• Piątek

    20 Stycznia

  • Sobota

    21 Stycznia

  • Niedziela

    22 Stycznia

  • Poniedziałek

    23 Stycznia

  • Wtorek

    24 Stycznia

  • Środa

    25 Stycznia

  • Czwartek

    26 Stycznia

07:00

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Dinamo Moskwa - ZAKSA Kędzierzyn Koźle Powtórka

09:10

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: AS Roma - UC Sampdoria Powtórka

11:20

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: ACH Volley Lublana - PGE Skra Bełchatów Powtórka

13:30

Atleci Powtórka

14:05

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - bieg indywidualny mężczyzn Na żywo

15:00

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova Powtórka

18:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin Na żywo

21:00

Polska 2017

22:30

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - bieg indywidualny mężczyzn Powtórka

00:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Kazachstan - Polska Powtórka

02:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Rumunia - Polska Powtórka

04:00

Polska 2017 Powtórka

05:30

Zakończenie programu

07:00

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova Powtórka

09:10

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: ACH Volley Lublana - PGE Skra Bełchatów Powtórka

11:20

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: AS Roma - UC Sampdoria Powtórka

13:20

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - bieg z startu wspólnego kobiet Na żywo

14:45

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce Na żywo

17:30

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - sztafeta mężczyzn Powtórka

20:00

Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz: Polski Cukier Muszynianka Enea - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Na żywo

22:30

Boks: Gala Polsat Boxing Night w Krakowie - waga junior ciężka: Mateusz Masternak - Eric Fields Powtórka

23:40

Boks: Gala Polsat Boxing Night w Krakowie - waga ciężka: Tomasz Adamek - Eric Molina Powtórka

02:30

Polska 2017 Powtórka

04:00

Zakończenie programu

07:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce Powtórka

09:10

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - bieg z startu wspólnego kobiet Powtórka

10:50

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - bieg ze startu wspólnego mężczyzn Na żywo

12:30

Koszykówka mężczyzn: Polska Liga Koszykówki - mecz: Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra Na żywo

14:45

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: LOTOS Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów Na żywo

17:30

Atleci

18:10

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - sztafeta kobiet Powtórka

20:30

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: FC Utrecht - AFC Ajax Powtórka

22:30

Magazyn narciarski Powtórka

23:00

Boks: Gala w Łodzi - waga junior ciężka: Mateusz Masternak - Łukasz Janik Powtórka

23:40

Boks: Gala w Łodzi - waga ciężka: Tomasz Adamek - Andrzej Gołota Powtórka

02:30

Polska 2017 Powtórka

04:00

Zakończenie programu

07:00

Biatlon: Zawody Pucharu Świata wRuhpolding - wyścig ze startu wspólnego kobiet i mężczyzn Powtórka

09:10

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce Powtórka

11:20

Polska 2017 Powtórka

13:00

Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz: Polski Cukier Muszynianka Enea - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Powtórka

15:10

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: LOTOS Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów Powtórka

17:20

Atleci Powtórka

18:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: GKS Katowice - BBTS Bielsko-Biała Na żywo

20:30

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - sztafeta kobiet Powtórka

22:30

Puncher Powtórka

23:30

Boks: Gala Polsat Boxing Night w Krakowie - waga ciężka: Tomasz Adamek - Artur Szpilka Powtórka

00:30

Boks: Gala Polsat Boxing Night w Krakowie - waga junior ciężka: Mateusz Masternak - Eric Fields Powtórka

02:00

Sporty walki: KSW 37: Circus of Pain - walka: Karol Bedorf - Fernando Rodrigues Jr. Powtórka

04:00

Zakończenie programu

07:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce Powtórka

09:10

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: LOTOS Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów Powtórka

11:20

Polska 2017 Powtórka

13:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: GKS Katowice - BBTS Bielsko-Biała Powtórka

15:00

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Urałoczka-NTMK Jekaterynburg - Eczacibasi VitrA Stambuł Na żywo

18:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Na żywo

20:40

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz ćwierćfinałowy: SSC Napoli - ACF Fiorentina Na żywo

22:30

Boks: Gala Polsat Boxing Night w Krakowie - waga ciężka: Tomasz Adamek - Artur Szpilka Powtórka

00:30

Boks: Gala Polsat Boxing Night w Krakowie - waga junior ciężka: Mateusz Masternak - Eric Fields Powtórka

02:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Kazachstan - Polska Powtórka

03:30

Zakończenie programu

07:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Powtórka

09:00

Biatlon: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju - studio Na żywo

10:00

Biatlon: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju - bieg indywidualny mężczyzn Na żywo

12:30

Biatlon: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju - studio Na żywo

13:30

Biatlon: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju - bieg indywidualny kobiet Na żywo

15:00

Biatlon: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju - studio Na żywo

16:00

Puncher Powtórka

17:00

Biatlon: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju Powtórka

18:00

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Chemik Police - Imoco Volley Conegliano Na żywo

20:30

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Fenerbahce SK Stambuł Na żywo

23:00

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz ćwierćfinałowy: Juventus FC - AC Milan Powtórka

02:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Polska - Dania Powtórka

04:00

Zakończenie programu

07:00

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Urałoczka-NTMK Jekaterynburg - Eczacibasi VitrA Stambuł Powtórka

09:10

Biatlon: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju - bieg indywidualny mężczyzn Powtórka

11:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Powtórka

13:00

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Chemik Police - Imoco Volley Conegliano Powtórka

15:10

Biatlon: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju - bieg indywidualny kobiet Powtórka

17:20

Atleci Powtórka

17:50

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Fenerbahce SK Stambuł Powtórka

20:00

Biatlon: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju Powtórka

21:30

Boks: Gala Polsat Boxing Night w Łodzi - waga ciężka: Tomasz Adamek - Przemysław Saleta Powtórka

23:00

Boks: Gala Polsat Boxing Night w Krakowie - waga ciężka: Tomasz Adamek - Artur Szpilka Powtórka

02:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Polska - Armenia Powtórka

04:00

Zakończenie programu

07:00

Trans World Sport Powtórka

08:00

Sport Flash

08:07

Magazyn snowboardowy Powtórka

09:00

Sport Flash

09:07

Koszykówka mężczyzn: Polska Liga Koszykówki - mecz: Energa Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza Powtórka

10:00

Sport Flash

10:07

Koszykówka mężczyzn: Polska Liga Koszykówki - mecz: Energa Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza Powtórka

11:00

Sport Flash

11:07

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Halkbank Ankara - Knack Roeselare Powtórka

12:00

Sport Flash

12:07

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Halkbank Ankara - Knack Roeselare Powtórka

13:00

Sport Flash

13:07

Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - mecz: FC Barcelona Lassa - Anadolu Efes Stambuł Powtórka

14:00

Sport Flash

14:07

Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - mecz: FC Barcelona Lassa - Anadolu Efes Stambuł Powtórka

15:00

Sport Flash

15:07

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: US Sassuolo Calcio - AC Cesena Powtórka

16:00

Sport Flash

16:07

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: US Sassuolo Calcio - AC Cesena Powtórka

17:00

E-sport: League of Legends Championship Series Na żywo

20:00

Boks Powtórka

22:00

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova Powtórka

00:00

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: ACH Volley Lublana - PGE Skra Bełchatów Powtórka

02:00

Polska 2017 Powtórka

03:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata Powtórka

05:30

Zakończenie programu

07:00

Trans World Sport Powtórka

08:00

Sport Flash

08:07

Magazyn snowboardowy Powtórka

09:00

Sport Flash

09:07

Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - mecz: FC Barcelona Lassa - Anadolu Efes Stambuł Powtórka

10:00

Sport Flash

10:07

Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - mecz: FC Barcelona Lassa - Anadolu Efes Stambuł Powtórka

11:00

Sport Flash

11:07

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: US Sassuolo Calcio - AC Cesena Powtórka

12:00

Sport Flash

12:07

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: US Sassuolo Calcio - AC Cesena Powtórka

13:00

Sport Flash

13:07

Magazyn narciarski Powtórka

14:00

Rugby: European Champions Cup - mecz fazy grupowej: ASM Clermont Auvergne - Exeter Chiefs Na żywo

16:00

E-sport: League of Legends Championship Series Na żywo

19:30

Trans World Sport Powtórka

20:30

Koszykówka mężczyzn: Liga niemiecka - mecz: Walter Tigers Tübingen - Science City Jena Na żywo

22:30

Rugby: European Champions Cup - mecz fazy grupowej: Leicester Tigers - Glasgow Warriors

00:30

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - sztafeta mężczyzn Powtórka

02:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Kazachstan - Polska Powtórka

04:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Polska - Dania Powtórka

06:00

Zakończenie programu

07:00

Magazyn narciarski Powtórka

08:00

Sport Flash

08:07

Magazyn snowboardowy Powtórka

09:00

Sport Flash

09:07

Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - mecz: FC Barcelona Lassa - Anadolu Efes Stambuł Powtórka

10:00

Sport Flash

10:07

Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - mecz: FC Barcelona Lassa - Anadolu Efes Stambuł Powtórka

11:00

Sport Flash

11:07

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - Willem II Powtórka

12:00

Sport Flash

12:07

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - Willem II Powtórka

13:00

Sport Flash

13:07

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: ACH Volley Lublana - PGE Skra Bełchatów Powtórka

14:00

Sport Flash

14:07

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: ACH Volley Lublana - PGE Skra Bełchatów Powtórka

15:00

Sport Flash

15:07

Magazyn narciarski Powtórka

16:00

Sport Flash

16:15

Rugby: European Champions Cup - mecz fazy grupowej: Toulouse Rugby - Cannacht Rugby Na żywo

18:15

Magazyn snowboardowy Powtórka

19:00

E-sport: ELEAGUE Major Na żywo

20:00

Sport Flash

20:07

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: FC Utrecht - AFC Ajax Powtórka

22:00

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - bieg ze startu wspólnego mężczyzn Powtórka

00:00

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - sztafeta kobiet Powtórka

02:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Polska - Armenia Powtórka

04:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Rumunia - Polska Powtórka

06:00

Zakończenie programu

07:00

Trans World Sport Powtórka

08:00

Sport Flash

08:07

Magazyn narciarski Powtórka

09:00

Sport Flash

09:07

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: FC Utrecht - AFC Ajax Powtórka

10:00

Sport Flash

10:07

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: FC Utrecht - AFC Ajax Powtórka

11:00

Sport Flash

11:07

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - bieg ze startu wspólnego mężczyzn Powtórka

12:00

Sport Flash

12:07

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - bieg ze startu wspólnego mężczyzn Powtórka

13:00

Sport Flash

13:07

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej Powtórka

14:00

Sport Flash

14:07

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej Powtórka

15:00

Sport Flash

15:07

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - sztafeta kobiet Powtórka

16:00

Sport Flash

16:07

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - sztafeta kobiet Powtórka

17:00

Sport Flash

17:07

Koszykówka mężczyzn: Polska Liga Koszykówki - mecz: Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra Powtórka

18:00

Sport Flash

18:07

Koszykówka mężczyzn: Polska Liga Koszykówki - mecz: Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra Powtórka

19:00

E-sport: ELEAGUE Major Na żywo

20:00

Puncher Na żywo

21:07

Magazyn freestyle Powtórka

22:00

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - bieg indywidualny kobiet Powtórka

00:00

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - bieg ze startu wspólnego kobiet Powtórka

02:00

Polska 2017 Powtórka

03:30

Atleci Powtórka

04:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata Powtórka

06:00

Zakończenie programu

07:00

Magazyn snowboardowy Powtórka

08:00

Sport Flash

08:07

Magazyn freestyle Powtórka

09:00

Sport Flash

09:07

Koszykówka mężczyzn: Polska Liga Koszykówki - mecz: Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra Powtórka

10:00

Sport Flash

10:07

Koszykówka mężczyzn: Polska Liga Koszykówki - mecz: Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra Powtórka

11:00

Sport Flash

11:07

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - sc Heerenveen Powtórka

12:00

Sport Flash

12:07

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - sc Heerenveen Powtórka

13:00

Sport Flash

13:07

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej Powtórka

14:00

Sport Flash

14:07

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej Powtórka

15:00

Sport Flash

15:07

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - bieg ze startu wspólnego kobiet Powtórka

16:00

Sport Flash

16:07

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - bieg ze startu wspólnego kobiet Powtórka

17:00

Sport Flash

17:07

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - Willem II Powtórka

18:00

Sport Flash

18:07

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - Willem II Powtórka

19:00

E-sport: ELEAGUE Major Na żywo

20:00

Sport Flash

20:07

Magazyn narciarski Powtórka

21:00

Sport Flash

21:07

Puncher Powtórka

22:00

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - bieg indywidualny kobiet Powtórka

00:00

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - sztafeta mężczyzn Powtórka

02:00

Sporty walki: KSW Powtórka

05:00

Zakończenie programu

07:00

Trans World Sport Powtórka

08:00

Sport Flash

08:07

Magazyn snowboardowy Powtórka

09:00

Sport Flash

09:07

Koszykówka mężczyzn: Polska Liga Koszykówki - mecz: Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra Powtórka

10:00

Sport Flash

10:07

Koszykówka mężczyzn: Polska Liga Koszykówki - mecz: Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra Powtórka

11:00

Sport Flash

11:07

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Urałoczka-NTMK Jekaterynburg - Eczacibasi VitrA Stambuł Powtórka

12:00

Sport Flash

12:07

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Urałoczka-NTMK Jekaterynburg - Eczacibasi VitrA Stambuł Powtórka

13:00

Sport Flash

13:07

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Powtórka

14:00

Sport Flash

14:07

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Powtórka

15:00

Sport Flash

15:07

Puncher Powtórka

17:00

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Dinamo Moskwa - Dinamo Krasnodar Na żywo

19:00

E-sport: ELEAGUE Major Na żywo

20:30

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Liu Jo Nordmeccanica Modena - Telekom Baku Na żywo

23:00

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: VakifBank Stambuł - Dresdner SC

01:00

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Saint-Raphaël Var VB - Azerrail Baku

03:30

Sporty walki: KSW Powtórka

06:00

Zakończenie programu

07:00

Magazyn narciarski Powtórka

08:00

Sport Flash

08:07

Magazyn snowboardowy Powtórka

09:00

Sport Flash

09:07

Koszykówka mężczyzn: Polska Liga Koszykówki - mecz: Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra Powtórka

10:00

Sport Flash

10:07

Koszykówka mężczyzn: Polska Liga Koszykówki - mecz: Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra Powtórka

11:00

Sport Flash

11:07

Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Żalgiris Kowno - CSKA Moskwa Powtórka

12:00

Sport Flash

12:07

Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Żalgiris Kowno - CSKA Moskwa Powtórka

13:00

Sport Flash

13:07

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: VakifBank Stambuł - Dresdner SC Powtórka

14:00

Sport Flash

14:07

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: VakifBank Stambuł - Dresdner SC Powtórka

15:00

Sport Flash

15:07

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Saint-Raphaël Var VB - Azerrail Baku Powtórka

16:00

Sport Flash

16:07

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Saint-Raphaël Var VB - Azerrail Baku Powtórka

17:00

E-sport: League of Legends Championship Series Na żywo

20:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Powtórka

22:00

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Liu Jo Nordmeccanica Modena - Telekom Baku Powtórka

00:00

Biatlon: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju - bieg indywidualny mężczyzn Powtórka

02:00

Puncher Powtórka

03:10

Polska 2017 Powtórka

05:00

Zakończenie programu

07:00

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: US Sassuolo Calcio - AC Cesena Powtórka

09:00

Łyżwiarstwo figurowe: Unforgettable Holiday Moments on Ice Powtórka

10:00

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: VfB Friedrichshafen - Zenit Kazań Powtórka

12:30

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej Powtórka

14:30

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: Inter Mediolan - Bologna FC Powtórka

16:30

Sportowe podsumowanie roku 2016: Koszykówka Powtórka

17:00

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: US Sassuolo Calcio - AC Cesena Powtórka

19:10

Sportowe podsumowanie roku 2016: Sporty walki Powtórka

19:40

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: AS Roma - UC Sampdoria Powtórka

21:50

Sportowe podsumowanie roku 2016: Siatkówka mężczyzn Powtórka

22:30

Magazyn Euro 2016: Sounds of the Summer Powtórka

23:30

Sportowe podsumowanie roku 2016: Siatkówka kobiet Powtórka

00:10

Polska 2017 Powtórka

01:40

Sporty walki: KSW 37: Circus of Pain - walki: Karol Bedorf - Fernando Rodrigues Jr., Mariusz Pudzianowski - Popek Monster Powtórka

04:30

Zakończenie programu

07:00

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Paris Volley - Arkas Izmir Powtórka

09:10

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: AS Roma - UC Sampdoria Powtórka

11:20

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: VfB Friedrichshafen - Zenit Kazań Powtórka

13:30

Polska 2017 Powtórka

15:05

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - sztafeta mężczyzn Na żywo

16:15

Rugby: European Champions Cup - mecz fazy grupowej: Saracens - RC Toulon Na żywo

18:15

Trans World Sport Powtórka

19:10

Sportowe podsumowanie roku 2016: Sporty walki Powtórka

19:40

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - Willem II Na żywo

21:50

Sportowe podsumowanie roku 2016: Siatkówka mężczyzn Powtórka

22:30

Magazyn Euro 2016: Sounds of the Summer Powtórka

23:30

Boks: Gala POLSAT Boxing Night Powtórka

03:00

Zakończenie programu

07:00

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - sztafeta mężczyzn Powtórka

09:00

Magazyn Euro 2016: Sounds of the Summer Powtórka

10:10

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: ACH Volley Lublana - PGE Skra Bełchatów Powtórka

12:25

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: FC Utrecht - AFC Ajax Na żywo

14:35

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - sztafeta kobiet Na żywo

15:45

Trans World Sport Powtórka

16:40

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - sc Heerenveen Na żywo

19:00

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: US Sassuolo Calcio - AC Cesena Powtórka

21:10

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz: 1/8 finału: Inter Mediolan - Bologna FC Powtórka

23:20

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: AS Roma - UC Sampdoria Powtórka

01:30

Boks: Gala POLSAT Boxing Night Powtórka

04:00

Zakończenie programu

07:00

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova Powtórka

09:00

Magazyn Euro 2016: Sounds of the Summer Powtórka

10:00

Łyżwiarstwo figurowe: Stars on Ice: Canada Powtórka

11:00

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: ACH Volley Lublana - PGE Skra Bełchatów Powtórka

13:00

Sportowe podsumowanie roku 2016: Siatkówka mężczyzn Powtórka

13:40

Sportowe podsumowanie roku 2016: Siatkówka kobiet Powtórka

14:30

Sportowe podsumowanie roku 2016: Piłka ręczna Powtórka

15:00

Magazyn Euro 2016: Sounds of the Summer Powtórka

16:00

Polska 2017 Powtórka

17:30

Trans World Sport Powtórka

18:40

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: FC Utrecht - AFC Ajax Powtórka

20:50

Magazyn ligi holenderskiej

21:30

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: Inter Mediolan - Bologna FC Powtórka

23:40

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - sc Heerenveen Powtórka

01:40

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Rumunia - Polska Powtórka

04:00

Zakończenie programu

07:00

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - sztafeta mężczyzn Powtórka

09:00

Łyżwiarstwo figurowe: Stars on Ice: Japan Powtórka

10:00

Magazyn Euro 2016: Sounds of the Summer Powtórka

11:00

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - sztafeta kobiet Powtórka

13:10

Sportowe podsumowanie roku 2016 Powtórka

13:50

Magazyn snowboardowy Powtórka

14:30

Sportowe podsumowanie roku 2016: Tenis Powtórka

15:10

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: Inter Mediolan - Bologna FC Powtórka

17:10

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: FC Utrecht - AFC Ajax Powtórka

19:00

Koszykówka mężczyzn: Turkish AirlinesEuroliga - mecz: Żalgiris Kowno - CSKA Moskwa Na żywo

21:10

Magazyn narciarski Powtórka

21:50

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - Willem II Powtórka

00:00

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - sc Heerenveen Powtórka

02:00

Polska 2017 Powtórka

03:30

Zakończenie programu

07:00

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - sztafeta kobiet Powtórka

09:00

Łyżwiarstwo figurowe: Stars on Ice: Japan Powtórka

10:10

Magazyn freestyle Powtórka

11:00

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: FC Utrecht - AFC Ajax Powtórka

13:10

ATP World Tour Uncovered Powtórka

13:50

Magazyn narciarski Powtórka

14:30

Sportowe podsumowanie roku 2016: Tenis Powtórka

15:10

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - Willem II Powtórka

17:20

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - sc Heerenveen Powtórka

19:30

Trans World Sport Powtórka

20:40

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz ćwierćfinałowy: Juventus FC - AC Milan Na żywo

23:00

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: CS Volei Alba Blaj - Volero Zurych

01:30

Polska 2017 Powtórka

03:00

Zakończenie programu

07:00

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Liu Jo Nordmeccanica Modena - Telekom Baku Powtórka

09:00

Łyżwiarstwo figurowe: Stars on Ice: Japan Powtórka

10:10

Magazyn narciarski Powtórka

11:00

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Dinamo Moskwa - Dinamo Krasnodar Powtórka

13:10

Magazyn freestyle Powtórka

13:40

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń -mecz fazy grupowej: CS Volei Alba Blaj - Volero Zurych Powtórka

15:50

Atleci Powtórka

16:30

Biatlon: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju - bieg indywidualny mężczyzn Powtórka

19:00

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz ćwierćfinałowy: SSC Napoli - ACF Fiorentina Powtórka

21:10

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz ćwierćfinałowy: Juventus FC - AC Milan Powtórka

23:20

Biatlon: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju - bieg indywidualny kobiet Powtórka

02:00

Sporty walki: KSW 37: Circus of Pain - walki: Karol Bedorf - Fernando Rodrigues Jr., Mariusz Pudzianowski - Popek Monster Powtórka

05:00

Zakończenie programu

13:20

Puchar Świata, Antholz Włochy / wyscig z startu wspólnego kobiet

14:00

European Rugby Champions Cup / ASM Clermont Auvergne - Exeter Chiefs

14:45

Plusliga / Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce

15:05

Puchar Świata, Antholz Włochy / sztafeta mężczyzn

16:15

European Rugby Champions Cup / Saracens - RC Toulon

19:40

Liga holenderska / Feyenoord - Willem II

20:00

Orlenliga / Polski Cukier Muszynianka Enea - KSZO Ostrowiec

20:30

Easy Credit BBL / Walter Tigers Tubingen - Science City Jena

10:50

Puchar Świata, Antholz Włochy / wyścig ze startu wspólnego mężczyzn

12:25

Liga holenderska / FC Utrecht - Ajax Amsterdam

12:30

Polska Liga Koszykówki / Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra

14:35

Puchar Świata, Antholz Włochy / sztafeta kobiet

14:45

Plusliga / LOTOS Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów

16:15

European Rugby Champions Cup / Toulouse Rugby - Cannacht Rugby

16:40

Liga holenderska / PSV Eindhoven - sc Heerenveen

18:00

Plusliga / GKS Katowice - BBTS Bielsko - Biała

20:00

Puncher: Magazyn sportów walki

20:50

Puncher : Extra Time (transmisja bezpłatna)

15:00

Liga Mistrzyń w siatkówce / Uralochka - NTMK Ekaterinburg - Eczacibasi VitrA Stambuł

18:00

Plusliga / Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn Koźle

19:00

Euroliga / Żalgiris Kowno - CSKA Moskwa

20:40

Puchar Włoch / I ćwierćfinał

08:30

ME w biathlonie, Duszniki Zdrój / 8.30 studio, 10.00 bieg indywidualny mężczyzn 20km oraz bieg indywidualny kobiet 15km

17:00

Liga Mistrzyń w siatkówce / Dinamo Moskwa - Dinamo Krasnodar

18:00

Liga Mistrzyń w siatkówce / Chemik Police - Imoco Volley Conegliano

20:30

Liga Mistrzyń w siatkówce / Liu Jo Nordmeccanica Modena - Telekom Baku

20:30

Liga Mistrzyń w siatkówce / Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Fenerbahce SK Stambuł

20:40

Puchar Włoch / II ćwierćfinał

07:00

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji IBF World w Londynie - waga ciężka: Anthony Joshua - Dominic Breazeale Powtórka

10:30

Boks: Gala w Inglewood - walka o pas WBC International w wadze półciężkiej: Bernard Hopkins - Joe Smith Powtórka

13:10

Sporty walki: KSW 32 - walka: Mariusz Pudzianowski - Peter Graham Powtórka

16:20

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBA World w Manchesterze - waga lekka: Anthony Crolla - Jorge Linares Powtórka

19:35

K.O. TV Weekly Powtórka

20:00

Boks: Walka o interkontynentalny pas federacji WBO w Nowym Dworze Mazowieckim - waga junior ciężka: Krzysztof Głowacki - Thierry Karl Powtórka

22:30

Boks: Gala w Indio - waga półciężka: Sullivan Barrera - Wiaczesław Szabrański Powtórka

23:45

Sporty walki: KSW 34 - walka: Karol Bedorf - James McSweeney Powtórka

02:55

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC International w Birmingham - waga półśrednia: Sam Eggington - Frankie Gavin Powtórka

05:25

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBA w Glasgow - waga superlekka: Ricky Burns - Kiryl Relikh Powtórka

07:00

Boks: Gala w Indio - waga półśrednia: Antonio Orozco - Abner Lopez Powtórka

08:00

Boks: Walka o interkontynentalny pas federacji WBO w Nowym Dworze Mazowieckim - waga junior ciężka: Krzysztof Głowacki - Thierry Karl Powtórka

10:30

Sporty walki: KSW 34 - walka: Karol Bedorf - James McSweeney Powtórka

13:40

Boks: Walka o mistrzowskie pasy federacji IBF World, WBA Super World i WBO World w Montrealu - waga półciężka: Siergiej Kowaliow - Jean Pascal Powtórka

16:15

Boks: Gala w Leeds - waga piórkowa: Josh Warrington - Patrick Hyland Powtórka

19:35

K.O. TV Weekly Powtórka

20:00

Boks: Gala w Indio - waga półciężka: Sullivan Barrera - Wiaczesław Szabrański

21:15

Boks: Gala w Rzeszowie - waga ciężka: Artur Szpilka - Taras Bidenko Powtórka

23:50

Sporty walki: KSW 24 - walki: Paweł Nastula - Karol Bedorf, Mariusz Pudzianowski - Sean McCorkle Powtórka

03:20

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC World w Liverpoolu - waga juniorciężka: Tony Bellew - BJ Flores Powtórka

07:00

Boks: Gala w Oakland - waga półciężka: Andre Ward - Alexander Brand Powtórka

08:45

Boks: Gala w Indio - waga półciężka: Sullivan Barrera - Wiaczesław Szabrański Powtórka

10:00

Sporty walki: KSW 27 - walki: Mariusz Pudzianowski - Oli Thompson, Mamed Khalidov - Maiquel Falcao Powtórka

13:35

Boks: Gala w Oakland - waga półciężka: Andre Ward - Sullivan Barrera Powtórka

16:25

Boks: Gala w Inglewood - walka o pas WBC International w wadze półciężkiej: Bernard Hopkins - Joe Smith Powtórka

19:00

K.O. TV Classics Powtórka

20:00

Boks: Gala w Rzeszowie - waga ciężka: Artur Szpilka - Taras Bidenko Powtórka

22:35

Sporty walki: Gala FEN 11 Warsaw Time - walki: Marian Ziółkowski - Roman Szymański, Ivan Bartek - Tomasz Sarara Powtórka

02:15

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji IBF World w Londynie - waga ciężka: Anthony Joshua - Charles Martin

07:00

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBO World w Arlington - waga półśrednia: Saul Alvarez - Liam Smith Powtórka

10:05

Boks: Gala w Rzeszowie - waga ciężka: Artur Szpilka - Taras Bidenko Powtórka

12:40

Sporty walki: KSW 19 - walki: Mariusz Pudzianowski - Bob Sapp, Mamed Khalidov - Rodney Wallace Powtórka

15:15

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBO World w Arlington - waga półśrednia: Saul Alvarez - Liam Smith Powtórka

18:20

Boks: Walka o pas interkontynentalny federacji WBA w Monako - waga ciężka: Luiz Ortiz - Malic Scott Powtórka

19:30

K.O. TV Weekly Powtórka

20:00

Sporty walki: Gala FEN 11 Warsaw Time - walki: Marian Ziółkowski - Roman Szymański, Ivan Bartek - Tomasz Sarara Powtórka

23:40

Puncher Powtórka

00:30

Boks: Gala w Bydgoszczy - waga ciężka: Artur Szpilka - Brian Minto Powtórka

04:00

Sporty walki: KSW 28 - walki: Karol Bedorf - Rolles Gracie, Michał Materla - Jorge Luis Bezerra Powtórka

07:00

Boks: Gala w Krynicy-Zdroju - waga junior ciężka: Paweł Kołodziej - Giulian Ilie Powtórka

09:50

Sporty walki: Gala FEN 11 Warsaw Time - walki: Marian Ziółkowski - Roman Szymański, Ivan Bartek - Tomasz Sarara Powtórka

13:30

Sporty walki: KSW 13 - walki: Mariusz Pudzianowski - Yusuke Kawaguchi, Mamed Khalidov - Ryuta Sakural Powtórka

17:05

Boks: Gala w Oakland - waga półciężka: Andre Ward - Sullivan Barrera Powtórka

20:00

Boks: Gala w Bydgoszczy - waga ciężka: Artur Szpilka - Brian Minto Powtórka

23:30

Boks: Walka o pasy mistrzowskie WBC World, WBO World w Omaha - waga junior półśrednia: Terence Crawford - John Molina Jr. Powtórka

01:55

Sporty walki: KSW 19 - walki: Mariusz Pudzianowski - Bob Sapp, Mamed Khalidov - Rodney Wallace Powtórka

04:30

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBCInternational w Birmingham - waga półśrednia: Sam Eggington - Frankie Gavin Powtórka

07:00

Boks: Walka o mistrzowskie pasy federacji IBF World, WBA Super World i WBO World w Montrealu - waga półciężka: Siergiej Kowaliow - Jean Pascal Powtórka

09:30

Boks: Gala w Bydgoszczy - waga ciężka: Artur Szpilka - Brian Minto Powtórka

13:00

Sporty walki Powtórka

16:50

Sporty walki: KSW 31 - walka: Michał Materla - Tomasz Drwal Powtórka

20:30

Boks: Walka o pasy mistrzowskie WBC World, WBO World w Omaha - waga junior półśrednia: Terence Crawford - John Molina Jr. Powtórka

22:55

Puncher Powtórka

23:45

Boks: Walka o pas WBO World w Las Vegas - waga superpiórkowa: Wasyl Łomaczenko - Nicholas Walters Powtórka

01:20

Sporty walki: KSW 29 - walki: Mamed Khalidov - Brett Cooper, Mariusz Pudzianowski - Paweł Nastula Powtórka

05:45

Boks: Gala w Oakland - waga półciężka: Andre Ward - Alexander Brand Powtórka

07:00

Boks: Gala w Katowicach - waga junior średnia: Damian Jonak - Jackson Osei Bonsu Powtórka

09:40

Boks: Walka o pasy mistrzowskie WBC World, WBO World w Omaha - waga junior półśrednia: Terence Crawford - John Molina Jr. Powtórka

12:00

Sporty walki: KSW 27 - walki: Mariusz Pudzianowski - Oli Thompson, Mamed Khalidov - Maiquel Falcao Powtórka

15:35

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC World w Inglewood - waga super musza: Carlos Cuadras - Roman Gonzalez Powtórka

18:00

Puncher Powtórka

19:00

K.O. TV Classics Powtórka

20:00

Boks: Walka o pas WBO World w Las Vegas - waga superpiórkowa: Wasyl Łomaczenko - Nicholas Walters Powtórka

21:35

Boks: Walka o mistrzowskipas federacji WBO w Las Vegas - waga półśrednia: Jessie Vargas - Manny Pacquiao Powtórka

01:10

Sporty walki: KSW 31 - walka: Michał Materla - Tomasz Drwal Powtórka

04:45

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBO World w Arlington - waga półśrednia: Saul Alvarez - Liam Smith Powtórka

07:05

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 5. dzień Na żywo

09:00

Gem, set i Mats extra Na żywo

09:15

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 5. dzień Na żywo

11:15

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 5. dzień Na żywo

13:15

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 5. dzień Na żywo

14:15

Gem, set i Mats extra Na żywo

14:30

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - bieg indywidualny mężczyzn Na żywo

15:45

Mats Choice

16:45

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kitzbühel - supergigant mężczyzn

17:45

Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem - kwalifikacje Na żywo

19:00

Mats Choice Powtórka

19:50

Wiadomości Eurosportu

20:00

Snooker: Turniej Masters w Londynie Na żywo

23:25

Wiadomości Eurosportu

23:35

Uniwersjada 2017

23:45

Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem - kwalifikacje Powtórka

00:15

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kitzbühel - supergigant mężczyzn Powtórka

00:45

Gem, set i Mats extra Powtórka

01:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 6. dzień Na żywo

03:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 6. dzień Na żywo

05:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 6. dzień Na żywo

07:05

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 6. dzień Na żywo

09:00

Gem, set i Mats extra Na żywo

09:15

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 6. dzień Na żywo

11:30

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kitzbühel - zjazd mężczyzn Na żywo

13:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 6. dzień Na żywo

14:15

Gem, set i Mats extra Na żywo

14:30

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - bieg ze startu wspólnego kobiet

15:00

Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem - kwalifikacje Powtórka

15:45

Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem - konkurs drużynowy Na żywo

17:45

Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Chaux-Neuve - konkurs skoków

18:30

Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Chaux-Neuve - bieg na 10 km

19:00

Mats Choice Powtórka

19:50

Wiadomości Eurosportu

20:00

Snooker: Turniej Masters w Londynie Na żywo

23:25

Wiadomości Eurosportu

23:35

Magazyn sportów zimowych

00:30

Watts Powtórka

00:45

Gem, set i Mats extra Powtórka

01:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 7. dzień Na żywo

03:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 7. dzień Na żywo

05:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 7. dzień Na żywo

07:05

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 7. dzień Na żywo

09:00

Gem, set i Mats extra Na żywo

09:15

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 7. dzień Na żywo

11:15

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 7. dzień Na żywo

13:15

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 7. dzień Na żywo

14:15

Gem, set i Mats Na żywo

14:45

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - sztafeta kobiet Na żywo

16:00

Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem - konkurs indywidualny Na żywo

17:45

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kitzbühel - 2. przejazd slalomu mężczyzn

18:15

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - bieg ze startu wspólnego mężczyzn

18:45

Snooker: Turniej Masters w Londynie

19:50

Wiadomości Eurosportu

20:00

Snooker: Turniej Masters w Londynie Na żywo

22:55

Wiadomości Eurosportu

23:05

Magazyn sportów zimowych

00:00

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - sztafeta kobiet Powtórka

00:30

Gem, set i Mats Powtórka

01:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 8. dzień Na żywo

03:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 8. dzień Na żywo

05:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 8. dzień Na żywo

07:05

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 8. dzień Na żywo

09:00

Gem, set i Mats extra Na żywo

09:15

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 8. dzień Na żywo

11:15

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 8. dzień Na żywo

13:15

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 8. dzień Na żywo

14:15

Gem, set i Mats Na żywo

14:45

Mats Choice

15:45

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - sztafeta kobiet Powtórka

16:30

Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem Powtórka

17:45

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 8. dzień Powtórka

19:50

Wiadomości Eurosportu

20:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 8. dzień Powtórka

21:50

Watts

22:00

Mats Choice Powtórka

22:55

Wiadomości Eurosportu

23:00

Jeździectwo: FEI World Cup w Lipsku

00:00

Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem Powtórka

00:30

Gem, set i Mats Powtórka

01:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Na żywo

03:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Na żywo

05:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Na żywo

07:05

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Na żywo

09:00

Gem, set i Mats extra Na żywo

09:15

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Na żywo

11:15

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Na żywo

12:00

Gem, set i Mats Na żywo

12:30

Mats Choice

13:30

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Powtórka

14:30

Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem Powtórka

16:30

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Powtórka

17:30

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Schladming - 1. przejazd slalomu mężczyzn Na żywo

18:45

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Powtórka

19:50

Wiadomości Eurosportu

20:00

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Schladming - 1. przejazd slalomu mężczyzn Powtórka

20:30

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Schladming - 2. przejazd slalomu mężczyzn Na żywo

21:45

Watts Powtórka

22:00

Mats Choice Powtórka

22:55

Wiadomości Eurosportu

23:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Powtórka

00:30

Tenis: Gem, set i Mats Powtórka

01:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Na żywo

03:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Na żywo

05:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Na żywo

07:05

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Powtórka

09:15

Gem, set i Mats extra Na żywo

09:30

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Na żywo

12:00

Gem, set i Mats Na żywo

12:30

Mats Choice

13:30

Biatlon: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju - bieg indywidualny kobiet Na żywo

15:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Powtórka

18:35

Wiadomości Eurosportu

18:45

Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy w Ostrawie Na żywo

22:00

Mats Choice Powtórka

22:55

Wiadomości Eurosportu

23:05

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Powtórka

01:30

Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy w Ostrawie Powtórka

03:00

Gem, set i Mats Powtórka

03:30

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet Na żywo

05:30

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet Na żywo

07:35

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Powtórka

09:15

Gem, set i Mats extra Na żywo

09:30

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn Na żywo

12:00

Gem, set i Mats Na żywo

12:30

Mats Choice

13:30

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet Powtórka

14:45

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn Powtórka

16:45

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet Powtórka

18:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet Powtórka

18:50

Wiadomości Eurosportu

19:00

Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy w Ostrawie Na żywo

22:00

Mats Choice Powtórka

22:55

Wiadomości Eurosportu

23:05

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet Powtórka

00:15

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet Powtórka

01:30

Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy Ostrawie Powtórka

03:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet Powtórka

04:15

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet Powtórka

05:30

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn Powtórka

07:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 5. dzień Na żywo

09:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 5. dzień Na żywo

11:30

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kitzbühel - supergigant mężczyzn Na żywo

13:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 5. dzień Powtórka

14:00

Snooker: Turniej Masters w Londynie Na żywo

17:30

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 5. dzień Powtórka

19:00

Bundesliga

19:30

Bundesliga

20:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: SC Freiburg - FC Bayern Monachium Na żywo

22:25

Wiadomości Eurosportu Powtórka

22:30

Bundesliga Powtórka

23:00

Golf: Amatorskie Mistrzostwa Ameryki Południowej w Panamie

23:30

Watts Powtórka

00:00

Mats Choice Powtórka

00:55

Wiadomości Eurosportu Powtórka

01:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 6. dzień Na żywo

03:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 6. dzień Na żywo

05:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 6. dzień Na żywo

09:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 6. dzień Na żywo

10:15

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Garmisch-Partenkirchen - zjazd kobiet Na żywo

11:30

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 6. dzień Na żywo

13:00

Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ulricehamn - bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet

13:45

Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ulricehamn - bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn Na żywo

15:00

Watts Powtórka

15:15

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Werder Brema - Borussia Dortmund Na żywo

17:30

Piłka nożna: Liga niemiecka - w przerwie

18:30

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: RB Lipsk - Eintracht Frankfurt Na żywo

20:25

Wiadomości Eurosportu Powtórka

20:30

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 6. dzień Powtórka

23:00

Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Solitudzie

00:00

Mats Choice Powtórka

00:55

Wiadomości Eurosportu Powtórka

01:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 7. dzień Na żywo

03:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 7. dzień Na żywo

05:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 7. dzień Na żywo

09:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 7. dzień Na żywo

10:30

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kitzbühel - 1. przejazd slalomu mężczyzn Na żywo

11:45

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Garmisch-Partenkirchen - supergigant kobiet Na żywo

13:30

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kitzbühel - 2. przejazd slalomu mężczyzn Na żywo

14:30

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 7. dzień Powtórka

15:15

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Bayer 04 Leverkusen - Hertha Berlin BSC Na żywo

17:30

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: 1. FSV Mainz 05 - 1. FC Köln Na żywo

19:30

Piłka nożna: Liga niemiecka - podsumowanie kolejki

20:40

Wiadomości Eurosportu Powtórka

20:45

Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ulricehamn - sztafeta kobiet

21:30

Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Solitudzie

23:00

Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem - konkurs indywidualny Powtórka

23:55

Wiadomości Eurosportu Powtórka

00:00

Mats Choice

01:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 8. dzień Na żywo

03:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 8. dzień Na żywo

05:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 8. dzień Na żywo

09:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 8. dzień

10:00

Squash: Zawody World Series w Nowym Jorku

11:00

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kitzbühel - 2. przejazd slalomu mężczyzn Powtórka

11:30

Snooker: Turniej Masters w Londynie Powtórka

13:30

Piłka nożna: Liga niemiecka - podsumowanie kolejki Powtórka

14:30

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Garmisch-Partenkirchen - supergigant kobiet Powtórka

15:00

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kitzbühel - 2. przejazd slalomu mężczyzn Powtórka

15:45

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 8. dzień Powtórka

17:00

Mats Choice Powtórka

18:00

Gem, set i Mats Powtórka

18:30

Snooker: Turniej Masters w Londynie Powtórka

19:45

Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem Powtórka

20:25

Wiadomości Eurosportu Powtórka

20:30

Kolarstwo torowe: Wyścig Six-day w Berlinie Na żywo

23:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 8. dzień Powtórka

00:55

Wiadomości Eurosportu Powtórka

01:00

Snooker: Turniej Masters w Londynie Powtórka

03:00

Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem Powtórka

04:00

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Garmisch-Partenkirchen - supergigant kobiet Powtórka

04:30

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kitzbühel - 2. przejazd slalomu mężczyzn Powtórka

05:15

Snooker: Turniej Masters w Londynie Powtórka

07:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - podsumowanie kolejki Powtórka

08:00

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kitzbühel - 2. przejazd slalomu mężczyzn Powtórka

08:45

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Garmisch-Partenkirchen - supergigant kobiet Powtórka

09:15

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kronplatz - 1. przejazd slalomu giganta kobiet Na żywo

10:30

Żeglarstwo: Vendee Globe

10:45

Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem Powtórka

11:45

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kronplatz - 1. przejazd slalomu giganta kobiet Powtórka

12:15

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kronplatz - 2. przejazd slalomu giganta kobiet Na żywo

13:30

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Powtórka

15:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Powtórka

16:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - podsumowanie kolejki Powtórka

17:00

Mats Choice Powtórka

18:00

Gem, set i Mats Powtórka

18:30

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Powtórka

19:15

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Powtórka

20:25

Wiadomości Eurosportu Powtórka

20:30

Kolarstwo torowe: Wyścig Six-day w Berlinie Na żywo

23:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy Powtórka

00:25

Wiadomości Eurosportu Powtórka

00:30

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kronplatz - 2. przejazd slalomu giganta kobiet Powtórka

01:15

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Schladming - 2. przejazd slalomu mężczyzn Powtórka

02:00

Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem Powtórka

03:00

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kronplatz - 2. przejazd slalomu giganta kobiet Powtórka

03:45

Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Schladming - 2. przejazd slalomu mężczyzn Powtórka

04:30

Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem Powtórka

06:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry podwójnej kobiet Na żywo

08:00

Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem Powtórka

09:30

Watts Powtórka

09:45

Biatlon: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju Na żywo

11:30

Watts Powtórka

11:45

Magazyn Euroligi

12:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry podwójnej kobiet Na żywo

14:00

Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy w Ostrawie Na żywo

17:00

Watts Powtórka

17:15

Magazyn Euroligi Powtórka

17:30

Koszykówka mężczyzn: Eurocup - mecz fazy Top 16: Chimki Rosja - Ratiopharm Ulm Na żywo

19:15

Mats Choice Powtórka

20:15

Watts Powtórka

20:25

Wiadomości Eurosportu Powtórka

20:30

Koszykówka mężczyzn: Eurocup - mecz fazy Top 16: Valencia Basket - Unicaja Malaga Na żywo

22:15

Gem, set i Mats Powtórka

22:45

Turniej Australian Open w Melbourne Powtórka

00:55

Wiadomości Eurosportu Powtórka

01:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry podwójnej mężczyzn Na żywo

03:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry podwójnej mężczyzn Na żywo

04:00

Koszykówka mężczyzn: Eurocup - mecz fazy Top 16: Valencia Basket - Unicaja Malaga Powtórka

05:00

Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy w Ostrawie Powtórka

06:30

Biatlon: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju Powtórka

08:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet Powtórka

09:30

Biatlon: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju - bieg indywidualny kobiet Powtórka

10:45

Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy w Ostrawie Powtórka

12:00

Koszykówka mężczyzn: Eurocup - mecz fazy Top 16: Chimki Rosja - Ratiopharm Ulm Powtórka

13:00

Koszykówka mężczyzn: Eurocup - mecz fazy Top 16: Valencia Basket - Unicaja Malaga Powtórka

14:00

Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy w Ostrawie Na żywo

17:00

Mats Choice Powtórka

18:00

Gem, set i Mats Powtórka

18:30

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn Powtórka

19:30

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet Powtórka

20:25

Wiadomości Eurosportu Powtórka

20:30

Kolarstwo torowe: Wyścig Six-day w Kopenhadze Na żywo

23:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne

01:25

Wiadomości Eurosportu Powtórka

01:30

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet Powtórka

03:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet Powtórka

05:00

Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry mieszanej Na żywo

06:00

Ultimate Taekwondo

07:00

Ultimate First League

09:10

World Series of Boxing - WSB

10:05

Fights of Glory - Denmark

10:20

Fights of Glory - Los Angeles

10:35

Fights of Glory - Amsterdam

10:50

Fights of Glory - Virginia

11:05

NEW Extreme 4

12:05

Ultimate First League

13:10

Explosion Fight Night

14:05

OZ Academy

15:05

Fight Exclusive Night

18:20

Mix Fight Gala

20:20

Fights of Glory - Denmark

20:35

Fights of Glory - Los Angeles

20:50

Fights of Glory - Amsterdam

21:05

Fights of Glory - Virginia

21:20

Reality Cage of Combat

22:10

NEW Extreme 4

23:10

Ultimate Ring of Combat

00:00

MFC 10 Fightbox Fight

03:15

Fighting Rookies

03:55

DEEP

05:00

Ultimate First League

06:00

WUSHU Championship

07:05

OZ Academy

08:05

Fights of Glory - Denmark

08:20

Fights of Glory - Los Angeles

08:35

Fights of Glory - Amsterdam

08:50

Fights of Glory - Virginia

09:05

Ultimate First League

10:15

Osaka Funny Wrestling

11:00

Superkombat Fighting Championship

13:45

Journey Fight

14:25

FightBox King of Kings Heroes Series

16:45

King of Kings Heroes Grand Prix

19:00

Superkombat Fighting Championship

21:05

Xtreme Fighting Championship

21:55

DEEP

22:45

Fighting Rookies

23:25

Ultimate FightBox Armageddon

01:00

Hip Show

02:10

Ultimate Ring of Combat

03:05

AX Combat Night

04:10

Explosion Fight Night

05:00

Ultimate Taekwondo

06:00

World Series of Boxing - WSB

06:50

Explosion Fight Night

07:50

Ultimate First League

09:25

NEW Deadline

11:30

FightBox King of Kings Heroes Series

13:55

Fights of Glory - Denmark

14:10

Fights of Glory - Los Angeles

14:30

Fights of Glory - Amsterdam

14:45

Fights of Glory - Virginia

15:00

Ultimate First League

16:00

Fight Code

18:05

NEW Extreme 4

19:05

King of Kings Heroes Grand Prix

21:10

Hip Show

22:00

Reality Cage of Combat

22:50

DEEP

23:55

Bangkok Fight Night

01:40

Fighting Rookies

02:25

Hip Show

03:05

World Series of Boxing - WSB

04:00

Ultimate First League

05:00

Ultimate Taekwondo

06:00

Fights of Glory - Denmark

06:15

Fights of Glory - Los Angeles

06:30

Fights of Glory - Amsterdam

06:45

Fights of Glory - Virginia

07:00

Fighter's Night 4

10:10

OZ Academy

11:10

Fights of Glory - Denmark

11:25

Fights of Glory - Los Angeles

11:40

Fights of Glory - Amsterdam

11:55

Fights of Glory - Virginia

12:10

Explosion Fight Night

13:05

Ultimate First League

14:00

FightBox King of Kings Heroes Series

16:25

NEW Extreme 4

17:25

Journey Fight

18:10

Fights of Glory - Los Angeles

18:30

Fights of Glory - Amsterdam

18:45

Fights of Glory - Virginia

19:00

Superkombat Fighting Championship

21:45

AX Combat Night

23:00

Hip Show

23:50

Fight Exclusive Night

03:05

Fighting Rookies

03:55

Ultimate FightBox Armageddon

05:10

Beyond MMA - Mixed Martial Arts

06:00

Ultimate Taekwondo

07:00

OZ Academy

08:00

Explosion Fight Night

09:00

NEW Extreme 4

10:00

Ultimate First League

11:00

Superkombat Fighting Championship

13:05

Fights of Glory - Denmark

13:20

Fights of Glory - Los Angeles

13:35

Fights of Glory - Amsterdam

13:50

Fights of Glory - Virginia

14:05

Explosion Fight Night

15:00

OZ Academy

16:00

World Series of Boxing - WSB

16:55

FightBox King of Kings Heroes Series

19:20

Ultimate First League

20:05

OZ Academy

21:00

Ultimate FightBox Armageddon

22:05

Xtreme Fighting Championship

23:00

Superkombat Fighting Championship

01:45

CFFC - Cage Fury Fighting Championships

04:30

Ultimate First League

06:00

Osaka Funny Wrestling

07:00

Superkombat Fighting Championship

09:05

Fights of Glory - Denmark

09:20

Fights of Glory - Los Angeles

09:35

Fights of Glory - Amsterdam

09:50

Fights of Glory - Virginia

10:05

Journey Fight

10:45

World Series of Boxing - WSB

11:40

OZ Academy

12:40

NEW Extreme 4

13:40

Fighter's Night 4

16:50

Ultimate First League

17:05

Explosion Fight Night

18:00

OZ Academy

19:00

NEW Extreme 4

20:00

Fights of Glory - Denmark

20:15

Fights of Glory - Los Angeles

20:30

Fights of Glory - Amsterdam

20:45

Fights of Glory - Virginia

21:00

King of Kings Heroes Grand Prix

23:05

Fighting Rookies

23:55

Xtreme Fighting Championship

00:45

DEEP

01:35

FightBox King of Kings Heroes Series

04:00

King of Kings Heroes Grand Prix

06:00

Fights of Glory - Denmark

06:15

Fights of Glory - Los Angeles

06:30

Fights of Glory - Amsterdam

06:45

Fights of Glory - Virginia

07:00

NEW Extreme 4

08:00

Ultimate First League

09:00

OZ Academy

10:00

Explosion Fight Night

11:00

King of Kings Heroes Grand Prix

13:05

Journey Fight

13:45

World Series of Boxing - WSB

14:40

Beyond MMA - Mixed Martial Arts

15:30

Fights of Glory

16:00

Fights of Glory - Denmark

16:15

Fights of Glory - Los Angeles

16:30

Fights of Glory - Amsterdam

16:45

Fights of Glory - Virginia

17:00

Mix Fight Gala

19:00

King of Kings Heroes Grand Prix

21:15

Superkombat Fighting Championship

23:20

Ultimate First League

00:05

AX Combat Night

01:10

Hip Show

02:00

Xtreme Fighting Championship

02:25

Journey Fight

06:00

Freeride World Tour

06:30

Freeride World Tour

07:00

Pro Bull Riders 2016

08:00

Winter X Games - Aspen

09:00

Alpine Adventurer

10:00

Freeride World Tour

10:30

Freeride World Tour

11:00

Bullrun: Cops, Cars&Superstars

11:30

Bullrun: Cops, Cars&Superstars

12:00

Bullrun: Cops, Cars&Superstars

12:30

Bullrun: Cops, Cars&Superstars

13:00

Pro Bull Riders 2016

14:00

Winter X Games - Aspen

15:00

Alpine Adventurer

16:00

Freeride World Tour

16:30

Freeride World Tour

17:00

Pro Bull Riders 2016

18:00

Gotta Grudge

18:30

Gotta Grudge

19:00

Gotta Grudge

19:30

25 najlepszych momentów Dew Tour 2013

20:30

Shakalaka 2010

21:00

Sporty walki: UFC Fight Night: Rodriguez vs. Penn

23:00

Best of Pride

23:55

IMMAF World Championships 2016

01:00

Fantasy Factory

01:25

Fantasy Factory

01:50

Fantasy Factory

02:15

Fantasy Factory

02:40

Pro Bull Riders 2014

03:30

Pro Bull Riders 2014

04:20

X Games - Austin 2014

05:10

Konkurs jedzenia hot dogów

06:00

Drag Racing: NHRA Sportsman Series

07:00

Silent Revolution

08:00

WWE Raw

10:00

WWE NXT

11:00

WWE - Main Event

12:00

WWE Smackdown

14:00

WWE Raw

16:00

WWE NXT

17:00

WWE - Main Event

18:00

WWE Smackdown

20:00

WWE Raw

22:00

WWE NXT

23:00

Kill Arman

23:30

Kill Arman

00:00

The Crew

00:30

The Crew

01:00

X-traordinary

01:25

X-traordinary

01:50

X-traordinary

02:15

X-traordinary

02:40

Drag Racing: NHRA Sportsman Series

03:30

Drag Racing: NHRA Sportsman Series

04:20

Drag Racing: NHRA Sportsman Series

05:10

Drag Racing: NHRA Sportsman Series

06:00

A Racer's Dream

07:00

Project 176

07:30

Project176

08:00

Project 176

08:30

Project 176

09:00

This is Hot 97

09:30

This is Hot 97

10:00

WWE Raw

12:00

WWE NXT

13:00

WWE - Main Event