Ważna zmiana w życiu rywalki Świątek. "Już wkrótce..."

Karolina PotrykusTenis

Jedna z czołowych tenisistek świata Caroline Garcia już niedługo zmieni stan cywilny. Zawodniczka opublikowała trzy fotografie - jedną z pierścionkiem - i oznajmiła, że zaręczyła się ze swoim partnerem.

O tym radosnym wydarzeniu znana tenisistka i jej partner poinformowali za pomocą mediów społecznościowych. Opublikowali trzy fotografie, na których widać złączone dłonie pary, pierścionek zaręczynowy, a także ich przytulonych do siebie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Iga Świątek wycofała się z turnieju! Znamy powód

 

"Mr. And Mrs. coming soon" - podpisano. Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji. Szczęścia przyszłej parze młodej życzyły m.in. Maria Sakkari, Alize Cornet i Shelby Rogers. Rzecz jasna, podobnych komentarzy nie brakuje od fanów.

 

I choć w życiu prywatnym jej się wiedzie, ostatnie tygodnie zawodowo nie są dla niej najlepsze. Garcia odpadała w drugiej rundzie trzech ostatnich prestiżowych turniejów: w Rzymie, Madrycie oraz w Paryżu podczas French Open. Obecnie zajmuje 22. miejsce w światowym notowaniu. Liderką rankingu, nieprzerwanie od 30 tygodni, jest Iga Świątek, która triumfowała we wszystkich wymienionych miejscach. 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie