Reprezentant Polski podjął ważną decyzję! Klub wydał komunikat
Do pierwszego meczu reprezentacji Polski w Lidze Narodów pozostały niecałe dwa tygodnie, a tu takie informacje. Rozgrywający Biało-Czerwonych Jan Firlej pozostanie w PGE Projekcie Warszawa na kolejny sezon.
Dla 29-latka będzie to już piąty sezon w barwach warszawskiej drużyny. W dorobku ma trzy brązowe medale PlusLigi oraz trofeum za zwycięstwo w Pucharze Challenge.
ZOBACZ TAKŻE: Trzy lata i koniec. Kolejny siatkarz odchodzi z klubu PlusLigi
O przedłużeniu kontraktu z rozgrywającym poinformował klub.
"Wszyscy kibice lubią! Oficjalnie: Jan Firlej zostaje w stolicy, by pisać kolejny rozdział historii klubu!" - napisano w mediach społecznościowych Projektu.
Wcześniej Firlej bronił barw Cerradu Czarnych Radom, Lindemans Aalst, GKS-u Katowice i Indykpolu AZS-u Olsztyn.
Z reprezentacją Polski rozgrywający wywalczył brązowy medal mistrzostw świata (2025) oraz dwa złote (2023, 2025) i brązowe krążki Ligi Narodów.
Przejdź na Polsatsport.pl