Cztery lata i koniec. Gwiazdor odszedł z PGE Projektu Warszawa
Linus Weber rozstał się z PGE Projektem Warszawa. Niemiecki atakujący spędził w stołecznym zespole cztery sezony, w trakcie których drużyna zadomowiła się w czołówce PlusLigi.


Linus Weber - najlepsze akcje MVP meczu Steam Hemarpol Politechnika Częstochowa - PGE Projekt Warszawa

Linus Weber - najlepsze akcje MVP meczu Aluron CMC Warta Zawiercie – PGE Projekt Warszawa

Linus Weber - najlepsze akcje MVP meczu JSW Jastrzębski Węgiel – PGE Projekt Warszawa

Linus Weber - najlepsze akcje MVP meczu PGE Projekt Warszawa – Bogdanka LUK Lublin
Weber trafił do Projektu w 2022 roku. Był wówczas młodym, perspektywicznym zawodnikiem, na którego rozwój mocno liczono w Warszawie. Niemiec rósł razem z klubem, który w kolejnych sezonach coraz śmielej dobijał się do krajowej czołówki.
ZOBACZ TAKŻE: Kto na rozegraniu, a kto rewelacją? Eksperci typują przed Ligą Narodów siatkarek
W barwach stołecznej drużyny Weber wywalczył trzy brązowe medale mistrzostw Polski. Trzykrotnie zajął też najniższy stopień podium w rozgrywkach Pucharu Polski.
Po czterech latach niemiecki atakujący postanowił jednak zmienić otoczenie. Projekt oficjalnie pożegnał swojego zawodnika, a przywitała go już nowa drużyna - Uijeongbu KB Insurance Stars z Korei Południowej.
"Linus, dziękujemy za wszystko, życzymy powodzenia w kolejnym rozdziale Twojej sportowej kariery!" - czytamy w komunikacie PGE Projektu Warszawa.

