Cafe Euro Cast: Transmisja TV i stream online - 24.06

Piłka nożna
Cafe Euro Cast: Transmisja TV i stream online - 24.06
fot. Polsat Sport
Cafe Euro Cast: Transmisja TV i stream online - 24.06

Czas na kolejny odcinek programu Cafe Euro Cast. Transmisja w Polsacie Sport 1, na Polsatsport.pl, Polsat Box Go oraz na kanale Youtube Polsatu Sport.

Gośćmi Marcina Lepy będą Maciej Żurawski, Tomasz Hajto oraz Marek Citko. Eksperci Polsatu Sport przeanalizują między innymi rozstrzygnięcia w grupie A. Niemcy, gospodarze turnieju, już przed ostatnią serią gier zapewnili sobie awans do kolejnej fazy Euro 2024.

 

Zobacz także: Terminarz Euro 2024

 

Goście odniosą się również do występu reprezentacji Polski na ME 2024. Biało-Czerwoni nie mają już szans na wyjście z grupy, a w ostatniej kolejce zmierzą się z Francją.

 

O Cafe Euro Cast:

 

Program „Cafe Euro Cast” to propozycja redakcji sportowej Polsatu opracowana specjalnie z myślą o piłkarskich Mistrzostwach Europy. Godzinny program tworzony jest w dynamicznej formule, sprzyjającej emisji w telewizji oraz internecie. Oprócz Polsatu Sport 1 audycję oglądać można także na portalu Polsatsport.pl, a po zakończeniu emisji, odcinki dostępne będą również na profilu Polsatu Sport w serwisie YouTube.

 

Transmisja programu o 9:00 w poniedziałek w Polsacie Sport 1, Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go. Cały odcinek będzie można też oglądać na Youtube.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie