Jasny komunikat Tomasza Fornala! "Bye bye Ankara"
Tomasz Fornal jest jedną z największych gwiazd Ziraatu Bankasi Ankara w trwającym jeszcze sezonie klubowym. Turecki gigant będzie jednym z uczestników turnieju Final Four Ligi Mistrzów w Turynie. Tuż przed jego rozpoczęciem polski przyjmujący dodał na Instagrama zdjęcie z bardzo wymownym opisem. "Bye bye Ankara" - brzmi jego początek.

Fornal z miejsca stał się jedną z największych gwiazd ligi tureckiej. Polski siatkarz nigdy jednak nie krył, że nie zagości w tym kraju na dłużej. Według plotek transferowych już niedługo dołączy do ekipy Aluronu CMC Warty Zawiercie.
ZOBACZ TAKŻE: Pożegnanie po jednym sezonie! Gwiazda rzeszowskiego klubu opuszcza Polskę
Nim się to jednak stanie, Polak wraz z Ziraatem Bankasi Ankara weźmie udział w Final Four Ligi Mistrzów, który w dniach 16-17 maja odbędzie się w Turynie. Tuż przed wylotem do Włoch siatkarz postanowił opublikować w mediach społecznościowych wymowny wpis.
"Bye bye Ankara. To było intensywne 7 miesięcy za granicami Polski, ostatni przystanek Turyn" - podpisał fotografie.
W półfinale Ligi Mistrzów Ziraat zmierzy się z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. W drugim meczu zagrają ze sobą Sir Susa Monini Perugia i PGE Projekt Warszawa.
Transmisje spotkań siatkarskiej Ligi Mistrzów na sportowych antenach Polsatu i na Polsat Box Go. Przedmeczowe studio w sobotę i w niedzielę rozpocznie się o godzinie 15.00.
Przejdź na Polsatsport.pl
