Euro 2024 dziś: Holandia - Francja online. Relacja live i wynik na żywo 21.06

Piłka nożna

Holandia - Francja to drugi piątkowy mecz "polskiej" grupy Euro 2024. Relacja live i wynik na żywo z meczu Holandia - Francja na Polsatsport.pl.

Gracz "Oranje" Jeremie Frimpong, który z Bayerem Leverkusen w tym sezonie zdobył mistrzostwo Niemiec, jednoznacznie przesądził sposób nastawienia drużyn.

 

"Nikt z nas nie jest tu po to, by się po prostu dogadać czy snuć jakieś kalkulacje. Zagramy o pełną pulę" - zaznaczył 23-latek.

 

Jeszcze niedawno kapitan "Trójkolorowych" Kylian Mbappe wymieniany był jako główny kandydat, który może zgarnąć koronę króla strzelców turnieju. Wszystko zmieniło się po kontuzji, jakiej 25-latek doznał w meczu z Austrią. Złamany nos Mbappe we Francji stał się numerem 1. Do samego końca nie będzie wiadomo, czy letni nabytek Realu Madryt zagra w meczu, który może przesądzić o pierwszym miejscu w grupie.

 

Trener "Les Blues" Didier Deschamps w krótkim wystąpieniu w kanałach medialnych francuskiej federacji (FFF) potwierdził, że konieczna będzie operacja, ale z pewnością zostanie ona przeprowadzona po ME.

 

"Jego stan jest trochę lepszy, ale codziennie to monitorujemy" powiedział trener o Mbappe, ale podobnie jak cała ekipa był oszczędny w komunikatach na ten temat.

Euro 2024: Holandia - Francja. Relacja live i wynik na żywo

Relacja live i wynik na żywo z meczu Holandia - Francja na Polsatsport.pl od 21:00.

Polsat Sport, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie