UFC odezwało się do Gamrota! Wiemy, co dalej

Hubert PawlikSporty walki

Mateusz Gamrot ujawnił w poniedziałek, że organizacja UFC nawiązała z nim kontakt. Polak ma konkretne plany na najbliższą przyszłość.

Kacper Meyna bez koszulki na tle sportowych logotypów.
fot. PAP
UFC odezwało się do Mateusza Gamrota

- UFC cały czas dopytuje, więc jestem w gotowości - zdradził w nagraniu na Instagramie. Dodał, że już w czerwcu zamierza polecieć do American Top Team, by być gotowym do walki w lipcu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kacper Meyna wraca do ringu. Startuje THE TOURNAMENT II – turniej wagi ciężkiej

 

35-latek przebywa obecnie w Poznaniu, dokąd wrócił po imponującej wygranej z Estebanem Ribovicsem na gali UFC 327. Dzięki temu wrócił na zwycięską ścieżkę po wcześniejszej porażce z Charlesem Oliveirą.

 

Polak nie ukrywał, że w kolejnym boju chciałby zmierzyć się z wyżej notowanym rywalem. Właśnie w lipcu dojdzie do starcia Benoita Saint-Denisa z Paddym Pimblettem.

 

Z kolei na początku maja to siódmy zawodnik kategorii lekkiej został wyzwany do klatki. Zrobił to Quillan Salkilld, który efektownie znokautował pogromcę Gamrota Beneila Dariusha.

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie