Dziecko zobaczyło Lewandowskiego i zaczęło płakać. Reakcja piłkarza to hit! (WIDEO)

Robert Lewandowski
Dziecko zobaczyło Lewandowskiego i zaczęło płakać. Reakcja piłkarza to hit! (WIDEO)
fot. PAP/X.com/LaczyNasPilka
Dziecko zobaczyło Lewandowskiego i zaczęło płakać. Reakcja piłkarza to hit! (WIDEO)

Wzruszające sceny na PGE Narodowym. Kapitan polskiej kadry Robert Lewandowski spotkał się z dziećmi, a jedno z nich nie było w stanie opanować emocji. Na szczęście napastnik FC Barcelona stanął na wysokości zadania.

Reprezentacja Polski na obecnym etapie przygotowań do Euro trenuje na Stadionie Narodowym, gdzie w piątek zagra mecz sparingowy z Ukrainą. Kamery kanału "Łączy nas piłka", oficjalnego kanału PZPN w serwisie YouTube, zarejestrowały tam niezwykłą scenę. Przed jednym z treningów Robert Lewandowski podszedł do grupy dzieci zwiedzających stadion. Dzieciaki były zaskoczone spotkaniem swojego idola, a jedna z dziewczynek nie zdołała opanować emocji i ze wzruszenia zaczęła płakać.

 

ZOBACZ TAKŻE: Rywal Polaków w formie! Wysoka wygrana przed Euro 2024

 

Kapitan reprezentacji Polski od razu ruszył uspokoić fankę. Bycie przytulonym przez takiego dżentelmena ewidentnie podziałało, bo ta po chwili zdołała opanować emocje. Po wszystkim Robert Lewandowski zrobił sobie zdjęcia z najmłodszymi fanami.

 

 

- Zauważyłem, że płacze i chwyciło mnie to za serce. W dodatku była w koszulce Barcelony. Bardzo fajny i miły moment - skomentował Lewandowski. 

 

Piątkowy mecz Polska - Ukraina rozpocznie się o 20:45. 

 

Mateusz Przyrowski/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie