Artur Szpilka z pierwszą taką wygraną! Sensacyjne skończenie

Sporty walki

Artur Szpilka (4-1, 2 KO, 1 SUB) zanotował pierwsze poddanie w zawodowej karierze. Podczas gali KSW 105 Polak poddał Errola Zimmermana (1-2, 1 KO) w 1. rundzie.

Artur Szpilka z pierwszą taką wygraną! Sensacyjne skończenie
fot: KSW
Artur Szpilka

Dla Szpilki była to trzecia walka w KSW. W debiucie pokonał przed czasem Sergieja Radczenkę, a podczas gali na PGE Narodowym znokautował Mariusza Pudzianowskiego. Zimmerman debiutował w MMA w 2008 roku. Później skupił się na kickboxingu. Holender walczył w największych organizacjach K1 na świecie, mierzył się z legendami. W KSW pokonał Marcina Różalskiego (w kickboxingu) oraz Tomasza Sararę (w MMA).

 

ZOBACZ TAKŻE: Cóż za sensacja! Pudzianowski rozbity przez Halla

 

Zimmerman zaczął od mocnego wysokiego kopnięcia. Później w mocnej wymianie posłał Polaka na deski. Wydawało się, że to może być początek końca. Holender wszedł w parter i to okazało się błędem. "Szpila" szybko się pozbierał i zaczął rozdawać karty. Po chwili były bokser zapiął trójkąt rękoma, a przeciwnik odklepał.

 

Artur Szpilka pokonał przez poddanie (trójkąt rękoma) w 1. rundzie Errola Zimmermana.

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie