Już wszystko jasne! Wtedy Szymon Marciniak rozpocznie pracę na Euro

Już wszystko jasne! Wtedy Szymon Marciniak rozpocznie pracę na Euro
fot. PAP
Kiedy Szymon Marciniak pojawi się na murawie?

Szymon Marciniak rozpoczyna swoją pracę podczas tegorocznych mistrzostw Europy. Polak będzie prowadził nadchodzące spotkanie reprezentacji Belgii z narodową drużyną Rumunii.

UEFA podała obsady sędziowskie na kolejne mecze tegorocznych mistrzostw Europy. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, kiedy na murawie pojawi się obecnie najbardziej rozpoznawalny polski arbiter - Szymon Marciniak. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Ważna informacja przed meczem z Austrią! Chodzi o Roberta Lewandowskiego

 

Polak, który był rozjemcą między innymi finału mistrzostw świata w Katarze, poprowadzi mecz pomiędzy reprezentacją Belgii i narodową drużyną Rumunii. Na liniach staną Tomasz Listkiewicz i Adam Kupsik. Za system VAR odpowiedzialny będzie Tomasz Kwiatkowski, a jego asystentami będą Bartosz Frankowski i Nejc Kajtazovic. Sędzią technicznym będzie Donatas Rumsas.

 

Belgia i Rumunia podczas tegorocznych mistrzostw Europy rywalizują w grupie E. "Czerwone Diabły" nie zaprezentowały się najlepiej w swoim pierwszym meczu na czempionacie Starego Kontynentu - przegrali 0:1 ze Słowacją. Natomiast rumuńscy piłkarze bez większych problemów w pierwszej kolejce pokonali zawodników z Ukrainy 3:0.

 

Mecz Belgia - Rumunia odbędzie się w sobotę 22 czerwca.

 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie