Polski siatkarz stanie przed wielkim wyzwaniem! To może być przełom w jego karierze

Robert MurawskiSiatkówka

Kolejne informacje transferowe docierają z Bogdanki LUK Lublin. Nowym siatkarzem tej drużyny został Mikołaj Słotarski. Rozgrywający trafił do Lublina z BKS Visły Proline Bydgoszcz i zadebiutuje w PlusLidze.

Mikołaj Słotarski (rocznik 2002) przygodę z siatkówką rozpoczął w Rzeszowie. Wspierał w treningach Asecco Resovię, a później grał w klubach Karpaty Krosno (2021–22) i SPS Chrobry Głogów (2022–23). W poprzednim sezonie reprezentował barwy klubu BKS Visła Proline Bydgoszcz.

Zobacz także: Klub PlusLigi ogłosił transfer zagranicznego siatkarza. To najlepszy rozgrywający ME

 

W drużynie, której młodzieńcza fantazja i entuzjazm, miały być głównym kapitałem – wykazywał opanowanie i dojrzałość, na które inni siatkarze pracują latami. BKS Visłę Proline Bydgoszcz poprowadził do brązowego medalu pierwszej Ligi. Siatkarz rozegrał w ostatnich dwóch sezonach 60 spotkań w Tauron 1. Lidze, a teraz będzie miał szansę debiutu w PlusLidze. Mikołaj Słotarski zagra w barwach Bogdanki LUK Lublin i będzie drugim rozgrywającym tego klubu obok Marcina Komendy.

 

 

– Bardzo ufamy w potencjał Mikołaja. Oceniając dojrzałość jego gry, trudno uwierzyć, jak wiele lat kariery wciąż przed nim. Zawsze młody rozgrywający z fantazją wzbogaca Drużynę. Jesteśmy pewni, że właśnie w taki sposób Mikołaj zapisze się w naszej historii – powiedział wiceprezes klubu Maciej Krzaczek, cytowany przez stronę klubu lkpslublin.pl.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Polska - Japonia. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie