Hit transferowy! Polska siatkarka z kadry olimpijskiej zmieniła klub

Robert MurawskiSiatkówka
Hit transferowy! Polska siatkarka z kadry olimpijskiej zmieniła klub
fot.
Natalia Mędrzyk wywalczyła z reprezentacją Polski brązowy medal VNL 2024.

To już oficjalnie! ŁKS Commercecon Łódź ogłosił, że w przyszłym sezonie siatkarką tego klubu będzie Natalia Mędrzyk. Przyjmująca reprezentacji Polski zmienia drużynę po siedmiu latach spędzonych w Chemiku Police.

Natalia Mędrzyk (rocznik 1992) grała m.in. w klubach Gedania Żukowo, Tauron MKS Dąbrowa Górnicza, AZS Białystok (2012–13), Muszynianka Muszyna (2013–16), Impel Wrocław (2016–17) oraz Chemik Police (2017–24).

 

Zobacz także: Magdalena Stysiak jednak zmieni klub? Pojawiły się nowe okoliczności

 

W barwach Chemika osiągnęła największe sukcesy – cztery tytuły mistrzyni Polski (2018, 2020, 2021, 2024), cztery Pucharu oraz dwa Superpuchary Polski. Występowała tu przez siedem lat z przerwą na urlop macierzyński w sezonie 2021/22. W ekstraklasie siatkarek rozegrała czternaście sezonów i wystąpiła w 296 meczach, w których zdobyła 2398 punktów.

 

 

W kolejnym zagra w drużynie ŁKS Commercecon Łódź. Klub poinformował o tym w mediach społecznościowych.

 

 

 

 

Przyjmująca od 2014 roku gra w reprezentacji Polski zadebiutowała. W obecnym sezonie wróciła do kadry po czterech latach przerwy. Bardzo dobrze zaprezentowała się w rozgrywkach Ligi Narodów, w których Polki wywalczyły brązowy medal. Dobra dyspozycja zaowocowała powołaniem do kadry na igrzyska olimpijskie w Paryżu.

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie