Nagle nadeszły przełomowe wieści. Legenda tenisa wraca po blisko czterech latach
Serena Williams po US Open w 2022 roku nie była widziana w akcji. Teraz wiemy, że Amerykanka już niedługo powróci na kort. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze doniesienia.

Ostatni jak do tej pory występ 44-letniej obecnie Williams miał miejsce podczas US Open w 2022 roku. Większość traktowała to jako pożegnanie 23-krotnej triumfatorki zawodów wielkoszlemowych z tenisem, ale ona sama wzbraniała się przed kategorycznymi deklaracjami.
ZOBACZ TAKŻE: Maja Chwalińska - Anna Kalinska. Kiedy jest ćwierćfinał Roland Garros? O której godzinie mecz?
Teraz wiemy już, że utytułowana Amerykanka faktycznie wróci do gry w stolicy Anglii. Potwierdziła to oficjalna strona WTA. Williams dostała "dziką kartę" do turnieju deblowego. Na razie nie znamy jej partnerki.
Williams ma na koncie m.in. 23 tytuły wielkoszlemowe w singlu oraz 14 w deblu.
Przejdź na Polsatsport.pl