• Środa

    25 Maja

  • Czwartek

    26 Maja

  • Piątek

    27 Maja

  • Sobota

    28 Maja

  • Niedziela

    29 Maja

  • Poniedziałek

    30 Maja

  • Wtorek

    31 Maja

07:00

Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Dominikana - Korea Południowa Powtórka

09:10

Piłka nożna: 1. liga - mecz: Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz Powtórka

11:20

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz finałowy: AC Milan - Juventus Turyn Powtórka

13:30

Atleci Powtórka

14:10

Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Rabacie Powtórka

16:20

Piłka ręczna mężczyzn: Final Four PGNiG Pucharu Polski - mecz finałowy Powtórka

18:30

Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Japonia - Holandia Powtórka

20:30

Boks: Walka o interkontynentalny pas federacji IBF w Krakowie - waga ciężka: Tomasz Adamek - Eric Molina Powtórka

22:30

Boks Powtórka

00:25

KSW News

00:30

Boks: Gala w Tarnowie - waga półciężka: Dariusz Sęk - Jewgienij Machtiejenko, waga półśrednia: Ewa Piątkowska - Karina Kopińska Powtórka

02:00

Cafe Futbol Powtórka

04:00

Zakończenie programu

07:00

Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Rabacie Powtórka

09:10

Piłka nożna: 1. liga - mecz: Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice Powtórka

11:00

Boks: Mistrzostwa Świata kobiet w Astanie - walki półfinałowe Na żywo

13:30

Atleci Powtórka

14:10

Piłka nożna: 1. liga - mecz: Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz Powtórka

16:00

Piłka nożna kobiet: Puchar Polski - studio Na żywo

17:00

Piłka nożna kobiet: Puchar Polski - mecz finałowy: Górnik Łęczna - Medyk Konin Na żywo

19:00

Piłka nożna kobiet: Puchar Polski - studio Na żywo

19:30

Boks: Mistrzostwa Świata kobiet w Astanie - walki półfinałowe Powtórka

22:00

Boks: World Series of Boxing - mecz półfinałowy fazy play-off: British Lionhearts - Astana Arlans Kazachstan Na żywo

00:30

Boks: Mistrzostwa Świata kobiet w Astanie - walki półfinałowe Powtórka

01:25

KSW News

01:30

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC World w Las Vegas - waga średnia: Saul Alvarez - Amir Khan Powtórka

02:30

Sporty walki: Gala KSW Powtórka

04:30

Zakończenie programu

07:00

Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Japonia - Holandia Powtórka

09:10

Piłka nożna: 1. liga - mecz: Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz Powtórka

11:00

Boks: Mistrzostwa Świata kobiet w Astanie - walki finałowe Na żywo

13:30

Atleci Powtórka

14:10

Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Rabacie Powtórka

16:10

Piłka nożna kobiet: Puchar Polski - mecz finałowy: Górnik Łęczna - Medyk Konin Powtórka

18:00

Piłka nożna - mecz towarzyski: Czechy - Malta Na żywo

20:00

Boks: Mistrzostwa Świata kobiet w Astanie - walki finałowe Powtórka

21:30

Sporty walki: Oficjalne ważenie przed galą KSW 35 Premiera

22:00

Boks: World Series of Boxing - mecz półfinałowy fazy play-off: British Lionhearts - Astana Arlans Kazachstan Na żywo

00:30

Boks Premiera

02:00

Boks: Walka o interkontynentalny pas federacji IBF w Krakowie - waga ciężka: Tomasz Adamek - Eric Molina Powtórka

03:00

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Iran - Australia Na żywo

05:45

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Chiny - Francja Na żywo

08:00

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - studio Na żywo

08:30

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Polska - Kanada Na żywo

10:00

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - studio Na żywo

12:00

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Japonia - Wenezuela Na żywo

14:30

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Iran - Australia Powtórka

16:30

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Polska - Kanada Powtórka

18:30

Boks Powtórka

20:00

Boks: Gala w Szczecinie - waga junior ciężka: Krzysztof Włodarczyk - Kai Kurzawa, waga junior ciężka: Michał Cieślak - Jose Gregorio Ulrich Na żywo

00:30

Boks: World Series of Boxing - mecz półfinałowy fazy play-off: British Lionhearts - Astana Arlans Kazachstan Powtórka

02:00

Sporty walki: Gala KSW Powtórka

03:00

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Kanada - Iran Na żywo

05:45

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Wenezuela - Australia Na żywo

08:00

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - studio Na żywo

08:30

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Francja - Polska Na żywo

10:30

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - studio Na żywo

11:00

Cafe Futbol Na żywo

12:35

Boks: Gala w Szczecinie - waga junior ciężka: Krzysztof Włodarczyk - Kai Kurzawa, waga junior ciężka: Michał Cieślak - Jose Gregorio Ulrich Powtórka

14:20

Atleci

14:50

Piłka nożna: 1. liga - mecz: Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce Na żywo

17:10

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Francja - Polska Powtórka

19:40

Piłka nożna - mecz towarzyski: Turcja - Czarnogóra Na żywo

21:50

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC World w Liverpoolu - waga junior ciężka: Tony Bellew - Ilunga Makabu Na żywo

00:00

Boks: Gala w Szczecinie - waga junior ciężka: Krzysztof Włodarczyk - Kai Kurzawa, waga junior ciężka: Michał Cieślak - Jose Gregorio Ulrich Powtórka

02:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy Powtórka

04:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy Powtórka

07:00

Siatkówka mężczyzn: Turniejkwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Chiny - Francja Powtórka

09:10

Piłka nożna: 1. liga - mecz: Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce Powtórka

11:20

Cafe Futbol Powtórka

13:00

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Polska - Kanada Powtórka

15:10

Atleci Powtórka

15:50

Piłka nożna - mecz towarzyski: Turcja - Czarnogóra Powtórka

18:00

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Francja - Polska Powtórka

20:30

Cafe Futbol Extra Na żywo

22:30

Boks: Gala w Szczecinie - waga junior ciężka: Krzysztof Włodarczyk - Kai Kurzawa, waga junior ciężka: Michał Cieślak - Jose Gregorio Ulrich Powtórka

00:30

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC World w Liverpoolu - waga junior ciężka: Tony Bellew - Ilunga Makabu Powtórka

02:00

Atleci Powtórka

03:00

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Australia - Kanada Na żywo

05:45

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Chiny - Wenezuela Na żywo

08:30

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Iran - Francja Na żywo

11:00

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - studio Na żywo

12:00

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Japonia - Polska Na żywo

14:00

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - studio Na żywo

14:30

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Australia - Kanada Powtórka

16:30

Cafe Futbol Extra Powtórka

18:30

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Iran - Francja Powtórka

20:30

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Japonia - Polska Powtórka

22:30

Boks: Gala w Szczecinie - waga junior ciężka: Krzysztof Włodarczyk - Kai Kurzawa, waga junior ciężka: Michał Cieślak - Jose Gregorio Ulrich Powtórka

00:30

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC World w Liverpoolu - waga junior ciężka: Tony Bellew - Ilunga Makabu Powtórka

02:00

Atleci Powtórka

03:00

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Wenezuela - Kanada Na żywo

07:00

Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Portugalii - 19. odcinek specjalny: Fafe 2 (power stage) Powtórka

08:00

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Cincinnati - mecz finałowy mężczyzn Powtórka

09:30

Magazyn ligi rosyjskiej Powtórka

10:00

Piłka ręczna mężczyzn: Final Four PGNiG Pucharu Polski - mecz finałowy: VIVE Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock Powtórka

12:00

Piłka nożna: 1. liga - mecz: Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz Powtórka

14:30

Puncher Powtórka

16:00

Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Portugalii - 19. odcinek specjalny: Fafe 2 (power stage) Powtórka

17:00

Cafe Futbol Powtórka

19:00

Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Rabacie Powtórka

21:00

Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Japonia - Włochy Powtórka

23:00

Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Włochy - Kazachstan Powtórka

01:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy Powtórka

03:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy Powtórka

05:00

Zakończenie programu

07:00

Trans World Sport Powtórka

08:00

Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Japonia - Holandia Powtórka

10:00

Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Włochy - Kazachstan Powtórka

12:00

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz finałowy: AC Milan - Juventus Turyn Powtórka

14:00

Puncher Powtórka

15:00

Boks: Mistrzostwa Świata kobiet w Astanie - walki półfinałowe Na żywo

17:00

Boks Powtórka

18:00

Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Rabacie Powtórka

20:10

Piłka nożna: 1. liga - mecz: Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz Powtórka

22:20

Piłka nożna kobiet: Puchar Polski - mecz finałowy: Górnik Łęczna - Medyk Konin Powtórka

00:30

Magazyn lekkoatletyczny Powtórka

01:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy Powtórka

03:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy Powtórka

05:00

Zakończenie programu

07:00

Trans World Sport Powtórka

08:00

Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Japonia - Włochy Powtórka

10:20

Magazyn lekkoatletyczny Powtórka

11:10

Wyścigi samochodowe: Seria GP2 - 1. wyścig w Monako Na żywo

12:20

Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz finałowy: AC Milan - Juventus Turyn Powtórka

14:30

Puncher Powtórka

15:30

Wyścigi samochodowe: Seria GP2 - 1. wyścig w Monako Powtórka

17:30

Piłka nożna - mecz towarzyski: Słowacja - Gruzja Na żywo

19:30

Piłka ręczna mężczyzn: Final Four PGNiG Pucharu Polski - mecz finałowy: VIVE Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock Powtórka

21:30

Magazyn lekkoatletyczny Powtórka

22:00

Piłka nożna kobiet: Puchar Polski - mecz finałowy: Górnik Łęczna - Medyk Konin Powtórka

00:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy Powtórka

02:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy Powtórka

04:00

Zakończenie programu

07:00

Trans World Sport Powtórka

08:00

Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Rabacie Powtórka

10:00

Magazyn lekkoatletyczny Powtórka

10:25

Wyścigi samochodowe: Seria GP2 - 1. wyścig w Monako Powtórka

11:10

Magazyn Euro 2016 Powtórka

12:00

Piłka nożna - mecz towarzyski: Czechy - Malta Powtórka

14:30

Magazyn lekkoatletyczny Powtórka

15:00

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Moskwie - 1. mecz półfinałowy kobiet Na żywo

16:00

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Moskwie - 2. mecz półfinałowy kobiet Na żywo

17:00

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Moskwie - 1. mecz półfinałowy mężczyzn Na żywo

18:00

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Moskwie - 2. mecz półfinałowy mężczyzn Na żywo

19:30

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Polska - Kanada Powtórka

22:00

Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Eugene Na żywo

00:00

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Japonia - Wenezuela Powtórka

02:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy Powtórka

04:00

Zakończenie programu

07:00

Trans World Sport Powtórka

08:00

Piłka nożna kobiet: Puchar Polski - mecz finałowy: Górnik Łęczna - Medyk Konin Powtórka

09:45

Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup - wyścig w Monako Na żywo

10:00

Piłka nożna - mecz towarzyski: Czechy - Malta Powtórka

12:00

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Japonia - Chiny Na żywo

14:50

Piłka nożna: 1. liga - mecz: Rozwój Katowice - PGE GKS Bełchatów Na żywo

17:30

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Moskwie - mecz finałowy mężczyzn Na żywo

19:00

Boks: Gala w Liverpoolu Na żywo

22:00

BMX: Mistrzostwa Świata w Medellin Na żywo

00:30

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro Powtórka

02:00

Boks: Gala POLSAT Boxing Night Powtórka

05:00

Zakończenie programu

07:00

Trans World Sport Powtórka

08:00

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Moskwie - mecz finałowy i mecz o 3. miejsce kobiet Powtórka

10:00

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Polska - Kanada Powtórka

12:00

Piłka nożna: 1. liga - mecz: Rozwój Katowice - PGE GKS Bełchatów Powtórka

14:30

Cafe Futbol Powtórka

16:00

Trans World Sport Powtórka

17:00

Rallycross: Mistrzostwa Świata - wyścig w Wootton Powtórka

19:00

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Moskwie - mecz finałowy mężczyzn Powtórka

20:50

Piłka nożna - mecz towarzyski: Francja - Kamerun Na żywo

23:00

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Francja - Polska Powtórka

01:00

Sporty walki: KSW Powtórka

04:00

Zakończenie programu

07:00

Trans World Sport Powtórka

08:00

Cafe Futbol Extra Powtórka

10:00

Piłka nożna - mecz towarzyski: Czechy - Malta Powtórka

12:00

Piłka nożna: 1. liga Powtórka

14:30

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Moskwie - mecz finałowy mężczyzn Powtórka

16:00

Trans World Sport Powtórka

17:00

Rallycross: Mistrzostwa Świata - wyścig w Wootton Powtórka

19:00

Piłka nożna: 1. liga Powtórka

21:15

Siatkówka kobiet: Turniej Montreux Volley Masters - mecz fazy grupowej: Turcja - Belgia Na żywo

23:00

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Japonia - Polska Powtórka

01:00

Cafe Futbol Extra Powtórka

03:00

Zakończenie programu

07:00

Trans World Sport Powtórka

08:00

Sport Flash

08:07

Magazyn Euro 2016 Powtórka

09:00

Sport Flash

09:07

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch - wyścig w klasie Moto2 Powtórka

10:00

Sport Flash

10:07

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch - wyścig w klasie Moto2 Powtórka

11:00

Sport Flash

11:07

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch - wyścig w klasie MotoGP Powtórka

12:00

Sport Flash

12:07

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch - wyścig w klasie MotoGP Powtórka

13:00

Sport Flash

13:07

Magazyn Euro 2016 Powtórka

13:45

Konferencja prasowa reprezentacji Polski w piłce nożnej Na żywo

14:15

Magazyn Euro 2016 Powtórka

15:00

Sport Flash

15:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off Powtórka

16:00

Sport Flash

16:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off Powtórka

17:00

Sport Flash

17:07

Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Rabacie Powtórka

18:00

Sport Flash

18:07

Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Rabacie Powtórka

19:00

Sport Flash

19:07

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Cincinnati - mecz finałowy i mecz o 3. miejsce kobiet Powtórka

20:00

Sport Flash

20:07

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Cincinnati - mecz finałowy i mecz o 3. miejsce kobiet Powtórka

21:00

Sport Flash

21:07

Piłka nożna: 1. liga - mecz: Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz Powtórka

23:00

Piłka ręczna mężczyzn: Final Four PGNiG Pucharu Polski - mecz finałowy: VIVE Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock Powtórka

01:00

Pro Bull Riding Powtórka

02:00

Boks: Gala Polsat Boxing Night Powtórka

05:00

Zakończenie programu

07:00

Magazyn Euro 2016 Powtórka

08:00

Sport Flash

08:07

Magazyn Euro 2016 Powtórka

09:00

Sport Flash

09:07

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Cincinnati - mecz finałowy i mecz o 3. miejsce kobiet Powtórka

10:00

Sport Flash

10:07

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Cincinnati - mecz finałowy i mecz o 3. miejsce kobiet Powtórka

11:00

Sport Flash

11:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off Powtórka

12:00

Sport Flash

12:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off Powtórka

13:00

Sport Flash

13:07

Magazyn Euro 2016 Powtórka

13:45

Konferencja prasowa reprezentacji Polski w piłce nożnej Na żywo

14:15

Magazyn Euro 2016 Powtórka

15:00

Sport Flash

15:07

MagazynEuro 2016 Powtórka

16:00

Sporty walki: Oficjalne ważenie przed galą KSW 35 Na żywo

17:00

Sport Flash

17:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off Powtórka

18:00

Sport Flash

18:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off Powtórka

19:00

Sport Flash

19:07

Magazyn Euro 2016 Powtórka

19:50

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz finałowy fazy play-off: Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom Na żywo

22:00

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Cincinnati - mecz finałowy i mecz o 3. miejsce mężczyzn Powtórka

00:00

Piłka ręczna mężczyzn: Final Four PGNiG Pucharu Polski - mecz finałowy: VIVE Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock Powtórka

02:00

Cafe Futbol Powtórka

03:30

Boks: Gala Polsat Boxing Night Powtórka

06:00

Zakończenie programu

07:00

Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Portugalii - 19. odcinek specjalny: Fafe 2 (power stage) Powtórka

08:00

Sport Flash

08:07

Magazyn Euro 2016 Powtórka

09:00

Sport Flash

09:07

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch - wyścig w klasie MotoGP Powtórka

10:00

Sport Flash

10:07

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch - wyścig w klasie MotoGP Powtórka

11:00

Sport Flash

11:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off Powtórka

12:00

Sport Flash

12:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off Powtórka

13:00

Sport Flash

13:07

Magazyn Euro 2016 Powtórka

13:45

Konferencja prasowa reprezentacji Polski w piłce nożnej Na żywo

14:15

Sporty walki: Oficjalne ważenie przed galą KSW 35 Powtórka

15:00

Sport Flash

15:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz finałowy fazy play-off: Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom Powtórka

16:00

Sport Flash

16:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz finałowy fazy play-off: Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom Powtórka

17:00

Sport Flash

17:07

Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Japonia - Holandia Powtórka

18:00

Sport Flash

18:07

Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - mecz: Japonia - Holandia Powtórka

19:00

Sport Flash

19:07

Puncher Powtórka

20:00

Magazyn 1. ligi Powtórka

21:00

Sport Flash

21:07

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Cincinnati - mecz finałowy i mecz o 3. miejsce mężczyzn Powtórka

23:00

Piłka ręczna mężczyzn: Final Four PGNiG Pucharu Polski - mecz finałowy Powtórka

01:00

Pro Bull Riding Powtórka

02:00

Cafe Futbol Powtórka

04:00

Zakończenie programu

07:00

Magazyn Euro 2016 Powtórka

08:00

Sport Flash

08:07

Atleci Powtórka

09:00

Sport Flash

09:07

Boks: World Series of Boxing - mecz półfinałowy fazy play-off: British Lionhearts - Astana Arlans Kazachstan Powtórka

10:00

Sport Flash

10:07

Boks: World Series of Boxing - mecz półfinałowy fazy play-off: British Lionhearts - Astana Arlans Kazachstan Powtórka

11:00

Sport Flash

11:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz finałowy fazy play-off: Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom Powtórka

12:00

Sport Flash

12:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz finałowy fazy play-off: Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom Powtórka

13:00

Sport Flash

13:07

Magazyn Euro 2016 Powtórka

13:45

Konferencja prasowa reprezentacji Polski w piłce nożnej Na żywo

14:15

Magazyn Euro 2016 Powtórka

15:00

Sport Flash

15:07

Magazyn Euro 2016 Powtórka

16:10

Wyścigi samochodowe: Seria GP2 - 2. wyścig w Monako Na żywo

17:00

Sport Flash

17:07

Piłka nożna kobiet: Puchar Polski - mecz finałowy: Górnik Łęczna - Medyk Konin Powtórka

18:00

Sport Flash

18:07

Piłka nożna kobiet: Puchar Polski - mecz finałowy: Górnik Łęczna - Medyk Konin Powtórka

19:00

Sport Flash

19:07

Magazyn lekkoatletyczny Powtórka

19:50

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz finałowy fazy play-off: Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom Na żywo

22:00

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Moskwie - mecze półfinałowe mężczyzn Powtórka

00:00

Piłka nożna - mecz towarzyski: Czechy - Malta Powtórka

02:00

Pro Bull Riding Powtórka

03:00

Zakończenie programu

07:00

Magazyn golfowy Powtórka

08:00

Sport Flash

08:07

Magazyn lekkoatletyczny Powtórka

09:00

Sport Flash

09:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz finałowy fazy play-off: Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom Powtórka

10:00

Sport Flash

10:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz finałowy fazy play-off: Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom Powtórka

11:00

Sport Flash

11:07

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Moskwie - mecze półfinałowe mężczyzn Powtórka

12:00

Sport Flash

12:07

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Moskwie - mecze półfinałowe mężczyzn Powtórka

13:00

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Moskwie - mecz o 3. miejsce mężczyzn Na żywo

14:00

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Moskwie - mecz o 3. miejsce kobiet Na żywo

16:30

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Moskwie - mecz finałowy kobiet Na żywo

17:30

Cafe Futbol Powtórka

19:00

Sport Flash

19:07

Piłka nożna: 1. liga Powtórka

20:00

Sport Flash

20:07

Piłka nożna: 1. liga Powtórka

21:00

Sport Flash

21:07

Rallycross: Mistrzostwa Świata - wyścig w Wootton Premiera

22:00

Sport Flash

22:07

Rallycross: Mistrzostwa Świata - wyścig w Wootton Premiera

23:00

Piłka nożna - mecz towarzyski: Turcja - Czarnogóra Powtórka

01:00

Pro Bull Riding Powtórka

02:00

Cafe Futbol Powtórka

03:30

Pro Bull Riding Powtórka

04:30

Zakończenie programu

07:00

Magazyn Euro 2016 Powtórka

08:00

Sport Flash

08:07

Atleci Powtórka

09:00

Sport Flash

09:07

Piłka nożna - mecz towarzyski: Turcja - Czarnogóra Powtórka

10:00

Sport Flash

10:07

Piłka nożna - mecz towarzyski: Turcja - Czarnogóra Powtórka

11:00

Sport Flash

11:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz finałowy fazy play-off: Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom Powtórka

12:00

Sport Flash

12:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz finałowy fazy play-off: Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom Powtórka

13:00

Sport Flash

13:07

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Moskwie - mecz finałowy kobiet Powtórka

14:00

Sport Flash

14:07

Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Moskwie - mecz finałowy kobiet Powtórka

15:00

Sport Flash

15:07

Piłka nożna: 1. liga Powtórka

16:00

Sport Flash

16:07

Piłka nożna: 1. liga Powtórka

17:00

Sport Flash

17:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz finałowy fazy play-off: Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom Powtórka

18:00

Sport Flash

18:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz finałowy fazy play-off: Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom Powtórka

19:00

Sport Flash

19:07

Magazyn lekkoatletyczny Powtórka

20:00

Puncher

21:00

Sport Flash

21:07

Rallycross: Mistrzostwa Świata - wyścig w Wootton Powtórka

23:00

Cafe Futbol Extra Powtórka

01:00

Pro Bull Riding Powtórka

02:00

Zakończenie programu

07:00

Magazyn Euro 2016 Powtórka

08:00

Sport Flash

08:07

Magazyn Euro 2016 Powtórka

09:00

Sport Flash

09:07

Rallycross: Mistrzostwa Świata - wyścig w Wootton Powtórka

10:00

Sport Flash

10:07

Rallycross: Mistrzostwa Świata - wyścig w Wootton Powtórka

11:00

Sport Flash

11:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz finałowy fazy play-off: Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom Powtórka

12:00

Sport Flash

12:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz finałowy fazy play-off: Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom Powtórka

13:00

Sport Flash

13:07

Piłka nożna - mecz towarzyski: Turcja - Czarnogóra Powtórka

14:00

Sport Flash

14:07

Piłka nożna - mecz towarzyski: Turcja - Czarnogóra Powtórka

15:00

Sport Flash

15:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz finałowy fazy play-off: Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom Powtórka

16:00

Sport Flash

16:07

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz finałowy fazy play-off: Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom Powtórka

17:00

Sport Flash

17:07

Piłka nożna - mecz towarzyski: Czechy - Malta Powtórka

18:00

Sport Flash

18:07

Piłka nożna - mecz towarzyski: Czechy - Malta Powtórka

19:00

Sport Flash

19:07

Magazyn lekkoatletyczny Powtórka

19:50

Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz finałowy fazy play-off: Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra Na żywo

22:00

Magazyn 1. ligi

23:00

Cafe Futbol Extra Powtórka

01:00

Piłka nożna: 1. liga Powtórka

03:00

Pro Bull Riding Powtórka

04:00

Atleci Powtórka

04:30

Zakończenie programu

13:45

Konferencja prasowa Reprezentacji Narodowej w piłce nożnej (transmisja bezpłatna)

13:45

Konferencja prasowa Reprezentacji Narodowej w piłce nożnej (transmisja bezpłatna)

16:00

Puchar Polski kobiet / 16.00 studio, 17.00 finał

19:50

Taruon Basket Liga / 1. mecz finałowy Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom

13:45

Konferencja prasowa Reprezentacji Narodowej w piłce nożnej (transmisja bezpłatna)

18:00

Mecz towarzyski / Czechy - Malta

19:30

KSW 35

13:45

Konferencja prasowa Reprezentacji Narodowej w piłce nożnej (transmisja bezpłatna)

15:00

World Tour Moskwa / mecze półfinałowe kobiet i mężczyzn

19:50

Taruon Basket Liga / 2. mecz finałowy Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom

22:00

Diamond League / Eugene

11:00

Magazyn / Cafe Futbol

12:25

Magazyn / Cafe Dogrywka (transmisja bezpłatna)

13:00

World Tour Moskwa / mecz o 3. miejsce kobiet i mężczyzn i finał kobiet

14:50

1. liga / Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce

14:50

1. liga / Rozwój Katowice - PGE GKS Bełchatów

17:30

World Tour Moskwa / finał mężczyzn

19:00

Gala boksu zawodowego Matchroom / Bellew - Makabu

19:40

Mecz towarzyski / Turcja - Czarnogóra

21:50

Gala boksu zawodowego Matchroom / Bellew - Makabu

20:00

Puncher: Magazyn sportów walki

20:50

Puncher : Extra Time (transmisja bezpłatna)

21:00

Magazyn / Magazyn I ligi

19:50

Taruon Basket Liga / 3. mecz finałowy

05:55

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 3. dzień Powtórka

08:30

Wyścigi samochodowe: Formuła E - podsumowanie wyścigu w Berlinie Powtórka

09:00

Watts Powtórka

09:15

Pojedynek dnia Powtórka

10:15

Gem, set i Mats Powtórka

10:45

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 4. dzień Na żywo

14:30

Giro Extra Na żywo

14:45

Kolarstwo: Giro d'Italia - 17. etap: Molveno - Cassano d'Adda Na żywo

17:30

Giro Extra Na żywo

17:45

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 4. dzień Na żywo

20:30

Gem, set i Mats Na żywo

20:55

Wiadomości Eurosportu

21:00

Pojedynek dnia

22:00

Kolarstwo: Giro d'Italia

22:55

Wiadomości Eurosportu

23:05

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 4. dzień Powtórka

01:00

Gem, set i Mats Powtórka

01:30

Kolarstwo: Giro d'Italia - 17. etap: Molveno - Cassano d'Adda Powtórka

03:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 4. dzień Powtórka

05:00

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

06:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 4. dzień Powtórka

08:30

Kolarstwo: Giro d'Italia - 17. etap: Molveno - Cassano d'Adda Powtórka

09:15

Pojedynek dnia Powtórka

10:15

Gem, set i Mats Powtórka

10:45

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 5. dzień Na żywo

14:30

Giro Extra Na żywo

14:45

Kolarstwo: Giro d'Italia - 18. etap: Muggio - Pinerolo Na żywo

17:30

Giro Extra Na żywo

17:45

Piłka nożna kobiet: Liga Mistrzyń - mecz finałowy: VfL Wolfsburg - Olympique Lyon Na żywo

20:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 5. dzień Na żywo

20:30

Gem, set i Mats Na żywo

20:55

Wiadomości Eurosportu

21:00

Pojedynek dnia

22:00

Kolarstwo: Giro d'Italia

23:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 5. dzień Powtórka

00:25

Wiadomości Eurosportu

00:30

Futbol Latino

01:00

Gem, set i Mats Powtórka

01:30

Kolarstwo: Giro d'Italia - 18. etap: Muggio - Pinerolo Powtórka

03:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 5. dzień Powtórka

05:00

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

06:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 5. dzień Powtórka

08:30

Kolarstwo: Giro d'Italia - 18. etap: Muggio - Pinerolo Powtórka

09:15

Pojedynek dnia Powtórka

10:15

Gem, set i Mats Powtórka

10:45

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 6. dzień Na żywo

14:30

Giro Extra Na żywo

14:45

Kolarstwo: Giro d'Italia - 19. etap: Pinerolo - Risoul Na żywo

17:30

Giro Extra Na żywo

17:45

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 6. dzień Na żywo

20:30

Gem, set i Mats Na żywo

20:55

Wiadomości Eurosportu

21:00

Pojedynek dnia

22:00

Kolarstwo: Giro d'Italia

23:00

Jeździectwo: FEI Nations Cup w Rzymie Premiera

23:55

Wiadomości Eurosportu

00:05

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 6. dzień Powtórka

01:00

Gem, set i Mats Powtórka

01:30

Kolarstwo: Giro d'Italia - 19. etap: Pinerolo - Risoul Powtórka

03:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 6. dzień Powtórka

05:00

Kolarstwo: Giro d'Italia

06:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 6. dzień Powtórka

08:30

Kolarstwo: Giro d'Italia - 19. etap: Pinerolo - Risoul Powtórka

09:15

Pojedynek dnia Powtórka

10:15

Gem, set i Mats Powtórka

10:45

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 7. dzień Na żywo

14:15

Giro Extra Na żywo

14:30

Kolarstwo: Giro d'Italia - 20. etap: Guillestre - Sant'Anna di Vinadio Na żywo

17:30

Giro Extra Na żywo

17:45

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 7. dzień Na żywo

20:30

Gem, set i Mats Na żywo

20:55

Wiadomości Eurosportu

21:00

Pojedynek dnia

22:00

Kolarstwo: Giro d'Italia

23:00

Wyścigi samochodowe: FIA World Touring Car Championship - wyścig w Nürburgu

23:40

Wiadomości Eurosportu

23:45

Jeździectwo: Global Champions Tour w Chantilly Premiera

01:00

Gem, set i Mats Powtórka

01:30

Kolarstwo: Giro d'Italia - 20. etap: Guillestre - Sant'Anna di Vinadio Powtórka

03:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 7. dzień Powtórka

05:00

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

06:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 7. dzień Powtórka

08:30

Kolarstwo: Giro d'Italia - 20. etap: Guillestre - Sant'Anna di Vinadio Powtórka

09:15

Pojedynek dnia Powtórka

10:15

Gem, set i Mats Powtórka

10:45

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 8. dzień Na żywo

14:15

Giro Extra Na żywo

14:30

Kolarstwo: Giro d'Italia - 21. etap: Cuneo - Turyn Na żywo

17:30

Giro Extra Na żywo

17:45

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 8.dzień Na żywo

20:30

Gem, set i Mats Na żywo

20:55

Wiadomości Eurosportu

21:00

Pojedynek dnia

22:00

Kolarstwo: Giro d'Italia

22:30

Piłka nożna: MLS Na żywo

23:25

Wiadomości Eurosportu

23:30

Piłka nożna: MLS Na żywo

00:30

Gem, set i Mats Powtórka

01:00

Kolarstwo: Giro d'Italia

01:30

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 8. dzień Powtórka

05:00

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

05:30

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 8. dzień Powtórka

08:30

Szermierka: Grand Prix Series w Moskwie

09:30

Pojedynek dnia Powtórka

10:30

Gem, set i Mats Powtórka

11:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 9. dzień Na żywo

13:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 9. dzień Na żywo

15:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 9. dzień Na żywo

17:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 9. dzień Na żywo

19:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 9. dzień Na żywo

20:30

Gem, set i Mats Na żywo

20:55

Wiadomości Eurosportu

21:00

Pojedynek dnia

22:00

Going for Gold

22:05

Horse Excellence

22:15

Kolarstwo: Giro d'Italia - best of

23:10

Wiadomości Eurosportu

23:15

Watts

23:30

Eurogole

23:35

MLS Highlights

23:55

Wiadomości Eurosportu

00:00

Vive la France

00:25

1 na 1

00:40

Eurogole

00:45

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 9. dzień Powtórka

01:30

Gem, set i Mats Powtórka

02:00

Kolarstwo: Giro d'Italia - best of Powtórka

03:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 9. dzień Powtórka

05:00

Kolarstwo: Giro d'Italia - best of Powtórka

06:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 9. dzień Powtórka

08:30

Eurogole

08:35

MLS Highlights Powtórka

09:00

Vive la France

09:25

1 na 1

09:40

Eurogole

09:45

Pojedynek dnia Powtórka

10:45

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 9. dzień Powtórka

11:30

Kolarstwo: Giro d'Italia - best of Powtórka

12:30

Pojedynek dnia Powtórka

13:30

Gem, set i Mats Powtórka

14:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - mecze ćwierćfinałowe Na żywo

16:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - mecze ćwierćfinałowe Na żywo

18:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - mecze ćwierćfinałowe Na żywo

20:00

Gem, set i Mats Na żywo

20:25

Wiadomości Eurosportu

20:30

Pojedynek dnia

21:30

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - mecz ćwierćfinałowy Powtórka

22:25

Wiadomości Eurosportu

22:30

Wyścigi samochodowe: Formuła E

23:30

Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup - wyścig w Monako Premiera

00:00

Wyścigi samochodowe: Eurocup Formula Renault 2.0 - wyścig w Monako

00:30

WTCC bez ograniczeń

01:00

Gem, set i Mats Powtórka

01:30

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - mecz ćwierćfinałowy Powtórka

03:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - mecz ćwierćfinałowy Powtórka

05:00

Eurogole

05:05

MLS Highlights Powtórka

05:30

Vive la France

05:55

1 na 1

06:00

Nowy dzień z Polsat News

08:50

Graffiti

09:00

Nowy dzień z Polsat News

10:00

Informacje

10:30

Informacje

10:55

Pogoda

11:00

Informacje

11:30

Informacje

11:55

Pogoda

12:00

Informacje

12:30

Informacje

12:55

Pogoda

13:00

Informacje

13:30

Informacje

13:55

Pogoda

14:00

Informacje

14:30

Informacje

14:55

Pogoda

15:00

Newstelegraf

15:35

Światowidz

15:50

Wydarzenia

16:10

Rozmowa "Wydarzeń"

16:25

Pogoda

16:30

To jest dzień

18:25

Pogoda

18:30

Biznes Informacje

18:50

Wydarzenia

19:15

Gość "Wydarzeń"

19:30

Informacje

19:55

Pogoda

20:00

To był dzień

21:00

Informacje

21:25

Pogoda

21:30

Tak czy nie?

22:00

Wydarzenia

23:00

Informacje

23:20

Pogoda

23:25

Interwencja

23:45

Gość "Wydarzeń" Powtórka

00:05

To był dzień Powtórka

01:00

Biznes Informacje Powtórka

06:00

Nowy dzień z Polsat News

08:50

Graffiti

09:00

Nowy dzień z Polsat News

10:00

Informacje

10:30

Informacje

10:55

Pogoda

11:00

Informacje

11:30

Informacje

11:55

Pogoda

12:00

Informacje

12:30

Informacje

12:55

Pogoda

13:00

Informacje

13:30

Informacje

13:55

Pogoda

14:00

Informacje

14:30

Informacje

14:55

Pogoda

15:00

Informacje

15:25

Pogoda

15:30

Informacje

15:45

Światowidz

16:00

Informacje

16:25

Pogoda

16:30

To jest dzień

18:20

Pogoda

18:25

Wysokie C

18:50

Wydarzenia

19:15

Gość "Wydarzeń"

19:30

Informacje

19:55

Pogoda

20:00

To był dzień

21:00

Informacje

21:25

Pogoda

21:30

Tak czy nie?

22:00

Wydarzenia

23:00

Informacje

23:20

Pogoda

23:25

Interwencja

23:45

Gość "Wydarzeń" Powtórka

00:05

To był dzień Powtórka

01:00

Wysokie C

06:00

Nowy dzień z Polsat News

08:50

Graffiti

09:00

Nowy dzień z Polsat News

10:00

Informacje

10:30

Informacje

10:55

Pogoda

11:00

Informacje

11:30

Informacje

11:55

Pogoda

12:00

Informacje

12:30

Informacje

12:55

Pogoda

13:00

Informacje

13:30

Informacje

13:55

Pogoda

14:00

Informacje

14:30

Informacje

14:55

Pogoda

15:00

Newstelegraf

15:35

Światowidz

15:50

Wydarzenia

16:10

Rozmowa "Wydarzeń"

16:25

Pogoda

16:30

To jest dzień

18:25

Pogoda

18:30

Biznes Informacje

18:50

Wydarzenia

19:15

Gość "Wydarzeń"

19:30

Państwo to my

21:00

Informacje

21:25

Pogoda

21:30

Tak czy nie?

22:00

Wydarzenia

23:00

Informacje

23:20

Pogoda

23:25

Interwencja

23:45

Gość "Wydarzeń" Powtórka

00:05

Państwo to my Powtórka

01:35

Biznes Informacje Powtórka

06:00

Nowy dzień z Polsat News

10:00

Informacje

10:25

Pogoda

10:30

Top wtop

10:55

Pogoda

11:00

Informacje

11:25

Pogoda

11:30

Informacje

11:55

Pogoda

12:00

Informacje

12:25

Pogoda

12:30

Informacje

12:55

Pogoda

13:00

Informacje

13:25

Pogoda

13:30

Informacje

13:55

Pogoda

14:00

Informacje

14:25

Pogoda

14:30

Informacje

14:55

Pogoda

15:00

Informacje

15:20

Sport

15:25

Pogoda

15:30

Informacje

15:55

Pogoda

16:00

Informacje

16:25

Pogoda

16:30

Informacje

16:55

Pogoda

17:00

Informacje

17:20

Sport

17:25

Pogoda

17:30

Horyzont zdarzeń

17:55

Pogoda

18:00

Informacje

18:15

Pogoda

18:20

Top wtop Powtórka

18:50

Wydarzenia

19:15

Gość "Wydarzeń"

19:30

Informacje

19:55

Pogoda

20:00

Prezydenci i premierzy

21:00

Informacje

21:10

Interwencja - taka jest Polska

21:55

Pogoda

22:00

Informacje dnia

22:40

Pogoda

22:45

Sportowe podsumowanie dnia

23:00

Informacje

23:25

Pogoda

23:30

Prezydenci i premierzy Powtórka

00:30

Gość "Wydarzeń" Powtórka

00:50

Horyzont zdarzeń Powtórka

01:15

Interwencja - taka jest Polska Powtórka

06:00

Nowy dzień z Polsat News

10:00

Informacje

10:10

Pogoda

10:15

Rzeczpospolita od rana

11:00

Informacje

11:25

Pogoda

11:30

Informacje

11:50

Pogoda

11:55

Angelus

12:30

Informacje

12:55

Pogoda

13:00

Informacje

13:25

Pogoda

13:30

Wystarczy chcieć

14:00

Informacje

14:25

Pogoda

14:30

Informacje

14:55

Pogoda

15:00

Informacje

15:20

Sport

15:25

Pogoda

15:30

Informacje

15:55

Pogoda

16:00

Informacje

16:25

Pogoda

16:30

Informacje

16:55

Pogoda

17:00

Informacje

17:20

Sport

17:25

Pogoda

17:30

Agropasja

17:55

Pogoda

18:00

Informacje

18:15

Pogoda

18:20

Pociąg do polityki

18:50

Wydarzenia

19:15

Gość "Wydarzeń"

19:30

Państwo w państwie

21:00

Informacje

21:25

Pogoda

21:30

Wysokie C

22:00

Informacje dnia

22:40

Pogoda

22:45

Sportowe podsumowanie dnia

23:00

Informacje

23:25

Pogoda

23:30

Bądź zdrów

23:50

Państwo w państwie Powtórka

01:20

Top wtop Powtórka

06:00

Nowy dzień z Polsat News

08:50

Graffiti

09:00

Nowy dzień z Polsat News

10:00

Informacje

10:30

Informacje

10:55

Pogoda

11:00

Informacje

11:30

Informacje

11:55

Pogoda

12:00

Informacje

12:30

Informacje

12:55

Pogoda

13:00

Informacje

13:30

Informacje

13:55

Pogoda

14:00

Informacje

14:30

Informacje

14:55

Pogoda

15:00

Newstelegraf

15:35

Światowidz

15:50

Wydarzenia

16:10

Rozmowa "Wydarzeń"

16:25

Pogoda

16:30

To jest dzień

18:25

Pogoda

18:30

Biznes Informacje

18:50

Wydarzenia

19:15

Gość "Wydarzeń"

19:30

Informacje

19:55

Pogoda

20:00

To był dzień. Otwarcie

21:00

Informacje

21:25

Pogoda

21:30

Tak czy nie?

22:00

Wydarzenia

23:00

Informacje

23:20

Pogoda

23:25

Interwencja

23:45

Gość "Wydarzeń" Powtórka

00:05

To był dzień. Otwarcie Powtórka

01:00

Biznes Informacje Powtórka

06:00

Nowy dzień z Polsat News

08:50

Graffiti

09:00

Nowy dzień z Polsat News

10:00

Informacje

10:30

Informacje

10:55

Pogoda

11:00

Informacje

11:30

Informacje

11:55

Pogoda

12:00

Informacje

12:30

Informacje

12:55

Pogoda

13:00

Informacje

13:30

Informacje

13:55

Pogoda

14:00

Informacje

14:30

Informacje

14:55

Pogoda

15:00

Newstelegraf

15:35

Światowidz

15:50

Wydarzenia

16:10

Rozmowa "Wydarzeń"

16:25

Pogoda

16:30

To jest dzień

18:25

Pogoda

18:30

Biznes Informacje

18:50

Wydarzenia

19:15

Gość "Wydarzeń"

19:30

Informacje

19:55

Pogoda

20:00

To był dzień

21:00

Informacje

21:25

Pogoda

21:30

Tak czy nie?

22:00

Wydarzenia

23:00

Informacje

23:20

Pogoda

23:25

Interwencja

23:45

Gość "Wydarzeń" Powtórka

00:05

To był dzień Powtórka

01:00

Biznes Informacje Powtórka

06:30

Gem, set i Mats Powtórka

07:00

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

08:00

Żużel: Liga szwedzka - mecz: Lejonen Gislaved - Rospiggarna Hallstavik

09:00

Wyścigi samochodowe: F3 Mistrzostwa Europy w Spielbergu Powtórka

09:30

Wyścigi samochodowe: Formuła E - podsumowanie wyścigu w Berlinie Powtórka

10:00

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

11:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 4. dzień Na żywo

13:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 4. dzień Na żywo

15:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 4. dzień Na żywo

17:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 4. dzień Na żywo

19:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 4. dzień Na żywo

20:30

Kolarstwo: Giro d'Italia

21:25

Wiadomości Eurosportu Powtórka

21:30

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 4. dzień Powtórka

23:30

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

00:30

Gem, set i Mats Powtórka

01:00

Wiadomości Eurosportu Powtórka

01:05

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 4. dzień Powtórka

03:00

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

04:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 4. dzień Powtórka

06:30

Gem, set i Mats Powtórka

07:00

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

08:00

Wyścigi samochodowe: Formuła E - podsumowanie wyścigu w Berlinie Powtórka

08:30

Łucznictwo: Zawody Pucharu Świata w Medellínie Powtórka

09:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 4. dzień Powtórka

10:00

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

11:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 5. dzień Na żywo

13:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 5. dzień Na żywo

15:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 5. dzień Na żywo

17:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 5. dzień Na żywo

19:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 5. dzień Na żywo

20:30

Kolarstwo: Giro d'Italia

21:25

Wiadomości Eurosportu Powtórka

21:30

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 5. dzień Powtórka

23:30

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

00:30

Gem, set i Mats Powtórka

01:00

Wiadomości Eurosportu Powtórka

01:05

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 5. dzień Powtórka

03:00

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

04:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 5. dzień Powtórka

06:30

Gem, set i Mats Powtórka

07:00

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

08:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 5. dzień Powtórka

10:00

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

11:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 6. dzień Na żywo

13:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 6. dzień Na żywo

15:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 6. dzień Na żywo

17:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 6. dzień Na żywo

19:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 6. dzień Na żywo

20:30

Kolarstwo: Giro d'Italia

21:25

Wiadomości Eurosportu Powtórka

21:30

Wyścigi samochodowe: FIA World Touring Car Championship - kwalifikacje w Nürburgu

22:30

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 6. dzień Powtórka

23:30

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

00:30

Gem, set i Mats Powtórka

01:00

Wiadomości Eurosportu Powtórka

01:05

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 6. dzień Powtórka

03:00

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

04:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 6. dzień Powtórka

06:30

Gem, set i Mats Powtórka

07:00

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

08:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 6. dzień Powtórka

10:00

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

11:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 7. dzień Na żywo

13:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 7. dzień Na żywo

15:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 7. dzień Na żywo

17:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 7. dzień Na żywo

19:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 7. dzień Na żywo

20:30

Kolarstwo: Giro d'Italia

21:25

Wiadomości Eurosportu Powtórka

21:30

Wyścigi samochodowe: FIA World Touring Car Championship - wyścig w Nürburgu

22:15

Wyścigi samochodowe: European Touring Car Cup - wyścig w Nürburgu

22:30

Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Donington - 1. wyścig

23:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 7. dzień Powtórka

23:30

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

00:30

Wiadomości Eurosportu Powtórka

00:35

Gem, set i Mats Powtórka

01:00

Piłka nożna: MLS - mecz: Sporting Kansas City - DC United Na żywo

03:00

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

04:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 7. dzień Powtórka

06:30

Gem, set i Mats Powtórka

07:00

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

08:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 7. dzień Powtórka

10:00

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

11:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 8. dzień Na żywo

13:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 8. dzień Na żywo

15:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 8. dzień Na żywo

17:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 8. dzień Na żywo

19:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 8. dzień Na żywo

20:30

Kolarstwo: Giro d'Italia

21:25

Wiadomości Eurosportu Powtórka

21:30

Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Donington - 2. wyścig

22:00

Wyścigi supersportów: Mistrzostwa Świata w Donington

22:30

Wyścigi samochodowe: Eurocup Formula Renault 2.0 - wyścig w Monako

23:00

Wioślarstwo: Zawody Pucharu Świata w Lucernie

00:00

Gem, set i Mats Powtórka

00:30

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

01:00

Wiadomości Eurosportu Powtórka

01:05

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 8. dzień Powtórka

03:00

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

04:00

Piłka nożna: MLS Powtórka

05:30

Gem, set i Mats Powtórka

06:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 8. dzień Powtórka

10:00

Kolarstwo: Giro d'Italia Powtórka

11:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 9. dzień Na żywo

13:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 9. dzień Na żywo

15:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 9. dzień Na żywo

17:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 9. dzień Na żywo

19:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 9. dzień Na żywo

20:30

Piłka nożna: MLS Powtórka

21:55

Wiadomości Eurosportu Powtórka

22:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 9. dzień Powtórka

23:30

Szermierka: Grand Prix Series w Moskwie Powtórka

00:25

Wiadomości Eurosportu Powtórka

00:30

Gem, set i Mats Powtórka

01:00

Kolarstwo: Giro d'Italia - best of Powtórka

02:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 9. dzień Powtórka

03:00

Eurogole

03:05

MLS Highlights Powtórka

03:30

Vive la France Powtórka

03:55

1 na 1

04:10

Eurogole

04:15

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 9. dzień Powtórka

06:30

Gem, set i Mats

07:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 9. dzień Powtórka

09:00

Squash: World Series Finals w Dubaju

10:00

Kolarstwo: Giro d'Italia - best of Powtórka

11:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - mecz ćwierćfinałowy gry podwójnej mężczyzn Na żywo

13:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - 9. dzień Powtórka

14:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - mecz ćwierćfinałowy Na żywo

18:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - mecz ćwierćfinałowy gry podwójnej

19:00

Kolarstwo: Giro d'Italia - best of Powtórka

20:00

MLS Highlights Powtórka

20:30

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - mecz ćwierćfinałowy Powtórka

21:25

Wiadomości Eurosportu Powtórka

21:30

Piłka nożna: MLS Powtórka

23:00

Piłka nożna: MLS Powtórka

00:25

Wiadomości Eurosportu Powtórka

00:30

Gem, set i Mats Powtórka

01:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - mecz ćwierćfinałowy Powtórka

03:00

Tenis: Turniej French Open w Paryżu - mecz ćwierćfinałowy Powtórka

06:00

Ultimate Taekwondo

07:00

Ultimate New Japan Pro Wrestling

08:05

Japan Queen Tournament

09:05

World Series of Boxing - WSB

10:00

Journey fight

11:00

Ultimate First League

12:00

OZ Academy

13:00

Fights of Glory - France

13:15

Fights of Glory - Las Vegas

14:05

World Karate Federation

15:20

Osaka Funny Wrestling

19:00

OZ Academy

20:00

World Series of Boxing - WSB

21:00

Hip Show

21:45

Japan Queen Tournament

22:00

Explosion Fight Night

23:00

Fighting Rookies

23:45

Japan Queen Tournament

00:00

Xtreme Fighting Championship

00:50

Japan Queen Tournament

01:05

DEEP

02:10

Ultimate First League

02:40

King of Kings Heroes Grand Prix

05:00

World Series of Boxing - WSB

06:00

Ultimate Taekwondo

07:00

Ultimate New Japan Pro Wrestling

08:15

Japan Queen Tournament

09:05

World Series of Boxing - WSB

10:00

Journey fight

10:40

Osaka Funny Wrestling

11:00

Fights of Glory - Las Vegas

11:30

Fights of Glory - Amsterdam

12:00

OZ Academy

13:00

World Karate Federation

14:15

WUSHU Championship

15:00

Mix Fight Gala

17:30

Ultimate First League

18:05

Fights of Glory - Las Vegas

18:20

Fights of Glory - Amsterdam

19:05

King of Kings Heroes Grand Prix

21:00

Japan Queen Tournament

21:40

Superkombat Fighting Championship

23:10

Ultimate First League

00:00

Explosion Fight Night

00:55

Japan Queen Tournament

01:10

Hip Show

02:00

Osaka Funny Wrestling

06:00

Ultimate Taekwondo

07:00

Explosion Fight Night

07:55

Japan Queen Tournament

08:10

Ultimate First League

09:00

World Series of Boxing - WSB

10:00

WUSHU Championship

11:00

Fights of Glory - Amsterdam

12:00

World Karate Federation

13:15

OZ Academy

14:20

Ultimate First League

15:00

Fight Exclusive Night

18:35

Japan Queen Tournament

19:10

Mix Fight Gala

21:40

Ladies Fight Night

23:10

Ultimate Ring of combat

00:00

Fight Code

01:55

Japan Queen Tournament

02:15

Xtreme Fighting Championship

03:05

Fighting Rookies

04:00

DEEP

05:05

Ultimate New Japan Pro Wrestling

06:00

Ultimate Taekwondo

07:00

OZ Academy

08:00

Ultimate First League

09:00

WUSHU Championship

10:00

Fights of Glory - Las Vegas

10:15

Fights of Glory - Amsterdam

11:05

Superkombat Fighting Championship

14:20

Ultimate First League

15:05

King of Kings Heroes Grand Prix

17:00

Japan Queen Tournament

18:00

Superkombat Fighting Championship

19:30

Fights of Glory - France

20:15

Fights of Glory - Las Vegas

20:30

Japan Queen Tournament

21:00

CFFC - Cage Fury Fighting Championships

23:00

Fighting Rookies

23:55

Japan Queen Tournament

00:05

Ultimate FightBox Armageddon

01:10

Hip Show

02:00

Ultimate Ring of combat

03:00

AX Combat Night

04:10

Explosion Fight Night

05:15

Ultimate New Japan Pro Wrestling

06:00

World Series of Boxing - WSB