Nie żyje 28-letni polski piłkarz

Nie żyje 28-letni polski piłkarz
fot. Facebook/KS Spójnia Landek
Nie żyje Marcin Mizia

Nie żyje polski piłkarz Marcin Mizia, który w weekend został brutalnie pobity. O śmierci 28-latka w środę poinformował jego klub - KS Spójnia Landek.

Na oficjalnym koncie klubu KS Spójnia Landek pojawiła się tragiczna informacja. W środę przekazano, że w wieku 28 lat zmarł piłkarz klubu spod Bielska-Białej - Marcin Mizia.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje mistrz olimpijski. Był członkiem Galerii Sław

 

"Odpoczywaj w pokoju wiecznym Miziol - na zawsze pozostaniesz w naszych sercach" - można przeczytać w komunikacie opublikowanym przez klub rywalizujący w czwartej lidze. 

 

Więcej szczegółów na temat śmierci piłkarza opublikowano na portalu "jastrzebiezdroj.naszemiasto.pl". Według przekazanych informacji Mizia został brutalnie pobity w miniony weekend podczas festiwalu Fun Festiwalweekend. W ciężkim stanie trafił do szpitala w Sosnowcu, jednak lekarzom nie udało się go uratować.

 

Jak poinformowano, zatrzymano już trzech nieletnich sprawców pobicia. Sąd Rejonowy w Sosnowcu podjął już pierwszą decyzję w tej sprawie. Sprawcy zostali umieszczeni w schronisku dla nieletnich na trzy miesiące.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie