Magazyn Olimpijski - 22.06. Gdzie obejrzeć? O której godzinie? Transmisja TV i stream online

Inne
Magazyn Olimpijski - 22.06. Gdzie obejrzeć? O której godzinie? Transmisja TV i stream online
fot. PAP
Gdzie obejrzeć Magazyn Olimpijski?

Czas na kolejne wydanie Magazynu Olimpijskiego. Transmisja w Polsacie Sport 1, Polsatsport.pl oraz online w Polsat Box Go.

W pierwszej części programu gościem Aleksandry Szutenberg będzie rzecznika Polskiego Komitetu Olimpijskiego Katarzyna Kochaniak-Roman, z którą porozmawiamy o ostatniej fazie przygotowań do IO oraz aktualnej liczbie naszych kwalifikacji. Losowanie turnieju olimpijskiego siatkarek omówimy z olimpijką z Pekinu Mileną Sadurek.


Posłuchamy też wypowiedzi naszych koszykarzy - na czele z Jeremym Sochanem -  którzy, w oczekiwaniu na zbliżającą się walkę o Paryż, byli gośćmi specjalnymi tradycyjnej już Olimpijskiej Loży Prasowej w siedzibie PKOl-u. Oddamy też głos Hubertowi Hurkaczowi. Wrocławianin ogłosił niedawno, że na kortach Rolanda Garrosa wystąpi we wszystkich trzech turniejach.


W drugiej części, wraz z prezesem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Henrykiem Olszewskim, podsumujemy 6. Memoriał Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy, gdzie błyszczały nie tylko gwiazdy "Królowej Sportu", ale również ekspert Polsatu Sport Adam Kszczot, który przeprowadzał z nimi wywiady.


Na koniec zapowiemy jubileuszowy, dziesiąty Bieg Piotra Nurowskiego, który w niedzielę odbędzie się w Konstancinie-Jeziornie.


Magazyn Olimpijski w sobotę o godzinie 10.00 w Polsacie Sport 1, Polsatsport.pl oraz online w Polsat Box Go.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie