Magdalena Fręch - Marketa Vondrousova. Relacja live i wynik na żywo WTA w Strasburgu

Magdalena Fręch wygrała z Amerykanką Sloane Stephens 6:3, 6:3 w pierwszej rundzie tenisowego turnieju WTA 500 na kortach ziemnych w Strasburgu. Mecz trwał godzinę i 26 minut. Kolejną rywalką Polki będzie rozstawiona z nr 1 Czeszka Marketa Vondrousova, która miała wolny los. Relacja live i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

W pierwszym secie Polka dwukrotnie przełamała Amerykankę zajmującą 35. miejsce w rankingu WTA i triumfowała 6:3. W drugiej partii przełamała rywalkę na 4:2 i ostatecznie zwyciężyła 6:3. Fręch (54. WTA) mierzyła się ze Stephens po raz czwarty. Przegrała trzy poprzednie pojedynki. 2 kwietnia uległa jej w Charleston 0:6, 2:6.

Do tej pory Fręch i Vondrousova zmierzyły się ze sobą raz. W 2022 roku podczas Indian Wells górą była Czeszka, gładko wygrywając w dwóch setach. Jak będzie tym razem?

Relacja live i wynik na żywo meczu Magdalena Fręch - Marketa Vondrousova w środę na Polsatsport.pl.