Handball Arena - 30.04. Transmisja TV i stream online
Czas na kolejną dawkę informacji ze świata piłki ręcznej. Zapraszamy na kolejny odcinek programu Handball Arena. Premiera w środę 30 kwietnia w Polsacie Sport 3 oraz na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

Program poprowadzą Iwona Niedźwiedź i Tomasz Włodarczyk. Tym razem w studiu gościć będziemy byłego reprezentanta Polski i komentatora Eleven Sports - Michała Świrkulę.
ZOBACZ TAKŻE: Legenda polskiej piłki ręcznej kończy karierę. Ostatni z "Orłów Wenty"
W zbliżającym się odcinku podsumujemy mecze ORLEN Superligi mężczyzn i kobiet. Porozmawiamy również o tym, jaka przyszłość czeka Górnika Zabrze - o wypowiedź poprosiliśmy m.in. prezesa Bogdana Kmiecika.
Premiera Handball Arena w środę 30 kwietnia kwietnia o 21:00 na Polsatsport.pl i na kanale YouTube Polsatu Sport. Następnie program zostanie wyemitowany o 23:00 w Polsacie Sport 3.
Przejdź na Polsatsport.pl