Siatkarski popis! Najlepsze akcje Polek na turnieju w Antalyi (WIDEO)

Robert MurawskiSiatkówka
Polska z kompletem zwycięstw zajmuje pierwsze miejsce w tabeli VNL 2024.

Polskie siatkarki udanie rozpoczęły rywalizację w tegorocznej edycji Ligi Narodów. Na turnieju w Antalyi odniosły cztery zwycięstwa bez straty seta. Rozegrały bardzo dobre spotkania, w których nie brakowało efektownych wymian. Zobacz najlepsze akcje, asy serwisowe i bloki polskich siatkarek w pierwszym tygodniu Ligi Narodów.

Wymarzony start! Tak w skrócie można opisać występ polskich siatkarek na turnieju Ligi Narodów w tureckiej Antalyi. 3:0 z Włochami, 3:0 z Francją, 3:0 z Holandią, 3:0 z Japonią. Cztery mecze, cztery zwycięstwa. Komplet dwunastu punktów, sety 12–0. Imponujący bilans, który daje ekipie trenera Stefano Lavariniego pozycję lidera tabeli VNL 2024 po pierwszym tygodniu zmagań.

Te liczby wiele mówią o postawie reprezentantek Polski, warto jednak zaznaczyć, że kryje się za nimi bardzo dobra gra. W meczach Polek nie brakowało siatkówki na najwyższym poziomie i efektownych akcji. Warto je zobaczyć w załączonym materiale wideo: