Walczą o jak najwyższą lokatę na koniec sezonu. Postanowili rozdać bilety za darmo
Władze piłkarskiego klubu Sigma Ołomuniec walczącego o siódme miejsce w lidze czeskiej podjęły niecodzienną decyzję o darmowych biletach na ostatni meczu sezonu na własnym boisku. Dojdzie do niego 23 maja, a rywalem będzie ekipa z Karwiny.

Piłkarze Sigmy Ołomuniec
Każdy fan Sigmy będzie mógł nabyć w ramach jednej bezgotówkowej transakcji - na wskazanym portalu internetowym - maksymalnie cztery darmowe wejściówki na spotkanie, które zdecyduje o siódmej lokacie na koniec sezonu.
ZOBACZ TAKŻE: Cristiano Ronaldo nabył prawa do transmisji MŚ
Stadion Sigmy w morawskim Ołomuńcu nie należy do dużych obiektów - może pomieścić 12,5 tys. kibiców.
Mistrzem kraju w środę została Slavia Praga.
Przejdź na Polsatsport.plZOBACZ TAKŻE WIDEO: Anglia - Ukraina. Skrót meczu

