• Poniedziałek

    19 Lutego

  • Wtorek

    20 Lutego

  • Środa

    21 Lutego

  • Czwartek

    22 Lutego

  • Piątek

    23 Lutego

  • Sobota

    24 Lutego

  • Niedziela

    25 Lutego

07:00

Trans World SportPowtórka

08:10

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: ONICO Warszawa - Dafi Społem KielcePowtórka

10:20

Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Budowlani Łódź - Developres SkyRes RzeszówPowtórka

12:30

Magazyn narciarskiPowtórka

13:00

Sporty walki: UFC Fight Night: Cowboy vs. Medeiros - waga półśrednia: Donald Cerrone - Yancy Medeiros; waga ciężka: Derrick Lewis - Marcin TyburaPowtórka

15:50

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski WęgielPowtórka

18:00

Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon ŁódźNa żywo

20:30

7. strefaNa żywo

22:00

Boks: Walka o mistrzostwo świata w Nowym Jorku z 1959 roku - waga ciężka: Floyd Patterson - Ingemar Johansson

22:20

Boks: Walka o mistrzostwo świata w Nowym Jorku z 1960 roku - waga ciężka: Floyd Patterson - Ingemar Johansson

23:00

Studio Pjongczang 2018Powtórka

00:00

Sporty walki: KSW News

00:05

AtleciPowtórka

00:30

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 1. rundy gry pojedynczejNa żywo

03:00

Sporty walki: KSWPowtórka

05:00

Zakończenie programu

07:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 1. rundy gry pojedynczejPowtórka

09:10

7. strefaPowtórka

11:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski WęgielPowtórka

13:10

AtleciPowtórka

13:50

Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon ŁódźPowtórka

16:00

Cafe Futbol on tourPowtórka

17:00

Boks: Gala Friday Boxing Night w Wyszkowie - waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski -Taras OleksiejenkoPowtórka

19:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-KoźleNa żywo

21:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 1. rundy gry pojedynczejNa żywo

23:00

Studio Pjongczang 2018Powtórka

00:00

Sporty walki: KSW News

00:05

Boks: Walka o mistrzostwo świata w Nowym Jorku z 1959 roku - waga ciężka: Floyd Patterson - Ingemar JohanssonPowtórka

00:30

Boks: Gala w Nowym Jorku z 1954 roku - waga półciężka: Floyd Patterson - Joey MaximPowtórka

01:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 1. rundy gry pojedynczejNa żywo

03:00

7. strefaPowtórka

04:30

Zakończenie programu

07:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 1. rundy gry pojedynczejPowtórka

09:10

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-KoźlePowtórka

11:10

Magazyn narciarskiPowtórka

11:40

7. strefaPowtórka

13:10

AtleciPowtórka

13:50

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Grot Budowlani Łódź - VakifBank StambułPowtórka

16:00

KOTV ClassicsPowtórka

16:55

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Dinamo Kazań - Chemik PoliceNa żywo

19:30

Boks: Gala Friday Boxing Night w Wyszkowie - waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Taras OleksiejenkoPowtórka

20:30

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 2. rundy gry pojedynczejNa żywo

22:30

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 2. rundy gry pojedynczejNa żywo

23:00

Studio Pjongczang 2018Powtórka

00:00

Sporty walki: KSW News

00:05

Boks: Walka o mistrzostwo świata federacji WBC WBA i IBF w Tokio z 1990 roku - waga ciężka: Mike Tyson - James Buster Douglas

00:30

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 2. rundy gry pojedynczejNa żywo

03:00

Sporty walki: KSWPowtórka

05:00

Zakończenie programu

07:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 2. rundy gry pojedynczejPowtórka

09:10

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski WęgielPowtórka

11:10

K.O. TV WeeklyPowtórka

11:40

Cafe Futbol on tourPowtórka

12:50

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Dinamo Kazań - Chemik PolicePowtórka

15:00

7. strefaPowtórka

16:55

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: CSM Volei Alba Blaj - Developres SkyRes RzeszówNa żywo

19:30

KOTV ClassicsPowtórka

20:30

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 3. rundy gry pojedynczejNa żywo

22:30

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 2. rundy gry pojedynczejNa żywo

23:00

Studio Pjongczang 2018Powtórka

00:00

Sporty walki: KSW News

00:05

Boks: Walka o mistrzostwo świata w Nowym Jorku z 1960 roku - waga ciężka: Floyd Patterson - Ingemar Johansson

01:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 2. rundy gry pojedynczejNa żywo

03:00

Sporty walki: KSWPowtórka

05:00

Zakończenie programu

07:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 3. rundy gry pojedynczejPowtórka

09:10

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski WęgielPowtórka

11:10

Magazyn narciarskiPowtórka

11:50

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Grot Budowlani Łódź - VakifBank StambułPowtórka

14:00

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Dinamo Kazań - Chemik PolicePowtórka

16:00

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: CSM Volei Alba Blaj - Developres SkyRes RzeszówPowtórka

18:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Trefl Gdańsk - Asseco Resovia RzeszówNa żywo

20:30

Sporty walki: Gala KSW 41 - walki: Borys Mańkowski - Roberto Soldic; Popek Monster - Tomasz OświecińskiPowtórka

23:00

Studio Pjongczang 2018

00:00

Sporty walki: KSW News

00:05

Sporty walki: Gala KSW 41 - walki: Borys Mańkowski - Roberto Soldic; Popek Monster - Tomasz OświecińskiPowtórka

03:00

7. strefaPowtórka

04:30

Zakończenie programu

07:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejPowtórka

09:10

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Dinamo Kazań - Chemik PolicePowtórka

11:20

K.O. TV WeeklyPowtórka

12:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Trefl Gdańsk - Asseco Resovia RzeszówPowtórka

14:10

ATP World Tour UncoveredPowtórka

14:45

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS OlsztynNa żywo

17:30

Sporty walki: Gala KSW 41 - walki: Borys Mańkowski - Roberto Soldic; Popek Monster - Tomasz OświecińskiPowtórka

19:30

Boks: Gala w Zgorzelcu - waga półśrednia: Łukasz Wierzbicki - Anderson ClaytonNa żywo

23:55

Sporty walki: KSW News

00:00

Studio Pjongczang 2018

01:00

BoksPowtórka

02:00

Sporty walki: UFC Fight Night: Emmett vs. Stephens - waga piórkowa: Josh Emmett - Jeremy StephensNa żywo

05:00

Zakończenie programu

07:00

Boks: Walka o pas mistrzowski federacji WBC w Inglewood - waga musza: Wisaksil Wangek - Juan Francisco EstradaPowtórka

08:00

Sporty walki: UFC Fight Night: Emmett vs. Stephens - waga piórkowa: Josh Emmett - Jeremy StephensPowtórka

11:00

Cafe FutbolNa żywo

12:30

Boks: Gala w Zgorzelcu - waga półśrednia: Łukasz Wierzbicki - Anderson ClaytonPowtórka

14:45

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Dafi Społem Kielce - GKS KatowiceNa żywo

17:30

Boks: Walka o pas mistrzowski federacji WBC w Inglewood - waga musza: Wisaksil Wangek - Juan Francisco EstradaPowtórka

20:00

Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Trefl Proxima Kraków - Enea PTPS PiłaNa żywo

22:30

Boks: Gala w Zgorzelcu - waga półśrednia: Łukasz Wierzbicki - Anderson ClaytonPowtórka

23:00

Studio Pjongczang 2018Powtórka

00:00

Sporty walki: KSW News

00:05

Sporty walki: Gala KSW 41 - walki: Borys Mańkowski - Roberto Soldic; Popek Monster - Tomasz OświecińskiPowtórka

04:00

Zakończenie programu

07:00

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowejPowtórka

09:00

Tenis: Turniej ATP w RotterdamiePowtórka

11:00

Siatkówka mężczyzn: Liga angielska - mecz: IBB Polonia Londyn - Team Essex BlazePowtórka

12:00

Sport Flash

12:07

Siatkówka mężczyzn: Liga angielska - mecz: IBB Polonia Londyn - Team Essex BlazePowtórka

13:00

Sport Flash

13:07

Piłka nożna: Liga holenderskaPowtórka

14:00

Sport Flash

14:07

Piłka nożna: Liga holenderskaPowtórka

15:00

Sport Flash

15:07

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowejPowtórka

16:00

Sport Flash

16:07

Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowejPowtórka

17:00

Sport Flash

17:07

ATP World Tour UncoveredPowtórka

18:00

Studio Pjongczang 2018Na żywo

19:00

Sport Flash

19:07

Koszykówka mężczyzn: Puchar Polski - mecz finałowyPowtórka

21:20

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: AC Sparta Praga - FC Slovan LiberecPowtórka

23:30

Piłka nożna: Liga ukraińskaPowtórka

01:30

Boks: Gala POLSAT Boxing NightPowtórka

04:30

Zakończenie programu

07:00

Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Dynamo Kijów - Olimpik DonieckPowtórka

09:00

Siatkówka mężczyzn: Liga angielska - mecz: IBB Polonia Londyn - Team Essex BlazePowtórka

11:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 1. rundy gry pojedynczejPowtórka

12:00

Sport Flash

12:07

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 1. rundy gry pojedynczejPowtórka

13:00

Sport Flash

13:07

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PEC Zwolle - AFC AjaxPowtórka

14:00

Sport Flash

14:07

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PEC Zwolle - AFC AjaxPowtórka

15:00

Sport Flash

15:07

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: AC Sparta Praga - FC Slovan LiberecPowtórka

16:00

Sport Flash

16:07

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: AC Sparta Praga - FC Slovan LiberecPowtórka

17:00

Sport Flash

17:07

KOTV WeeklyPowtórka

18:00

Studio Pjongczang 2018Na żywo

19:00

Sport Flash

19:07

KOTV ClassicsPowtórka

20:25

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz: fazy grupowej Vizura Ruma - Marica PłowdiwNa żywo

23:00

Koszykówka mężczyzn: Puchar Polski - mecz finałowy: Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona GóraPowtórka

01:30

Sporty walki: KSWPowtórka

04:30

Zakończenie programu

07:00

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PEC Zwolle - AFC AjaxPowtórka

09:00

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowejPowtórka

11:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 1. rundy gry pojedynczejPowtórka

12:00

Sport Flash

12:07

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 1. rundy gry pojedynczejPowtórka

13:00

Sport Flash

13:07

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Vizura Ruma - Marica PłowdiwPowtórka

14:00

Sport Flash

14:07

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Vizura Ruma - Marica PłowdiwPowtórka

15:00

Sport Flash

15:07

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - Heracles AlmeloPowtórka

16:00

Sport Flash

16:07

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - Heracles AlmeloPowtórka

17:00

Sport Flash

17:07

ATP World Tour UncoveredPowtórka

18:00

Studio Pjongczang 2018Na żywo

19:00

Sport Flash

19:07

Trans World SportPowtórka

20:30

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Dinamo Kazań - Chemik PolicePowtórka

22:30

KOTV ClassicsPowtórka

23:30

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowejPowtórka

01:30

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski WęgielPowtórka

03:30

Zakończenie programu

07:00

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: AC Sparta Praga - FC Slovan LiberecPowtórka

09:00

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowejPowtórka

11:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 2. rundy gry pojedynczejPowtórka

12:00

Sport Flash

12:07

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 2. rundy gry pojedynczejPowtórka

13:00

Sport Flash

13:07

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PEC Zwolle - AFC AjaxPowtórka

14:00

Sport Flash

14:07

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PEC Zwolle - AFC AjaxPowtórka

15:00

Sport Flash

15:07

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowejPowtórka

16:00

Sport Flash

16:07

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowejPowtórka

17:00

Sport Flash

17:07

Magazyn narciarskiPowtórka

18:00

Studio Pjongczang 2018Na żywo

19:00

Sport Flash

19:07

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - Heracles AlmeloPowtórka

21:20

Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Dynamo Kijów - Olimpik DonieckPowtórka

23:30

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowejPowtórka

01:30

Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon ŁódźPowtórka

03:30

Zakończenie programu

07:00

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: AC Sparta Praga - FC Slovan LiberecPowtórka

09:00

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowejPowtórka

11:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 2. rundy gry pojedynczejPowtórka

12:00

Sport Flash

12:07

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 2. rundy gry pojedynczejPowtórka

13:00

Sport Flash

13:07

Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Dynamo Kijów - Olimpik DonieckPowtórka

14:00

Sport Flash

14:07

Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Dynamo Kijów - Olimpik DonieckPowtórka

15:00

Sport Flash

15:07

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowejPowtórka

16:00

Sport Flash

16:07

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowejPowtórka

17:00

Sport Flash

17:07

Magazyn snowboardowyPowtórka

18:00

Studio Pjongczang 2018Na żywo

19:00

Sport Flash

19:07

7. strefaPowtórka

20:45

Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - mecz: FC Barcelona Lassa - Real MadrytNa żywo

23:30

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowejPowtórka

01:30

Sporty walki: KSWPowtórka

04:30

Zakończenie programu

07:00

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowejPowtórka

09:00

Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - mecz: FC Barcelona Lassa - Real MadrytPowtórka

11:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejPowtórka

12:00

Sport Flash

12:07

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejPowtórka

13:00

Sport Flash

13:07

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowejPowtórka

14:00

Sport Flash

14:07

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowejPowtórka

15:00

Sport Flash

15:07

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowejPowtórka

16:00

Sport Flash

16:07

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowejPowtórka

17:00

Sport Flash

17:07

Magazyn snowboardowyPowtórka

18:00

Studio Pjongczang 2018Na żywo

19:07

ATP World Tour UncoveredPowtórka

20:00

Tenis: Turniej WTA w Budapeszcie - 1. mecz półfinałowy gry pojedynczejNa żywo

22:00

Tenis: Turniej WTA w Budapeszcie - 2. mecz półfinałowy gry pojedynczej

00:00

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: AZ Alkmaar - Sparta RotterdamPowtórka

01:30

Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon ŁódźPowtórka

03:30

Zakończenie programu

07:00

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowejPowtórka

09:00

Tenis: Turniej WTA w Budapeszcie - 2. mecz półfinałowy gry pojedynczejPowtórka

11:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz półfinałowy gry pojedynczejPowtórka

12:00

Sport Flash

12:07

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz półfinałowy gry pojedynczejPowtórka

13:00

Sport Flash

13:07

Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - mecz: FC Barcelona Lassa - Real MadrytPowtórka

14:00

Sport Flash

14:07

Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - mecz: FC Barcelona Lassa - Real MadrytPowtórka

15:00

Sport Flash

15:07

Tenis: Turniej WTA w Budapeszcie - 1. mecz półfinałowy gry pojedynczejPowtórka

16:00

Sport Flash

16:07

Tenis: Turniej WTA w Budapeszcie - 1. mecz półfinałowy gry pojedynczejPowtórka

17:00

Sport Flash

17:07

AtleciPowtórka

18:00

Studio Pjongczang 2018Na żywo

19:07

Sporty walki: UFC Fight Night: Emmett vs. Stephens - waga piórkowa: Josh Emmett - Jeremy StephensPowtórka

21:20

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: AZ Alkmaar - Sparta RotterdamPowtórka

22:30

Tenis: Turniej WTA w Budapeszcie - mecz finałowy gry pojedynczej

23:30

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: SK Slavia Praga - Bohemians Praga 1905Powtórka

01:30

Cafe FutbolPowtórka

03:30

Zakończenie programu

07:00

Tenis: Turniej ATP w RotterdamiePowtórka

09:10

Koszykówka mężczyzn: Puchar Polski - mecz półfinałowyPowtórka

11:20

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: AC Sparta Praga - FC Slovan LiberecPowtórka

13:30

Koszykówka mężczyzn: Puchar Polski - mecz finałowyPowtórka

15:40

KOTV ClassicsPowtórka

16:30

Magazyn ligi holenderskiej

17:00

Sporty walki: UFC Fight Night: Cowboy vs. Medeiros - waga półśrednia: Donald Cerrone - Yancy Medeiros; waga ciężka: Derrick Lewis - Marcin TyburaPowtórka

19:30

Studio Pjongczang 2018Powtórka

20:30

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 1. rundy gry pojedynczejNa żywo

22:30

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 1. rundy gry pojedynczejNa żywo

00:30

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski WęgielPowtórka

02:30

Zakończenie programu

07:00

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: AC Sparta Praga - FC Slovan LiberecPowtórka

09:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 1. rundy gry pojedynczejPowtórka

11:10

Koszykówka mężczyzn: Puchar Polski - mecz półfinałowyPowtórka

13:20

Magazyn snowboardowyPowtórka

14:00

Koszykówka mężczyzn: Puchar Polski - mecz półfinałowyPowtórka

16:10

Magazyn narciarskiPowtórka

16:55

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Galatasaray SK Stambuł - Dinamo MoskwaNa żywo

19:55

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Grot Budowlani Łódź - VakifBank StambułNa żywo

22:00

Studio Pjongczang 2018Powtórka

23:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 1. rundy gry pojedynczejNa żywo

01:10

Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon ŁódźPowtórka

03:30

Zakończenie programu

07:00

Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Dynamo Kijów - Olimpik DonieckPowtórka

09:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 1. rundy gry pojedynczejPowtórka

11:10

Magazyn freestylePowtórka

11:40

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - sc HeerenveenPowtórka

13:50

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: AC Sparta Praga - FC Slovan LiberecPowtórka

16:00

Magazyn snowboardowyPowtórka

16:55

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Agel Prostejov - Imoco Volley ConeglianoNa żywo

19:00

Studio Pjongczang 2018Powtórka

19:55

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: ASPTT Mulhouse VB - Volero ZurychNa żywo

22:30

AtleciPowtórka

23:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 2. rundy gry pojedynczejNa żywo

01:00

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PEC Zwolle - AFC AjaxPowtórka

03:00

7. strefaPowtórka

05:00

Zakończenie programu

07:00

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: ASPTT Mulhouse VB - Volero ZurychPowtórka

09:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 2. rundy gry pojedynczejPowtórka

11:10

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Agel Prostejov - Imoco Volley ConeglianoPowtórka

13:20

ATP World Tour UncoveredPowtórka

14:00

Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon ŁódźPowtórka

16:10

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski WęgielPowtórka

18:20

Cafe Futbol on tourPowtórka

19:20

Studio Pjongczang 2018Powtórka

20:25

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Igor Gorgonzola Novara - Fenerbahce SK StambułNa żywo

23:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 2. rundy gry pojedynczejNa żywo

01:10

7. strefaPowtórka

03:00

Zakończenie programu

07:00

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Agel Prostejov - Imoco Volley ConeglianoPowtórka

09:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 2. rundy gry pojedynczejPowtórka

11:10

Magazyn narciarskiPowtórka

11:40

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PEC Zwolle - AFC AjaxPowtórka

13:50

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - Heracles AlmeloPowtórka

16:00

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Igor Gorgonzola Novara - Fenerbahce SK StambułPowtórka

18:10

ATP World Tour UncoveredPowtórka

19:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejNa żywo

21:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejNa żywo

23:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejNa żywo

01:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejNa żywo

03:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski WęgielPowtórka

05:00

Zakończenie programu

07:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Trefl Gdańsk - Asseco Resovia RzeszówPowtórka

09:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejPowtórka

11:10

ATP World Tour UncoveredPowtórka

11:40

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejPowtórka

13:50

Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowejPowtórka

16:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejPowtórka

18:00

KOTV WeeklyPowtórka

18:25

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: AZ Alkmaar - Sparta RotterdamNa żywo

21:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - 1. mecz półfinałowy gry pojedynczejNa żywo

23:30

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - 2. mecz półfinałowy gry pojedynczejNa żywo

02:00

7. strefaPowtórka

04:00

Boks: Walka o pas federacji WBC World w Inglewood - waga supermusza: Wisaksil Wangek - Juan Francisco EstradaNa żywo

06:00

Zakończenie programu

07:00

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: AZ Alkmaar - Sparta RotterdamPowtórka

09:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz półfinałowy gry pojedynczejPowtórka

11:10

KOTV WeeklyPowtórka

11:40

Atleci

12:25

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: AFC Ajax - ADO Den HaagNa żywo

14:25

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - PSV EindhovenNa żywo

16:30

Cafe FutbolPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: SK Slavia Praga - Bohemians Praga 1905Na żywo

20:00

Studio Pjongczang 2018Powtórka

21:00

Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz finałowy gry pojedynczejNa żywo

23:00

Piłka nożna: Liga ukraińskaPowtórka

01:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Dafi Społem Kielce - GKS KatowicePowtórka

03:00

Zakończenie programu

07:00

Boks: Gala w Liverpoolu - waga superśrednia: Martin Murray - Gabriel RosadoPowtórka

10:35

Boks: Gala w Suwałkach - waga średnia: Maciej Sulęcki - Howard CospolitePowtórka

13:45

Boks: Gala w Uniondale z 1986 roku - waga ciężka: Mike Tyson - Steve Zouski

14:05

Sporty walki: KSW 22 - walki: Paweł Nastula - Kevin Asplund, Jan Błachowicz - Goran ReljicPowtórka

16:25

Boks: Walka o międzynarodowe mistrzostwo Polski w Brodnicy - waga półśrednia: Michał Syrowatka - Felix LoraPowtórka

19:15

Boks: Gala w Las Vegas z 1986 roku - waga ciężka: Mike Tyson - Trevor BerbickPowtórka

19:35

Boks: Gala w Białymstoku - walka: Michał Gerlecki - Geard AjetovicPowtórka

20:25

Boks: Gala w Gliwicach - waga półśrednia: Ewa Piątkowska - Jane KavulaniPowtórka

23:40

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC Baltic w Legionowie - waga półciężka: Paweł Głażewski - Maciej MiszkinPowtórka

02:20

Boks: Walka o pas mistrzowski federacji WBA w Birmingham - waga supermusza: Khalid Yafai - Suguru MuranakaPowtórka

05:25

Sporty walki: KSW 23 - walki: Mamed Khalidov - Melvin Manhoef, Mariusz Pudzianowski - Sean McCorklePowtórka

07:00

Boks: Gala w Londynie - waga półciężka: Frank Buglioni - Ricky SummersPowtórka

09:30

Boks: Gala w Gliwicach - waga półśrednia: Ewa Piątkowska - Jane KavulaniPowtórka

12:45

Boks: Gala w Las Vegas z 1986 roku - waga ciężka: Mike Tyson - Trevor BerbickPowtórka

13:05

Sporty walki: KSW 24 - walki: Paweł Nastula - Karol Bedorf, Mariusz Pudzianowski - Sean McCorklePowtórka

16:35

Boks: Walka o pas mistrzowski federacji IBF w Sheffield - waga półśrednia: Kell Brook - Errol Spence JrPowtórka

20:45

Boks: Walka o pasy mistrzowskie federacji WBC, WBA i WBF w Atlantic City z 1988 roku - waga ciężka: Mike Tyson - Larry HolmesPowtórka

21:05

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC Baltic w Legionowie - waga półciężka: Paweł Głażewski - Maciej MiszkinPowtórka

23:45

Boks: Gala w Ostrowcu Świętokrzyskim - waga ciężka: Mariusz Wach - Konstantin AirichPowtórka

03:15

Boks: Gala w Liverpoolu - waga superśrednia: Martin Murray - Gabriel RosadoPowtórka

07:00

Boks: Walka o pas mistrzowski federacji IBF w Sheffield - waga półśrednia: Kell Brook - Errol Spence JrPowtórka

11:05

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC Baltic w Legionowie - waga półciężka: Paweł Głażewski - Maciej MiszkinPowtórka

13:50

Boks: Walka o pasy mistrzowskie federacji WBC, WBA i WBF w Atlantic City z 1988 roku - waga ciężka: Mike Tyson - Larry HolmesPowtórka

14:10

Sporty walki: KSW 26 - walka: Michał Materla - Jay SilvaPowtórka

17:45

Boks: Gala w Rzeszowie - waga półśrednia: Ewa Piątkowska - Marie RiedererPowtórka

19:30

Boks: Walka o pasy mistrzowskie federacji WBC, WBA i WBF w Atlantic City z 1988 roku - waga ciężka: Mike Tyson - Michael Spinks

19:45

Boks: Gala w Londynie - waga półciężka: Frank Buglioni - Ricky SummersPowtórka

20:45

Boks: Gala w Ostrowcu Świętokrzyskim - waga ciężka: Mariusz Wach - Konstantin AirichPowtórka

00:15

Boks: Walka o interkontynentalny pas federacji WBO w Nowym Dworze Mazowieckim - waga junior ciężka: Krzysztof Głowacki - Thierry KarlPowtórka

02:45

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBA World w Manchesterze - waga lekka: Anthony Crolla - Jorge LinaresPowtórka

07:00

Boks: Walka o pasy mistrzowskie federacji IBF, IBO i WBA w Glasgow - waga superlekka: Ricky Burns - Julius IndongoPowtórka

10:30

Boks: Gala w Ostrowcu Świętokrzyskim - waga ciężka: Mariusz Wach - Konstantin AirichPowtórka

14:00

Boks: Walka o pasy mistrzowskie federacji WBC, WBA i WBF w Atlantic City z 1988 roku - waga ciężka: Mike Tyson - Michael Spinks

14:15

Sporty walki: KSW 29 - wallki: Mamed Chalidow - Brett Cooper, Mariusz Pudzianowski - Paweł NastulaPowtórka

18:40

Boks: Gala w Ełku - waga junior półśrednia: Michał Syrowatka - Rafał JackiewiczPowtórka

19:50

Boks: Walka o pasy mistrzowskie federacji WBC, WBA i WBF w Las Vegas z 1989 roku - waga ciężka: Mike Tyson - Frank BrunoPowtórka

20:10

Boks: Walka o interkontynentalny pas federacji WBO w Nowym Dworze Mazowieckim - waga junior ciężka: Krzysztof Głowacki - Thierry KarlPowtórka

22:40

Boks: Gala w Radomiu - waga półciężka: Dariusz Sęk - Mohamed BelkacemPowtórka

01:40

Boks: Gala w Londynie - waga ciężka: Tony Bellew - David HayePowtórka

05:30

Sporty walki: KSW 28 - walki: Karol Bedorf - Rolles Gracie, Michał Materla - Jorge Luis BezerraPowtórka

07:00

Boks: Gala w Liverpoolu - waga superśrednia: Martin Murray - Gabriel RosadoPowtórka

10:35

Boks: Walka o interkontynentalny pas federacji WBO w Nowym Dworze Mazowieckim - waga junior ciężka: Krzysztof Głowacki - Thierry KarlPowtórka

13:05

Boks: Walka o pasy mistrzowskie federacji WBC, WBA i WBF w Las Vegas z 1989 roku - waga ciężka: Mike Tyson - Frank BrunoPowtórka

13:25

Sporty walki: KSW 23 - walki: Mamed Khalidov - Melvin Manhoef, Mariusz Pudzianowski - Sean McCorklePowtórka

16:35

Boks: Gala w Wieliczce - waga junior ciężka: Łukasz Janik - Franco SanchezPowtórka

19:30

Boks: Gala w Atlancie z 1970 roku - waga ciężka: Muhammad Ali - Jerry QuarryPowtórka

19:55

Boks: Gala w Radomiu - waga półciężka: Dariusz Sęk - Mohamed BelkacemPowtórka

22:55

Boks: Gala w Międzyzdrojach - waga półciężka: Paweł Głażewski - Rowland BryantPowtórka

02:20

Boks: Gala w Gliwicach - waga półśrednia: Ewa Piątkowska - Jane KavulaniPowtórka

04:30

Sporty walki: KSW 24 - walki: Paweł Nastula - Karol Bedorf, Mariusz Pudzianowski - Sean McCorklePowtórka

07:00

Boks: Gala w Częstochowie - waga junior ciężka: Łukasz Janik - Lars BuchholzPowtórka

11:30

Boks: Gala w Radomiu - waga półciężka: Dariusz Sęk - Mohamed BelkacemPowtórka

14:30

Boks: Gala w Atlancie z 1970 roku - waga ciężka: Muhammad Ali - Jerry QuarryPowtórka

14:55

Sporty walki: KSW 30 - walki: Borys Mańkowski - Mohsen Bahari, Aslambek Saidov - Rafał MoksPowtórka

19:05

Sporty walki: UFC Fight Night - walka: Cerrone vs. MedeirosPowtórka

21:05

Boks: Gala w Międzyzdrojach - waga półciężka: Paweł Głażewski - Rowland BryantPowtórka

00:30

Boks: Gala w Lipsku - waga ciężka: Erkan Teper - Mariusz Wach; walka o pas mistrzowski EBU w wadze półciężkiej: Robert Stieglitz - Nikola SjeklocaPowtórka

04:00

Sporty walki: KSW 31 - walka: Michał Materla - Tomasz DrwalPowtórka

07:00

Boks: Gala w Pionkach - waga superśrednia: Przemysław Opalach - Vasile DragomirPowtórka

09:10

Boks: Gala w Międzyzdrojach - waga półciężka: Paweł Głażewski - Rowland BryantPowtórka

12:35

Boks: Gala w Louisville z 1961 roku - waga ciężka: Muhammad Ali - Alonzo JohnsonPowtórka

13:10

Sporty walki: KSW 32 - walka: Mariusz Pudzianowski - Peter GrahamPowtórka

16:20

Boks: Walka o interkontynentalny pas federacji WBO w Wałczu - waga junior ciężka: Krzysztof Głowacki - Varol VekilogluPowtórka

19:30

Boks: Gala w Louisville z 1961 roku - waga ciężka: Muhammad Ali - Alex MiteffPowtórka

19:55

Boks: Gala w Lipsku - waga ciężka: Erkan Teper - Mariusz Wach; walka o pas mistrzowski EBU w wadze półciężkiej: Robert Stieglitz - Nikola SjeklocaPowtórka

23:25

Boks: Walka o pas mistrzowski federacji WBC w Dortmundzie - waga junior ciężka: Marco Huck - Mairis BriedisPowtórka

02:15

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBF w Ełku - waga superlekka: Michał Syrowatka - Aboubeker BechelaghemPowtórka

04:40

Sporty walki: KSW 33 - walka: Mamed Khalidov - Michał MaterlaPowtórka

20:30

Siatkówka / 7. strefa - magazyn siatkarski

20:30

ATP World Tour 500 Rio de Janeiro

00:30

ATP World Tour 500 Rio de Janeiro

16:55

Liga Mistrzyń w siatkówce / Galatasaray SK Stambuł - Dinamo Moskwa

18:00

Magazyn / Studio Pjongczang 2018 (transmisja bezpłatna)

19:00

Plusliga / Onico Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn Koźle

19:55

Liga Mistrzyń w siatkówce / Grot Budowlani Łódź - VakifBank Stambuł

20:25

Liga Mistrzyń w siatkówce / Vizura Ruma - Maritza Plovdiv

21:00

ATP World Tour 500 Rio de Janeiro

00:30

ATP World Tour 500 Rio de Janeiro

16:55

Liga Mistrzyń w siatkówce / Agel Prostejov - Imoco Volley Conegliano

16:55

Liga Mistrzyń w siatkówce / Dinamo Moskwa - Chemik Police

18:00

Magazyn / Studio Pjongczang 2018 (transmisja bezpłatna)

19:55

Liga Mistrzyń w siatkówce / ASPTT Mulhouse VB - Volero Zurich

20:30

ATP World Tour 500 Rio de Janeiro

20:30

ATP World Tour 500 Rio de Janeiro

00:30

ATP World Tour 500 Rio de Janeiro

16:55

Liga Mistrzyń w siatkówce / CSM Volei Alba Blaj - Developres SkyRes Rzeszów

18:00

Magazyn / Studio Pjongczang 2018 (transmisja bezpłatna)

20:25

Liga Mistrzyń w siatkówce / Igor Gorgonzola Novara - Fenerbahce SK Stambuł

20:30

ATP World Tour 500 Rio de Janeiro

00:30

ATP World Tour 500 Rio de Janeiro

18:00

Plusliga / Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów

18:00

Magazyn / Studio Pjongczang 2018 (transmisja bezpłatna)

19:00

ATP World Tour 500 Rio de Janeiro

20:45

Euroliga / FC Barcelona Lassa - Real Madryt

14:45

Plusliga / Jastrzębski Węgiel - IndykPol AZS Olsztyn

18:00

Magazyn / Studio Pjongczang 2018 (transmisja bezpłatna)

18:25

Liga holenderska / AZ Alkmmar - Sparta Rotterdam

21:00

ATP World Tour 500 Rio de Janeiro / I półfinał i II półfinał

12:25

Liga holenderska / Ajax Amsterdam - ADO Den Haag

14:25

Liga holenderska / Feyenoord - PSV Eindhoven

14:45

Plusliga / Dafi Społem Kielce - GKS Katowice

18:00

Magazyn / Studio Pjongczang 2018 (transmisja bezpłatna)

18:00

Liga czeska / SK Slavia Praha – Bohemians Praha 1905

20:00

Liga Siatkówki Kobiet / Trefl Proxima Kraków - Enea PRPS Piła

21:00

ATP World Tour 500 Rio de Janeiro / finał

06:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Curling - mecz fazy grupowej: Szwecja - SzwajcariaNa żywo

09:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo dowolne - half pipe kobiet - eliminacjePowtórka

10:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Snowboard - Big Air kobiet - eliminacjePowtórka

10:45

Wiadomości olimpijskie

11:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Łyżwiarstwo figurowe - program krótki par tanecznychPowtórka

11:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - studioNa żywo

12:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Skoki narciarskie - sesja treningowa konkursu drużynowegoNa żywo

13:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Skoki narciarskie - konkurs drużynowyNa żywo

15:15

Korea PopołudniowaNa żywo

15:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - studioNa żywo

16:00

Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Cracovia

16:30

Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice

17:00

Magazyn LOTTO Ekstraklasy

17:30

Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Bruk-Bet Termalica NiecieczaNa żywo

20:00

Pjongczang showNa żywo

21:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Skoki narciarskie - konkurs drużynowyPowtórka

22:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

22:30

Pjongczang showPowtórka

23:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Sporty ekstremalne - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

00:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

00:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Skoki narciarskie - konkurs drużynowyPowtórka

01:30

Pjongczang showPowtórka

02:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo dowolne - half pipe kobiet - finałNa żywo

03:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Łyżwiarstwo figurowe - program dowolny par tanecznychNa żywo

05:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo dowolne - half pipe mężczyzn - eliminacjeNa żywo

06:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Curling kobiet - mecz fazy grupowej: Kanada - ChinyNa żywo

09:00

Wiadomości olimpijskie

09:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo dowolne - half pipe kobiet - finałPowtórka

09:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Kombinacja norweska - konkurs na skoczni dużejNa żywo

10:30

Wiadomości olimpijskie

10:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Kombinacja norweska - konkurs na skoczni dużejNa żywo

12:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - studioNa żywo

12:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biatlon - sztafeta mieszanaNa żywo

13:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Kombinacja norweska - bieg na 10 kmNa żywo

14:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz fazy play-offNa żywo

15:30

Korea PopołudniowaNa żywo

16:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Kombinacja norweska - konkurs skoczni dużejPowtórka

16:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Kombinacja norweska - bieg na 10 kmPowtórka

17:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biatlon - sztafeta mieszanaPowtórka

18:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Sporty ekstremalne - najciekawsze wydarzenia

18:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - najciekawsze wydarzenia

19:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo klasyczne - najciekawsze wydarzenia

20:00

Pjongczang showNa żywo

21:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biatlon - sztafeta mieszanaPowtórka

22:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Łyżwiarstwo figurowe - program dowolny par tanecznychPowtórka

23:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Sporty ekstremalne - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

23:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo klasyczne - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

00:30

Pjongczang showPowtórka

01:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Snowboard - Big Air mężczyzn - eliminacjeNa żywo

02:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - zjazd kobietNa żywo

04:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Snowboard - Big Air mężczyzn - eliminacje

05:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo dowolne - skicross mężczyzn - finałNa żywo

06:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Curling - mecz fazy grupowej: Szwecja - NorwegiaNa żywo

09:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biegi narciarskie - sprinty drużynowe stylem dowolnym kobiet i mężczyzn - eliminacjeNa żywo

10:45

Wiadomości olimpijskie

11:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biegi narciarskie - sprinty drużynowe stylem dowolnym kobiet i mężczyzn - finałyNa żywo

12:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - studioNa żywo

12:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Łyżwiarstwo szybkie - wyścigi drużynowe kobiet i mężczyzn - półfinałyNa żywo

12:40

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Bobsleje - 3. przejazd dwójek kobietNa żywo

13:25

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - studioNa żywo

13:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Łyżwiarstwo szybkie - wyścigi drużynowe kobiet i mężczyzn - finałyNa żywo

14:25

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Bobsleje - 4. przejazd dwójek kobietNa żywo

14:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz ćwierćfinałowyNa żywo

15:30

Korea PopołudniowaNa żywo

16:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo dowolne - skicross mężczyzn - finałPowtórka

16:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biegi narciarskie - sprinty drużynowe stylem dowolnym kobiet i mężczyznPowtórka

17:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - zjazd kobietPowtórka

18:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Sporty ekstremalne - najciekawsze wydarzenia

18:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - najciekawsze wydarzenia

19:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo klasyczne - najciekawsze wydarzenia

20:00

Pjongczang showNa żywo

21:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biegi narciarskie - sprinty drużynowe stylem dowolnym kobiet i mężczyznPowtórka

21:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Łyżwiarstwo szybkie - wyścig kobiet - finałPowtórka

22:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - zjazd kobietPowtórka

23:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Sporty ekstremalne - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

23:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

00:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo klasyczne - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

01:00

Pjongczang showPowtórka

01:40

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - 1. przejazd slalomu mężczyznNa żywo

03:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo dowolne - half pipe mężczyzn - finałNa żywo

04:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Snowboard - slalom gigant równoległy kobiet i mężczyzn - eliminacjeNa żywo

05:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - 2. przejazd slalomu mężczyznNa żywo

06:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej kobiet - mecz finałowy: USA - KanadaNa żywo

07:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - 2. przejazd slalomu mężczyznPowtórka

08:00

Wiadomości olimpijskie

08:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Kombinacja norweska - konkurs drużynowy na skoczni dużejNa żywo

09:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - 2. przejazd slalomu mężczyznPowtórka

10:15

Wiadomości olimpijskie

10:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Kombinacja norweska - konkurs drużynowy na skoczni dużejPowtórka

11:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Kombinacja norweska - sztafetaNa żywo

12:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - studioNa żywo

12:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biatlon - sztafeta kobietNa żywo

13:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Curling - mecz półfinałowyNa żywo

15:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Short track - sztafeta mężczyzn

15:30

Korea PopołudniowaNa żywo

16:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Kombinacja norweska - sztafetaPowtórka

16:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biatlon - sztafeta kobietPowtórka

17:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - 2. przejazd slalomu mężczyznPowtórka

18:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Sporty ekstremalne - najciekawsze wydarzenia

18:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - najciekawsze wydarzenia

19:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo klasyczne - najciekawsze wydarzenia

20:00

Pjongczang showNa żywo

21:00

Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/16 finałuNa żywo

23:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Sporty ekstremalne - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

23:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo klasyczne - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

00:30

Pjongczang showPowtórka

01:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Snowboard - Big Air kobiet - finałNa żywo

03:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - zjazd do superkombinacji kobietNa żywo

04:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Łyżwiarstwo figurowe - program dowolny solistekNa żywo

06:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo dowolne - skicross kobiet - finałNa żywo

06:40

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - slalom do superkombinacji kobietNa żywo

07:30

Wiadomości olimpijskie

07:35

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Curling - mecz o 3. miejsceNa żywo

10:30

Wiadomości olimpijskie

10:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Łyżwiarstwo szybkie - wyścig na 1000 m mężczyznNa żywo

12:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - studioNa żywo

12:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biatlon - sztafeta mężczyznNa żywo

13:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Curling kobiet - mecz półfinałowy

15:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - slalom do superkombinacji kobietPowtórka

15:30

Korea PopołudniowaNa żywo

16:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo dowolne - skicross kobiet - finałPowtórka

16:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biatlon - sztafeta mężczyznPowtórka

17:30

Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Arka GdyniaNa żywo

20:00

Pjongczang showNa żywo

21:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biatlon - sztafeta mężczyznPowtórka

21:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Łyżwiarstwo figurowe - program dowolny solistekPowtórka

22:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo dowolne - skicross kobiet - finałPowtórka

23:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Sporty ekstremalne - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

23:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

00:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo klasyczne - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

00:30

Pjongczang showPowtórka

01:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Bobsleje - 1. przejazd czwórek mężczyznNa żywo

02:35

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Snowboard - Big Air mężczyzn - finałNa żywo

03:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - zawody drużynoweNa żywo

04:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Snowboard - slalom gigant równoległy kobiet i mężczyzn - finałyNa żywo

05:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Bobsleje - 2. przejazd czwórek mężczyzn

05:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biegi narciarskie - bieg na 50 km stylem klasycznym mężczyznNa żywo

08:15

Wiadomości olimpijskie

08:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Curling - mecz finałowy mężczyznNa żywo

10:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biegi narciarskie - bieg na 50 km stylem klasycznym mężczyznPowtórka

11:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - studioNa żywo

11:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Łyżwiarstwo szybkie - bieg ze startu wspólnego mężczyzn - półfinałyNa żywo

14:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz o 3. miejsceNa żywo

15:30

Korea PopołudniowaNa żywo

16:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Snowboard - Big Air mężczyzn - finałPowtórka

16:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - zawody drużynowePowtórka

17:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biegi narciarskie - bieg na 50 km stylem klasycznym mężczyznPowtórka

18:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Sporty ekstremalne - najciekawsze wydarzenia

18:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - najciekawsze wydarzenia

19:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo klasyczne - najciekawsze wydarzenia

20:00

Pjongczang showNa żywo

21:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biegi narciarskie - bieg na 50 km stylem klasycznym mężczyznPowtórka

21:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Łyżwiarstwo szybkiePowtórka

22:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Bobsleje - 2. przejazd czwórek mężczyznPowtórka

23:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Sporty ekstremalne - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

23:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo klasyczne - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

00:30

Pjongczang showPowtórka

01:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Bobsleje - 3. przejazd czwórek mężczyznNa żywo

02:35

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Snowboard - Big Air mężczyzn - finałPowtórka

03:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Bobsleje - 4. przejazd czwórek mężczyznNa żywo

04:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Snowboard - Big Air mężczyzn - finałPowtórka

04:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Snowboard - slalom gigant równoległy - finałyPowtórka

05:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo klasyczne - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

06:00

Pjongczang showPowtórka

07:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - studioNa żywo

07:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biegi narciarskie - bieg na 30 km stylem klasycznym kobietNa żywo

08:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - studioNa żywo

09:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz finałowyPowtórka

10:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Łyżwiarstwo figurowe - pokazy mistrzówPowtórka

11:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - ceremonia zamknięciaNa żywo

14:00

Korea PopołudniowaNa żywo

14:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biegi narciarskie - bieg na 30 km stylem klasycznym kobietPowtórka

15:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Bobsleje - 4. przejazd czwórek mężczyznPowtórka

15:30

Korea PopołudniowaPowtórka

16:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz finałowyPowtórka

17:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biegi narciarskie - bieg na 50 km stylem klasycznym mężczyznPowtórka

19:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biegi narciarskie - bieg na 30 km stylem klasycznym kobietPowtórka

20:00

Pjongczang showNa żywo

21:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - ceremonia zamknięciaPowtórka

23:00

Pjongczang showPowtórka

00:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - ceremonia zamknięciaPowtórka

01:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz finałowyPowtórka

03:00

Olympic ExtraPowtórka

03:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - ceremonia zamknięciaPowtórka

05:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Łyżwiarstwo figurowe - pokazy mistrzówPowtórka

07:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz fazy grupowej: Szwecja - FinlandiaPowtórka

09:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz fazy grupowej: Czechy - SzwajcariaPowtórka

11:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - ceremonia medalowaNa żywo

13:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej kobiet - mecz półfinałowyNa żywo

15:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej kobiet - mecz półfinałowyPowtórka

17:00

Korea PopołudniowaPowtórka

17:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej kobiet - mecz półfinałowyPowtórka

18:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Skoki narciarskie - konkurs drużynowyPowtórka

19:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

20:00

Snooker: World Grand Prix w Preston - 1. dzieńNa żywo

00:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

00:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Skoki narciarskie - konkurs drużynowyPowtórka

01:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej kobiet - mecz półfinałowyPowtórka

03:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

03:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo klasyczne - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

04:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz fazy play-offNa żywo

06:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej kobiet - mecz fazy play-off

07:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz fazy play-offPowtórka

08:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz fazy play-offNa żywo

11:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - ceremonia medalowaNa żywo

12:20

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz fazy play-offPowtórka

13:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz fazy play-offNa żywo

15:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz fazy play-offPowtórka

17:00

Korea PopołudniowaPowtórka

17:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz fazy play-offPowtórka

18:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biatlon - sztafeta mieszanaPowtórka

19:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

20:00

Snooker: World Grand Prix w Preston - 2. dzieńNa żywo

00:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

00:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz fazy play-offPowtórka

01:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz fazy play-offPowtórka

03:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

03:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo klasyczne - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

04:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz ćwierćfinałowyNa żywo

06:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - zjazd kobietPowtórka

07:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz ćwierćfinałowyPowtórka

08:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz ćwierćfinałowyNa żywo

11:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - ceremonia medalowaNa żywo

12:10

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz ćwierćfinałowyPowtórka

13:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz ćwierćfinałowyNa żywo

15:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej kobiet - mecz o 3. miejsce: Finlandia - OAR

17:00

Korea PopołudniowaPowtórka

17:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz ćwierćfinałowyPowtórka

18:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - zjazd kobietPowtórka

19:00

Kolarstwo: Abu Dhabi Tour - 1. etapPowtórka

20:00

Snooker: World Grand Prix w Preston - 3. dzieńNa żywo

00:00

Kolarstwo: Abu Dhabi Tour - 1. etapPowtórka

01:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

01:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz ćwierćfinałowyPowtórka

03:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

03:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo klasyczne - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

04:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej kobiet - mecz o 3. miejsce: Finlandia - OARPowtórka

05:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej kobiet - mecz finałowy: USA - Kanada

08:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz ćwierćfinałowyPowtórka

09:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz ćwierćfinałowyPowtórka

11:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - ceremonia medalowaNa żywo

12:40

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej kobiet - mecz finałowy: USA - Kanada

13:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz ćwierćfinałowyPowtórka

15:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz ćwierćfinałowyPowtórka

16:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - 2. przejazd slalomu mężczyznPowtórka

17:00

Korea PopołudniowaPowtórka

17:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biatlon - sztafeta kobietPowtórka

18:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - 1. przejazd slalomu mężczyznPowtórka

18:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - 2. przejazd slalomu mężczyznPowtórka

19:00

Kolarstwo: Abu Dhabi Tour - 2. etapPowtórka

20:00

Snooker: World Grand Prix w Preston - mecz ćwierćfinałowyNa żywo

00:00

Kolarstwo: Abu Dhabi Tour - 2. etapPowtórka

01:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - 2. przejazd slalomu mężczyznPowtórka

01:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej kobiet - mecz finałowy: USA - Kanada

03:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

03:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo klasyczne - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

04:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej kobiet - mecz finałowy: USA - Kanada

07:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz ćwierćfinałowyPowtórka

08:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz półfinałowyNa żywo

11:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - ceremonia medalowaNa żywo

13:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz półfinałowyNa żywo

15:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz półfinałowyPowtórka

17:00

Korea PopołudniowaPowtórka

17:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskiePowtórka

18:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - slalom do superkombinacji kobietPowtórka

18:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biatlon - sztafeta mężczyznPowtórka

19:00

Kolarstwo: Abu Dhabi Tour - 3. etapPowtórka

20:00

Snooker: World Grand Prix w Preston - mecz półfinałowyNa żywo

23:30

Kolarstwo: Abu Dhabi Tour - 3. etapPowtórka

00:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskiePowtórka

01:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - slalom do superkombinacji kobietPowtórka

01:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz półfinałowyPowtórka

03:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

03:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo klasyczne - najciekawsze wydarzenia

04:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz półfinałowyPowtórka

05:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz półfinałowyPowtórka

07:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo alpejskie - zawody drużynowePowtórka

08:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz półfinałowyPowtórka

09:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz półfinałowyPowtórka

11:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - ceremonia medalowaNa żywo

11:45

Kolarstwo: Abu Dhabi Tour - 4. etapNa żywo

13:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz o 3. miejsceNa żywo

15:30

Kolarstwo: Wyścig Omloop Het NieuwsbladNa żywo

17:00

Kolarstwo: Abu Dhabi Tour - 4. etapPowtórka

18:00

Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Phillip Island - 1. wyścig

18:45

Snooker: World Grand Prix w Preston - mecz półfinałowyPowtórka

19:45

Snooker: World Grand Prix w Preston - mecz półfinałowyNa żywo

23:30

Kolarstwo: Abu Dhabi Tour - 4. etapPowtórka

00:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

01:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo klasyczne - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

01:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz o 3. miejscePowtórka

03:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

03:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Narciarstwo klasyczne - najciekawsze wydarzeniaPowtórka

04:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz o 3. miejscePowtórka

05:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz finałowyNa żywo

07:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Curling kobiet - mecz finałowy

09:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Biegi narciarskie - bieg na 30 km stylem klasycznym kobietPowtórka

10:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Bobsleje - 4. przejazd męskich czwórekPowtórka

11:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz finałowyPowtórka

12:45

Kolarstwo: Abu Dhabi Tour - 5. etapNa żywo

14:00

Kolarstwo: Wyścig Omloop Het NieuwsbladPowtórka

14:30

Kolarstwo: Kuurne-Bruksela-KuurneNa żywo

17:00

Kolarstwo: Abu Dhabi Tour - 5. etapPowtórka

17:45

Wyścigi supersportów: Mistrzostwa Świata w Phillip Island

18:15

Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Phillip Island - 2. wyścig

19:00

Snooker: World Grand Prix w Preston - mecz finałowy

19:45

Snooker: World Grand Prix w Preston - mecz finałowyNa żywo

23:00

Kolarstwo: Abu Dhabi Tour - 5. etapPowtórka

00:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Hokej - mecz finałowyPowtórka

01:00

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - studioPowtórka

01:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - ceremonia zamknięciaPowtórka

03:00

Kolarstwo: Wyścig Omloop Het NieuwsbladPowtórka

04:30

Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Phillip Island - 1. wyścigPowtórka

05:15

Wyścigi supersportów: Mistrzostwa Świata w Phillip IslandPowtórka

05:45

Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Phillip Island - 2. wyścigPowtórka

06:15

Japan Queen Tournament

06:30

Osaka Funny Wrestling

06:45

Taekwondo

07:00

Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania

10:20

King of Kings Heroes Grand Prix

12:20

Superkombat Fighting Championship

13:45

World Series of Boxing - WSB

14:40

Taekwondo

15:00

Ultimate First League

15:15

Siesta Boxing Terminator The Homecoming

19:00

Superkombat Fighting Championship

21:15

Superkombat Fighting Championship

22:40

Xtreme Fighting Championship

23:55

King of Kings Heroes Grand Prix

01:55

DEEP

03:10

All Japan Pro Wrestling - AJPW

04:00

Ultimate Ring of Combat

05:00

Ultimate First League

05:15

Japan Queen Tournament

05:30

Osaka Funny Wrestling

05:45

Taekwondo

06:15

Ultimate First League

06:30

Japan Queen Tournament

06:45

Osaka Funny Wrestling

07:00

World Karate Federation 2016

09:50

Superkombat Fighting Championship

11:15

NEW Only the Strongest

13:35

Explosion Fight Night

14:25

Osaka Funny Wrestling

14:45

Superkombat Fighting Championship

17:00

King of Kings Heroes Grand Prix

19:00

Fight Code

21:05

Ultimate FightBox Armageddon

22:15

Art of Fighting

23:00

New York Wrestling Connection - NYWC

01:00

Reality Cage of Combat

01:50

Fighting Rookies

02:45

Cage contender

05:05

Taekwondo

05:20

Ultimate First League

05:35

Japan Queen Tournament

05:45

Osaka Funny Wrestling

06:15

Taekwondo

06:30

Ultimate First League

06:45

Japan Queen Tournament

07:00

King of Kings Heroes Grand Prix

09:00

Siesta Boxing Terminator The Homecoming

12:45

Japan Queen Tournament

12:55

World Karate Federation 2016

15:45

World Grand Prix Fight TNA, Tatneft Arena, Kazan, Russia 27.10.2017

19:00

FightBox King of Kings Heroes Series Vilnus 18.11.2017

21:20

King of Kings Heroes Grand Prix

23:35

Ultimate Ring of Combat

00:10

Hip Show

01:20

Superkombat Fighting Championship

02:45

Art of Fighting

04:15

Ultimate FightBox Armageddon

05:00

Osaka Funny Wrestling

05:15

Taekwondo

05:30

Ultimate First League

05:45

Japan Queen Tournament

06:15

Osaka Funny Wrestling

06:30

Taekwondo

06:45

Ultimate First League

07:00

Superkombat Fighting Championship

09:15

NEW High Explosive

11:45

Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania

15:05

World Karate Federation 2016

18:00

NEW Only the Strongest

20:20

Osaka Funny Wrestling

20:35

Taekwondo

20:50

Ultimate First League

21:05

Fighting Rookies

22:00

All Japan Pro Wrestling - AJPW

22:20

Bangkok Fight Night

00:50

FightBox King of Kings Heroes Series Riga, Latvia 28.10.2017

03:05

CFC - Cage Fighting Championships

05:00

Japan Queen Tournament

05:15

Osaka Funny Wrestling

05:30

Taekwondo

05:45

Ultimate First League

06:00

Taekwondo

06:15

Ultimate First League

06:30

Japan Queen Tournament

06:45

Osaka Funny Wrestling

07:00

Siesta Boxing Terminator The Homecoming

10:45

FightBox King of Kings Heroes Series Vilnus 18.11.2017

13:05

World Karate Federation 2016

14:50

Journey Fight

15:50

Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania

19:00

Colosseum Tournament - LIVE

22:05

Mix Fight Gala

01:10

New York Wrestling Connection - NYWC

03:10

Hip Show

04:20

Reality Cage of Combat

05:05

Taekwondo

05:20

Ultimate First League

05:35

Japan Queen Tournament

05:45

Osaka Funny Wrestling

06:15

Taekwondo

06:30

Ultimate First League

06:45

Japan Queen Tournament

07:00

FightBox King of Kings Heroes Series Riga, Latvia 28.10.2017

09:15

World Karate Federation 2016

10:55

Superkombat Fighting Championship

15:25

Ultimate First League

15:40

FightBox King of Kings Heroes Series Vilnus 18.11.2017

18:00

FightBox King of Kings Heroes Series Riga 24.02.2018 - LIVE

20:30

Ultimate First League

20:45

Japan Queen Tournament

21:00

Xtreme Fighting Championship

22:10

CFC - Cage Fighting Championships

00:00

NEW Only the Strongest

02:20

Ultimate Ring of Combat

02:40

Bangkok Fight Night

05:10

Taekwondo

05:30

Ultimate First League

05:45

Japan Queen Tournament

06:15

Osaka Funny Wrestling

06:30

Taekwondo

06:45

Ultimate First League

07:00

Superkombat Fighting Championship

09:20

NEW Internet Wars

11:55

FightBox King of Kings Heroes Series Vilnus 18.11.2017

14:15

King of Kings Heroes Grand Prix

16:30

OZ Academy

17:00

Ultimate First League

17:20

World Karate Federation 2016

19:00

World Series of Boxing - WSB

19:55

Japan Queen Tournament

20:10

Osaka Funny Wrestling

20:25

Taekwondo

20:45

Ultimate First League

21:00

Hip Show

22:10

Reality Cage of Combat

23:05

Fighting Rookies

00:00

Ultimate FightBox Armageddon

00:30

Mix Fight Gala

03:30

Art of Fighting

05:05

Japan Queen Tournament

05:15

Osaka Funny Wrestling

05:30

Taekwondo

05:45

Ultimate First League

06:00

X Games - Aspen 2017

07:00

AMA Motocross Series Highlights 2017

08:00

Gotta Grudge

08:30

Gotta Grudge

09:00

X Games - Austin 2016

10:00

X Games - Austin 2016

11:00

X Games - Aspen 2017

12:00

AMA Motocross Series Highlights 2017

13:00

Fantasy Factory

13:30

Fantasy Factory

14:00

Gotta Grudge

14:30

Gotta Grudge

15:00

X Games - Austin 2016

16:00

X Games - Austin 2016

17:00

X Games - Aspen 2017

18:00

WWE NXT

19:00

WWE - Main Event

20:00

Jet Truck

20:30

Jet Truck

21:00

Kill Arman

21:30

Kill Arman

22:00

Fantasy Factory

22:30

Fantasy Factory

23:00

The Crew 2

23:30

The Crew 2

00:00

Extreme Fighting Championship 2015

01:00

Monster Knock Out

01:25

Monster Knock Out

01:50

Monster Knock Out

02:15

Monster Knock Out

02:40

Pro Bull Riders 2015

03:30

Pro Bull Riders 2015

04:20

World of X Games

05:10

Podróże z nartami

05:35

Podróże z nartami

06:00

X Games - Aspen 2017

07:00

AMA Motocross Series Highlights 2017

08:00

Gotta Grudge

08:30

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

09:00

X Games - Austin 2016

10:00

X Games - Austin 2016

11:00

X Games - Aspen 2017

12:00

AMA Motocross Series Highlights 2017

13:00

Fantasy Factory

13:30

Fantasy Factory

14:00

Gotta Grudge

14:30

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

15:00

X Games - Austin 2016

16:00

X Games - Austin 2016

17:00

X Games - Aspen 2017

18:00

WWE Raw

21:00

Kill Arman

21:30

Kill Arman

22:00

Fantasy Factory

22:30

Fantasy Factory

23:00

The Crew 3

23:30

The Crew 3

00:00

Extreme Fighting Championship 2015

01:00

Monster Knock Out

01:25

Monster Knock Out

01:50

Monster Knock Out

02:15

Monster Knock Out

02:40

Pro Bull Riders 2015

03:30

Pro Bull Riders 2015

04:20

World of X Games

05:10

Podróże z nartami

05:35

Podróże z nartami

06:00

X Games - Aspen 2017

07:00

AMA Motocross Series Highlights 2017

08:00

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

08:30

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

09:00

X Games - Austin 2016

10:00

X Games - Austin 2016

11:00

X Games - Aspen 2017

12:00

AMA Motocross Series Highlights 2017

13:00

Fantasy Factory

13:30

Fantasy Factory

14:00

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

14:30

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

15:00

X Games - Austin 2016

16:00

X Games - Austin 2016

17:00

X Games - Aspen 2017

18:00

WWE Smackdown

20:00

WWE NXT

21:00

WWE - Main Event

22:00

Fantasy Factory

22:30

Fantasy Factory

23:00

The Crew 3

23:30

The Crew 3

00:00

Extreme Fighting Championship 2015

01:00

Monster Knock Out

01:25

Monster Knock Out

01:50

Monster Knock Out

02:15

Monster Knock Out

02:40

Pro Bull Riders 2015

03:30

Pro Bull Riders 2015

04:20

World of X Games

04:45

World of X Games

05:10

Podróże z nartami

05:35

Podróże z nartami

06:00

X Games - Aspen 2017

07:00

AMA Motocross Series Highlights 2017

08:00

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

08:30

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

09:00

X Games - Austin 2016

10:00

X Games - Austin 2016

11:00

X Games - Aspen 2017

12:00

AMA Motocross Series Highlights 2017

13:00

Fantasy Factory

13:30

Fantasy Factory

14:00

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

14:30

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

15:00

X Games - Austin 2016

16:00

X Games - Austin 2016

17:00

X Games - Aspen 2017

18:00

Action Sports World

19:00

Action Sports World

20:00

WWE Raw

23:00

The Crew 3

23:30

The Crew 3

00:00

Extreme Fighting Championship 2015

01:00

Monster Knock Out

01:25

Monster Knock Out

01:50

Monster Knock Out

02:15

Monster Knock Out

02:40

Pro Bull Riders 2015

03:30

Pro Bull Riders 2015

04:20

World of X Games

04:45

World of X Games

05:10

Podróże z nartami

05:35

Podróże z nartami

06:00

X Games - Aspen 2017

07:00

AMA Motocross Series Highlights 2017

08:00

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

08:30

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

09:00

X Games - Austin 2016

10:00

X Games - Austin 2016

11:00

X Games - Aspen 2017

12:00

AMA Motocross Series Highlights 2017

13:00

Fantasy Factory

13:30

Fantasy Factory

14:00

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

14:30

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

15:00

X Games - Austin 2016

16:00

X Games - Austin 2016

17:00

X Games - Aspen 2017

18:00

Action Sports World

19:00

Action Sports World

20:00

WWE Smackdown

22:00

Brilliant Corners

23:00

The Crew 3

23:30

The Crew 3

00:00

Extreme Fighting Championship 2015

01:00

Monster Knock Out

01:25

Monster Knock Out

01:50

Monster Knock Out

02:15

Monster Knock Out

02:40

Pro Bull Riders 2015

03:30

Pro Bull Riders 2015

04:20

World of X Games

04:45

World of X Games

05:10

Podróże z nartami

05:35

Podróże z nartami

06:00

Sports Adventure

06:30

Sports Adventure

07:00

Sports Adventure

07:30

Sports Adventure

08:00

Action Sports World

09:00

Action Sports World

10:00

Red Bull Global Rallycross Lites

10:30

Red Bull Global Rallycross Lites

11:00

Pro Bull Riders

12:00

Pro Bull Riders

13:00

Pro Bull Riders

14:00

Brilliant Corners

15:00

WWE Raw

18:00

WWE Smackdown

20:00

WWE NXT

21:00

WWE - Main Event

22:00

Action Sports World

23:00

Action Sports World

00:00

Monster Knock Out

00:30

Monster Knock Out

01:00

The Crew 3

01:25

Dudesons Do Gumball

01:50

Dudesons Do Gumball

02:15

Dudesons Do Gumball

02:40

AMA Motocross Series Highlights 2016

03:30

AMA Motocross Series Highlights 2016

04:20

Alpine Adventurer

05:10

Alpine Adventurer

06:00

Sports Adventure

06:30

Sports Adventure

07:00

Sports Adventure

07:30

Sports Adventure

08:00

World of X Games

09:00

World of X Games 2016

10:00

Red Bull Global Rallycross Lites

10:30

Red Bull Global Rallycross Lites

11:00

WWE Raw

14:00

WWE Smackdown

16:00

WWE NXT

17:00

WWE - Main Event

18:00

Pro Bull Riders

19:00

Pro Bull Riders

20:00

Pro Bull Riders

21:00

Extreme Fighting Championship 2015

22:00

Extreme Fighting Championship 2015

23:00

Extreme Fighting Championship 2015

00:00

Monster Knock Out

00:30

Monster Knock Out

01:00

Selfmade

01:25

Selfmade

01:50

Selfmade

02:15

Selfmade

02:40

Liquid Edge

03:30

Liquid Edge

04:20

Alpine Adventurer

05:10

Alpine Adventurer

07:55

Hokej: Turniej EIHC w Katowicach - mecz: Polska - WęgryPowtórka

09:55

Tenis: Turniej WTA w Ad-Dausze - mecz finałowy gry pojedynczej

11:00

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz 1. rundy gry pojedynczejNa żywo

13:00

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz 1. rundy gry pojedynczejNa żywo

14:55

Gwiazdy tenisaPowtórka

15:30

Olimpijski dzień

16:00

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz 1. rundy gry pojedynczejNa żywo

18:00

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz 1. rundy gry pojedynczejNa żywo

20:05

Hokej: Turniej EIHC w Katowicach - podsumowanie

21:00

Olimpijski dzień

21:35

Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu - podsumowanie

23:30

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz 1. rundy gry pojedynczejPowtórka

00:55

Zakończenie programu

08:00

Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu - 2. dzień

09:55

Wielkie walki bokserskie: Timothy Bradley vs. Luis Carlos AbreguPowtórka

11:00

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz 2. rundy gry pojedynczejNa żywo

13:00

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz 2. rundy gry pojedynczejNa żywo

15:00

PełnosprawniPowtórka

15:30

Olimpijski dzień

16:00

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz 2. rundy gry pojedynczejNa żywo

18:00

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz 2. rundy gry pojedynczejNa żywo

19:55

Strongman: Liga MistrzówPowtórka

20:55

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz 2. rundy gry pojedynczejPowtórka

22:40

Olimpijski dzień

23:25

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: VfL Wolfsburg - FC Bayern Monachium

01:20

Zakończenie programu

07:55

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: VfL Wolfsburg - FC Bayern MonachiumPowtórka

09:55

Strongman: Liga MistrzówPowtórka

11:00

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz 3. rundy gry pojedynczejNa żywo

13:00

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz 3. rundy gry pojedynczejNa żywo

14:55

Football's Greatest stagePowtórka

15:30

Olimpijski dzień

16:00

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz 3. rundy gry pojedynczejNa żywo

18:00

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz 3. rundy gry pojedynczejNa żywo

20:00

Strongman: Liga MistrzówPowtórka

21:00

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz 3. rundy gry pojedynczejPowtórka

22:40

Olimpijski dzień

23:15

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - FC Barcelona

01:50

Zakończenie programu

07:50

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - FC BarcelonaPowtórka

10:25

Barca TV

11:00

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejNa żywo

13:00

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejNa żywo

14:55

Gwiazdy tenisaPowtórka

15:30

Olimpijski dzień

16:00

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejNa żywo

17:55

Piłka nożna: Liga Europy - skróty meczów 1/16 finału: Östersunds FK - Arsenal FC i Olympique Lyon - Villarreal CFPowtórka

18:55

Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/16 finału: RB Lipsk - SSC NapoliNa żywo

21:00

Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/16 finału: Arsenal FC - Östersunds FKNa żywo

23:00

Olimpijski dzień

23:35

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

01:05

Zakończenie programu

08:00

Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/16 finałuPowtórka

10:05

Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/16 finałuPowtórka

12:15

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

14:00

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz półfinałowy gry pojedynczejNa żywo

16:00

Olimpijski dzień

16:25

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz półfinałowy gry pojedynczejNa żywo

18:05

Gwiazdy tenisa

18:30

Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata - studioNa żywo

18:50

Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Polska - KosowoNa żywo

21:00

Olimpijski dzień

21:35

Megafights - najciekawsze walki dekady: Devon Alexander vs. Timothy Bradley

23:15

Tenis: Turniej WTA w Dubaju - mecz półfinałowy gry pojedynczejPowtórka

00:35

Hokej: NHL - skróty

01:00

Hokej: NHL - mecz: New York Rangers - Minnesota WildNa żywo

03:45

Zakończenie programu