Potwierdzone! DevelopRes ogłosił rozstanie z gwiazdą
Katarzyna Wenerska odchodzi z DevelopResu Rzeszów - potwierdził klub w czwartek w mediach społecznościowych.

"Kasia, dziękujemy!" - przekazano w oficjalnym komunikacie. Rozgrywająca rozegrała w ubiegłym sezonie 31 meczów, w których zdobyła 55 punktów.
ZOBACZ TAKŻE: Stanowcze słowa polskiego siatkarza. Celuje w finał Ligi Mistrzów
"Dziękujemy za pięć lat wspólnej gry, walki i emocji w barwach KS DevelopRes Rzeszów. Cieszymy się, że mogliśmy razem przeżyć tyle wyjątkowych chwil i sukcesów. Życzymy Ci powodzenia w nowym rozdziale i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy" - podsumowano.
To kolejna zawodniczka, która odchodzi z zespołu po zakończeniu sezonu. W środę potwierdzono, że Taylor Bannister zdecydowała się na transfer do greckiego Olympiakosu Pireus.
Drużynie DevelopResu nie udało się ostatnio obronić mistrzostwa Polski. W wielkim finale play-offów nie dała rady PGE Budowlanym Łódź i przegrała po pięciu emocjonujących meczach 2:3.
Przejdź na Polsatsport.pl
