Potwierdzone! DevelopRes ogłosił rozstanie z gwiazdą

Hubert PawlikSiatkówka

Katarzyna Wenerska odchodzi z DevelopResu Rzeszów - potwierdził klub w czwartek w mediach społecznościowych.

Grupa zawodniczek siatkówki świętujących na boisku
fot. PAP/Darek Delmanowicz
Katarzyna Wenerska odchodzi z DeveloPresu Rzeszów

"Kasia, dziękujemy!" - przekazano w oficjalnym komunikacie. Rozgrywająca rozegrała w ubiegłym sezonie 31 meczów, w których zdobyła 55 punktów.

 

ZOBACZ TAKŻE: Stanowcze słowa polskiego siatkarza. Celuje w finał Ligi Mistrzów

 

"Dziękujemy za pięć lat wspólnej gry, walki i emocji w barwach KS DevelopRes Rzeszów. Cieszymy się, że mogliśmy razem przeżyć tyle wyjątkowych chwil i sukcesów. Życzymy Ci powodzenia w nowym rozdziale i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy" - podsumowano.

 

To kolejna zawodniczka, która odchodzi z zespołu po zakończeniu sezonu. W środę potwierdzono, że Taylor Bannister zdecydowała się na transfer do greckiego Olympiakosu Pireus.

 

Drużynie DevelopResu nie udało się ostatnio obronić mistrzostwa Polski. W wielkim finale play-offów nie dała rady PGE Budowlanym Łódź i przegrała po pięciu emocjonujących meczach 2:3.

Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Kanada - Turcja. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie