Magazyn Olimpijski - 15.06. Gdzie obejrzeć? O której godzinie? Transmisja TV i stream online

Jakub ŻelepieńInne
Magazyn Olimpijski - 15.06. Gdzie obejrzeć? O której godzinie? Transmisja TV i stream online
fot. PAP/EPA
Gdzie obejrzeć Magazyn Olimpijski?

Czas na kolejny odcinek Magazynu Olimpijskiego. Jak zwykle nie zabraknie w nim wartościowych gości i ciekawych tematów. Transmisja Magazynu Olimpijskiego w Polsacie Sport 2, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl. Początek o godzinie 11:30.

Głównym tematem dziewiątego wydania naszego magazynu będzie jeździectwo, a program będzie emitowany z hipodromu w Sopocie, gdzie trwa weekend z międzynarodowymi zawodami CSIO4 w skokach przez przeszkody. Gośćmi Aleksandry Szutenberg będą Annamaria Sobierajska (ekspertka Polsatu Sport), Marcin Kamiński (prezes PZJ), Hubert Kierznowski (członek Zarządu PZJ ds. sportu wyczynowego) oraz szykujący się do startu w Paryżu Maksymilian Wechta (reprezentant Polski w skokach przez przeszkody).

 

ZOBACZ TAKŻE: Bez medali, ale dużo emocji w Pucharze Świata w Krakowie. Michał Pasiut najwyżej z Polaków

 

Posłuchamy też trenera reprezentacji Polski w skokach, którym od trzech lat jest Belg Jan Vinckier oraz pokażemy relację z odwiedzin z kamerą Polsatu Sport naszej specjalistki od ujeżdżenia Olgi Safronowej oraz specjalisty od WKKW Jana Kamińskiego, którzy podobnie jak Wechta, będą nas reprezentować na Igrzyskach Olimpijskich.

 

Tradycyjnie odnotujemy też, kto z naszych sportowców w kończącym się tygodniu zapewnił sobie występ na olimpijskich arenach oraz wrócimy do uroczystości wręczenia nagród Fair Play Polskiego Komitetu Olimpijskiego.


Transmisja Magazynu Olimpijskiego w Polsacie Sport 1, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go. Początek o godzinie 11:30.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie