Emocjonujący mecz we Włoszech! Bramka w końcówce i potknięcie lidera

Prowadzący w tabeli piłkarze Napoli zremisowali na wyjeździe z Lazio Rzym 2:2 w meczu 25. kolejki włoskiej ekstraklasy. W niedzielę liderem może zostać broniący tytułu Inter Mediolan, jeśli pokona na wyjeździe Juventus Turyn.
Napoli zremisowało trzeci z rzędu mecz w Serie A, choć było blisko wygranej. Goście prowadzili bowiem 2:1 do 87. minuty. Wówczas wyrównał Boulaye Dia.
ZOBACZ TAKŻE: Czerwona kartka Jude'a Bellinghama. Real Madryt stracił punkty
Już w szóstej minucie wynik otworzył duński napastnik Lazio Gustav Isaksen, a Napoli odwróciło rezultat po bramce Giacomo Raspadoriego i samobójczym trafieniu Adama Marusica.
W tabeli Napoli ma tylko dwa punkty przewagi nad Interem i pięć nad Atalantą Bergamo, która bezbramkowo zremisowała z Cagliari. Lazio jest czwarte, ale do lidera traci już 10 punktów.
Przejdź na Polsatsport.pl