30:0! Imponujące zwycięstwo Wisły Kraków

Piłka nożna
30:0! Imponujące zwycięstwo Wisły Kraków
Fot. Cyfrasport
30:0! Imponujące zwycięstwo Wisły Kraków

Wisła Kraków odniosła spektakularne zwycięstwo w spotkaniu ligowym. W meczu 18. kolejki czwartej grupy III Ligi kobiet piłkarki "Białej Gwiazdy" pokonały Rysy Bukowina Tatrzańska aż 30:0. Warto podkreślić, że to nie pierwsza tak wysoka porażka ekipy z Podhala w tym sezonie.

Starcie zostało rozegrane w sobotę. Krakowianki zapisały na swoim koncie 16. wygraną w rozgrywkach ligowych i znacząco poprawiły swój bilans bramkowy. Teraz wynosi on 76 goli strzelonych i tylko cztery stracone. Wisła zajmuje drugie miejsce w tabeli. Liderem jest Football Success Academy Kraków. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Kolejna porażka Rakowa. Koniec marzeń o pucharach? 

 

 

 

Natomiast dla zawodniczek z Bukowiny Tatrzańskiej nie jest to pierwsza wysoka porażka w tym sezonie. Ze wspomnianym Football Success Academy Kraków przegrały najpierw 0:24, a następnie 0:14. Do tego dochodzą m.in. przegrane 1:22, 0:15 czy 0:21 z innymi zespołami. Aktualny łączny bilans bramkowy Rysów wynosi 3-204. 

 

Do końca sezonu grupy czwartej III Ligi kobiet zostały jeszcze cztery kolejki. Warto wspomnieć, że w tych rozgrywkach występują m.in. kobiece drużyny Puszczy Niepołomice i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. 

Mateusz Tudek/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie