Wielki powrót siatkarskiej gwiazdy ogłoszony! Znowu zagra w Polsce
Martyna Grajber-Nowakowska znowu zagra na polskich parkietach. Jej powrót ogłosił klub PGE Budowlani Łódź.

W ostatnim czasie siatkarka występowała w tureckim klubie Aydin Buyuksehir Belediyespor. Był to dla niej drugi w karierze wyjazd za granicę i zarazem debiut w Turcji. W kampanii 2022/23 reprezentowała bowiem barwy włoskiego Wash4green Pinerolo.
- Bardzo się cieszę, że Martyna wraca do nas. Po bardzo dobrym sezonie w Turcji wzbudzała zainteresowanie wielu klubów. Tym bardziej cieszymy się, że trafi właśnie do Łodzi. Liczymy na jej doświadczenie i jakość, które wniesie do zespołu. Uważam, że idealnie pasuje do drużyny, którą tworzymy - przyznał prezes klubu Marcin Chudzik.
Zobacz także: Potwierdzone! DevelopRes ogłosił rozstanie z gwiazdą
W przeszłości Grajber-Nowakowska grała już w Łodzi. Przed wyjazdem do Turcji występowała natomiast w zespole Lotto Chemik Police. Jest między innymi czterokrotną mistrzynią Polski. Ma na swoim koncie także wiele występów w drużynie narodowej.
To nie pierwszy hitowy transfer ekipy PGE Budowlani. Kilka dni temu klub z Łodzi ogłosił zakontraktowanie rozgrywającej Katarzyny Wenerskiej.
Przejdź na Polsatsport.pl
