Polski klub zaskoczył kibiców. Rozda im bilety za darmo!

Żużel
Polski klub zaskoczył kibiców. Rozda im bilety za darmo!
fot. Cyfrasport
Kibice Włókniarza Częstochowa

Na miły gest wobec swoich kibiców zdecydował się żużlowy Krono-Plast Włókniarz Częstochowa, który postanowił wręczyć kibicom darmowe bilety na najbliższy mecz PGE Ekstraligi z ZOOLeszcz GKM-em Grudziądz. Dotyczy to tych sympatyków, którzy wybrali się na odwołane z powodu deszczu starcie w Zielonej Górze.

Pogoda kolejny raz torpeduje zmagania żużlowe. W tym sezonie już wiele razy mecze musiały zostać przekładane z powodu kapryśnej aury. Podobnie było 26 maja w Zielonej Górze, gdzie NovyHotel Falubaz miał podejmować Włókniarza.

 

Do Grodu Bachusa wybrała się liczna grupa fanów z Częstochowy. Po przejechaniu setek kilometrów musieli jednak obejść się smakiem, ponieważ spotkanie zostało odwołane z powodu padającego deszczu. Klub spod Jasnej Góry postanowił zrekompensować im długą podróż.

 

ZOBACZ TAKŻE: Obustronny walkower w meczu polskiej ligi

 

"Byłeś w sektorze gości na meczu Falubaz - Włókniarz? Mamy dla was bezpłatne wejściówki na piątkowy mecz z ZOOLeszcz GKM-em Grudziądz. Doceniamy ilość przejechanych kilometrów. Mecz się nie odbył, zamiast walki na torze była wycieczka do Zielonej Góry" - przekazał klub.

 

 

Piątkowe starcie z GKM-em będzie dla Włókniarza drugim z rzędu na własnym torze, dodatkowo w odstępie trzech dni. We wtorek częstochowianie pokonali u siebie Apatora Toruń 50:40, co było ich pierwszym zwycięstwem w tym sezonie. Nadal zajmują ostatnie miejsce w tabeli z trzema punktami. GKM jest czwarty z "oczkiem" więcej.

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie