Wimbledon: Barbora Krejcikova - Jelena Rybakina. Relacje live i wynik na żywo

Tenis

Barbora Krejcikova zmierzy się z Jeleną Rybakiną w półfinale tegorocznego Wimbledonu. Spotkanie odbędzie się w czwartek. Relacja live i wynik na żywo meczu Krejcikova - Rybakina na Polsatsport.pl.

Czeszka w drodze do najlepszej czwórki pokonała Weronikę Kudiermietową - po niezwykle zaciętej potyczce. Następnie okazała się lepsza od Katie Volynets, Jessicę Bouzas Maneiro (zawodniczka z Hiszpanii skreczowała przy wyniku 4:3 w drugim secie), Danielle Collins oraz Jelenę Ostapenko.

 

Natomiast zawodniczka z Kazachstanu okazała się lepsza od Gabrieli Ruse, Laury Siegemund, Caroline Wozniacki, Anny Kalinskiej - tenisistka z Rosji poddała się przy wyniku 3:0 w drugiej partii, a także Eliny Switoliny.

 

Dla Krejcikovej jest to życiowy start w londyńskim turnieju. Do tej pory jej najlepszym rezultatem była czwarta runda w 2021 roku. Z kolei Rybakina zna smak zwycięstwa, ponieważ w 2022 roku triumfowała w tych rozgrywkach. Spotkanie pomiędzy obiema paniami zapowiada się niezwykle ciekawie.

 

Będzie to drugi pojedynek Krejcikovej z Rybakiną. W ich bezpośredniej rywalizacji prowadzi Czeszka 2-0. Ostatni raz była górą w 2022 roku, kiedy to w półfinale turnieju w Ostrawie okazała się lepsza od kazachskiej zawodniczki.

 

Relacja live i wynik na żywo meczu Krejcikova - Rybakina na Polsatsport.pl.

KG
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie