym tenisistą Michałem Przysiężnym oraz szykującym się do startu w Paralekkoatletycznych MŚ w Kobe, trzykrotnym medalistą Igrzysk Paralimpijskich w skoku wzwyż Maciejem Lepiato.  
 
Jakie są szanse na pierwszy w historii medal olimpijski dla polskiego tenisa? Czy Iga Świątek i Hubert Hurkacz powinni grać razem w mikście? Czy polscy sportowcy paralimpijscy poprawią w Paryżu siedemnaste miejsce w klasyfikacji generalnej z Tokio i jak szybko wzbogacą się o (liczony łącznie z zimowymi igrzyskami paralimpijskimi) medal numer 800? To najważniejsze pytania w naszym piątym Magazynie Olimpijskim.
 
Warto przypomnieć, że transmisje z XVII Letnich Igrzysk Paralimpijskich w Paryżu (28 sierpnia - 8 września) zagoszczą na sportowych antenach Polsatu.
 
Jak co tydzień powiemy też, jak spisują się nasi olimpijczycy w drodze do Paryża i kto zapewnił sobie ostatnio kwalifikację. 
 
Magazyn Olimpijski w sobotę o 11:00 w Polsacie Sport 1, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go.

Redakcja, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie