Walczą o jak najwyższą lokatę na koniec sezonu. Postanowili rozdać bilety za darmo

Piłka nożna

Władze piłkarskiego klubu Sigma Ołomuniec walczącego o siódme miejsce w lidze czeskiej podjęły niecodzienną decyzję o darmowych biletach na ostatni meczu sezonu na własnym boisku. Dojdzie do niego 23 maja, a rywalem będzie ekipa z Karwiny.

Drużyna piłkarska w niebieskich strojach świętuje na boisku.
fot. PAP/EPA
Piłkarze Sigmy Ołomuniec

Każdy fan Sigmy będzie mógł nabyć w ramach jednej bezgotówkowej transakcji - na wskazanym portalu internetowym - maksymalnie cztery darmowe wejściówki na spotkanie, które zdecyduje o siódmej lokacie na koniec sezonu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Cristiano Ronaldo nabył prawa do transmisji MŚ

 

Stadion Sigmy w morawskim Ołomuńcu nie należy do dużych obiektów - może pomieścić 12,5 tys. kibiców.

 

Mistrzem kraju w środę została Slavia Praga.

PAP
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Anglia - Ukraina. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie