Żewłakow odchodzi z Legii! Jest komunikat klubu
Michał Żewłakow odchodzi z funkcji dyrektora sportowego Legii Warszawa - poinformował klub w mediach społecznościowych. Tym samym 50-latek pożegnał się z posadą po nieco ponad roku.

Michał Żewłakow objął funkcję dyrektora sportowego Legii pod koniec marca 2025 roku. Podpisał wówczas kontrakt do końca sezonu 2026/2027.
ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Hajto o Goncalo Feio. "Zaraził Legię gangreną"
Legia poinformowała w niedzielę, że rozstała się z 50-latkiem.
"Po wspólnym uzgodnieniu Michała Żewłakowa i Zarządu Klubu, ustalono, że przestaje on pełnić funkcję dyrektora sportowego" - czytamy.
Zaznaczono, że w zakresie jego obowiązków znajdowały się kwestie kadrowe i transferowe oraz proces budowy pierwszego zespołu.
"Klub dziękuje Michałowi Żewłakowowi za współpracę i życzy wielu sukcesów w dalszej karierze zawodowej. Od wielu miesięcy dział sportu systematycznie przygotowywał się do letniego okna transferowego i obecnie kontynuuje ostatni etap tego procesu. Decyzje dotyczące obsady stanowiska dyrektora sportowego zostaną podjęte do końca maja" - przekazano.
"Przegląd Sportowy Onet" podał, że nowym dyrektorem sportowym zostanie Piotr Zasada.
Legia Warszawa zakończyła rozgrywki Ekstraklasy na szóstym miejscu. Niewiele brakowało, by wywalczyła awans do europejskich pucharów, ale w siódmej minucie doliczonego czasu gry meczu Pogoń - GKS Katowice Marcel Wędrychowski pogrzebał szanse warszawskiego klubu.
Przejdź na Polsatsport.pl
