Polka gra o kolejną rundę Wimbledonu! Relacja live i wynik na żywo

Karolina PotrykusTenis

Monika Stankiewicz zagra z Hannah Klugman w drugiej rundzie juniorskiego Wimbledonu. Czy Polka awansuje dalej? Relacja live i wynik na żywo meczu Monika Stankiewicz - Hannah Klugman na Polsatsport.pl. Godzina meczu nie jest jeszcze znana.

I choć Polka wygrała poprzednie spotkanie w dwóch setach, nie można powiedzieć, że to był łatwy mecz. Stankiewicz rywalizowała z Emily Sartz-Lunde. Norweżka postawiła trudne warunki i pojedynek zakończył się wynikiem 6:4, 7:6 (7-5).

 

ZOBACZ TAKŻE: Prawie cztery godziny walki. Lider rankingu wyeliminowany z Wimbledonu!

 

Rywalką Polki w kolejnej rundzie będzie Hannah Klugman. Reprezentantka gospodarzy początkowo miała problemy z Vittorią Paganetti w pierwszym meczu, ale z czasem szło jej coraz lepiej. Ze Stankiewicz nigdy jeszcze nie grała. 

 

Warto przypomnieć, że Stankiewicz jest ostatnią polską tenisistką, która bierze jeszcze udział w tegorocznej edycji Wimbledonu. Z wielkoszlemową rywalizacją pożegnały się już bowiem Iga Świątek, Magda Linette, Magdalena Fręch, Katarzyna Kawa, Katarzyna Piter.

 

Relacja live i wynik na żywo meczu Monika Stankiewicz - Hannah Klugman na Polsatsport.pl. Godzina meczu nie jest jeszcze znana.

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie