Jest komunikat! Siatkarz PGE Projektu Warszawa ogłosił w sprawie przyszłości
Wszystko już jasne! Damian Wojtaszek pozostanie w zespole PGE Projektu Warszawa na kolejny sezon. Informację o przedłużeniu kontraktu przekazano w mediach społecznościowych klubu i zawodnika.
Dla libero, który w zakończonym niedawno sezonie PlusLigi pełnił rolę kapitana stołecznej drużyny, będzie to już 10. rok w jej barwach. Poinformowali o tym włodarze PGE Projektu i sam zawodnik.
ZOBACZ TAKŻE: "Nie złamaliśmy ich, oni złamali nas". Damian Wojtaszek o porażce w trzecim meczu o brąz
"Tarcza stolicy nigdzie się nie wybiera! Damian Wojtaszek na kolejny sezon z PGE Projektem Warszawa!" - napisano w najnowszym poście.
Wojtaszek jest jednym z "rekordzistów" PlusLigi pod względem rozegranych spotkań - zaliczył ich już 515. Najwięcej (559) zgromadził inny reprezentant Polski - Grzegorz Łomacz.
Prócz gry w Warszawie, w przeszłości Wojtaszek bronił barw takich zespołów jak Jastrzębski Węgiel i Asseco Resovia Rzeszów.
37-latek wywalczył z Projektem wicemistrzostwo Polski (2019) i cztery brązowe medale PlusLigi (2021, 2024-2026). W dorobku ma także trofeum za zwycięstwo w Pucharze Challenge. Z reprezentacją narodową zdobył mistrzostwo świata (2018), srebrny medal Pucharu Świata (2019) i Ligi Narodów (2021) i brąz mistrzostw Europy (2019, 2021).
Już niedługo Wojtaszek będzie miał szansę dołożyć kolejny sukces do kolekcji. W dniach 16 i 17 maja odbędzie się bowiem turniej Final Four Ligi Mistrzów, a jedną z drużyn bijących się o zwycięstwo będzie właśnie PGE Projekt Warszawa.
Transmisje spotkań siatkarskiej Ligi Mistrzów na sportowych antenach Polsatu i na Polsat Box Go. Przedmeczowe studio w sobotę i w niedzielę rozpocznie się o godzinie 15.00. Pełen plan transmisji można znaleźć TUTAJ.
Przejdź na Polsatsport.pl

