Tego się nie zapomina! Wygrana Agnieszki Radwańskiej w Wimbledonie
Agnieszka Radwańska i Magdalena Rybarikova pokonały parę Daniela Hantuchova/CoCo Vandeweghe podczas turnieju legend na Wimbledonie. Polka i Słowaczka triumfowały 6:4, 6:3.

Podczas Wimbledonu 2025 jest rozgrywany turniej legend - zarówno wśród tenisistek, jak i tenisistów. Gwiazdy zostały podzielone na grupy i występują w turniejach deblowych oraz w mikście.
ZOBACZ TAKŻE: Collins w końcu wyjawiła prawdę o relacjach ze Świątek. Padły słowa o wciskaniu kitu
Wśród kobiet Radwańska i Rybarikova trafiły do grupy B. Rywalkami Polki i Słowaczki są Cara Black/Martina Hingis, Daniela Hantuchova/CoCo Vandeweghe i Kiki Bertens/Johanna Konta.
W pierwszej serii gier Radwańska i Rybarikova zmierzyły się z duetem Black/Hingis, przegrywając w dwóch setach. Dzień później Polka i Słowaczka zanotowały pierwsze zwycięstwo, ogrywając w trzech partiach duet Kiki Bertens/Johanna Konta.
W ostatnim meczu fazy grupowej Radwańska i Rybarikova pokonały Hantuchovą i Vandeweghe, triumfując w dwóch setach.

Agnieszka Radwańska/Magdalena Rybarikova - Daniela Hantuchova/CoCo Vandeweghe 6:4, 6:3
Przejdź na Polsatsport.pl

