Co za wieści ws, Wisły Kraków! Zakaz zniesiony

Piłka nożna
Co za wieści ws, Wisły Kraków! Zakaz zniesiony
Właściciel Wisły Kraków przekazał świetne informacje dla klubu. Zakaz zniesiony

Jarosław Królewski za pomocą mediów społecznościowych przekazał informację o zniesieniu zakazu transferowego, który został nałożony na klub przez FIFA.

Wisła Kraków jeszcze kilka dni temu była umieszczona liście drużyn, które były objęte zakazem rejestracji nowych zawodników. Powodem tego był transfer Enisa Fazlagicia. Chodziło o kilkadziesiąt tysięcy euro w ramach odsetek, które miały zostać zapłacone MSK Zilina, czyli poprzedniemu klubowi Macedończyka.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wielka szansa przed polskim piłkarzem. Zagra w Anglii

 

Jak zapewniał prezes Białej Gwiazdy Jarosław Królewski należności związane z transferem zostały uregulowane i wykreślenie z listy Wisły Kraków jest kwestią czasu. Spodziewano się, że informacja o tym pojawi się we wtorek 2 lipca, lecz UEFA potrzebowała potwierdzenia wpłaty od drużyny ze Słowacji. 

 

Ostateczna wiadomość o zniesieniu zakazu pojawiła się w środę. Informację o tym przekazał Królewski za pośrednictwem portalu X.

 

 

 

Wisła Kraków od środy 3 lipca może więc budować skład na kolejny sezon. Transfery zdobywcy Pucharu Polski mają pomóc klubowi w powrocie do Ekstraklasy.

Stanisław Rochalski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie