Cafe Euro Cast - 29.06. Transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć?

Piłka nożna
Cafe Euro Cast - 29.06. Transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć?
fot. Polsat Sport
Cafe Euro Cast - 29.06. Transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć?

Czas na kolejny odcinek programu Cafe Euro Cast. Transmisja w Polsacie Sport 1, na Polsatsport.pl, Polsat Box Go oraz na kanale Youtube Polsatu Sport.

Gośćmi Szymona Rojka będą Roman Kołtoń, Tomasz Hajto oraz Marek Citko. Eksperci Polsatu Sport zajmą się sobotnimi spotkaniami 1/8 finału. Zmierzą się w nich Szwajcaria i Włochy oraz Niemcy i Dania.

 

Nasi eksperci powiedzą, kogo będzie brakować im w fazie pucharowej Euro. Opowiedzą również, na kogo zwrócą szczególną uwagę w nadchodzących meczach. 

 

O Cafe Euro Cast:

 

Program „Cafe Euro Cast” to propozycja redakcji sportowej Polsatu opracowana specjalnie z myślą o piłkarskich Mistrzostwach Europy. Godzinny program tworzony jest w dynamicznej formule, sprzyjającej emisji w telewizji oraz internecie. Oprócz Polsatu Sport 1 audycję oglądać można także na portalu Polsatsport.pl, a po zakończeniu emisji, odcinki dostępne będą również na profilu Polsatu Sport w serwisie YouTube.

 

Transmisja programu o 9:00 w sobotę w Polsacie Sport 1, Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go. Po zakończeniu emisji odcinek będzie również dostępny na kanale Polsatu Sport w serwisie YouTube.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie