Liga Narodów siatkarzy 2024: Polska – Serbia. Gdzie obejrzeć? Kiedy mecz? Transmisja TV i stream online

Robert MurawskiSiatkówka
Liga Narodów siatkarzy 2024: Polska – Serbia. Gdzie obejrzeć? Kiedy mecz? Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport
Polska - Serbia. Liga Narodów - siatkówka. Kiedy mecz? Data, godzina, transmisja tv.

Przed polskimi siatkarzami przedostatni mecz w fazie zasadniczej tegorocznej edycji Ligi Narodów. Rywalem będzie reprezentacja Serbii, a spotkanie zostanie rozegrane w Lublanie. Gdzie obejrzeć mecz? Kiedy grają polscy siatkarze? Kto wygra to spotkanie? Transmisja meczu Polska – Serbia w Polsacie, Polsacie Sport 1 i na Polsat Box Go.

Osiem zwycięstw, dwie porażki i 24 zdobyte punkty to bilans reprezentacji Polski, która zajmuje drugie miejsce w tabeli Ligi Narodów. Podczas turnieju w Lublanie pokonali Włochy 3:0 oraz Argentynę 3:0.

Zobacz także: Polska – Argentyna. Skrót meczu Ligi Narodów siatkarzy (WIDEO)

 

Serbowie w stolicy Słowenii pokonali 3:2 Kubę oraz 3:1 Turcję. W dotychczasowych meczach VNL 2024 odnieśli pięć zwycięstw i ponieśli pięć porażek.

 

 

Turniej w Lublanie, podobnie jak rozgrywane równolegle zawody w filipińskiej Manili, to ostatnie akcenty fazy interkontynentalnej VNL 2024. Turniej finałowy odbędzie się w dniach 27–30 czerwca w Łodzi. Zagra w nim osiem czołowych drużyn fazy interkontynentalnej, a wśród nich reprezentacja Polski. Gospodarze będą bronić tytułu wywalczonego przed rokiem.

Kiedy mecz Polska – Serbia w siatkówce?

Transmisja meczu Polska – Serbia w sobotę 22 czerwca o godzinie 16.20 w Polsacie, Polsacie Sport 1 i na Polsat Box Go. Początek przedmeczowego studia w Polsacie Sport 1 o godzinie 15.00.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie