Wilk lepszy od Tytonia w Hiszpanii

Piłkarze Deportivo La Coruna pokonali Elche 1:0 w ostatnim meczu 15. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Po przeciwnych stronach wystąpili polscy zawodnicy - pomocnik Cezary Wilk i bramkarz Przemysław Tytoń, ale tylko ten drugi grał od początku spotkania.

Wilk, były zawodnik m.in. Korony Kielce i Wisły Kraków, wszedł na boisko w 65. minucie. W tym momencie jego zespół prowadził z Elche 1:0. Jedyną, jak się okazało, bramkę meczu zdobył w pierwszej połowie Argentyńczyk Luis Farina.

Dzięki zwycięstwu piłkarze Deportivo awansowali na 16. miejsce w tabeli (13 pkt), drużyna Tytonia pozostała na ostatnim, dwudziestym (10 pkt). Liderem - z dorobkiem 39 pkt - jest Real Madryt, wyprzedzający o cztery punkty Barcelonę i o siedem obrońcę tytułu Atletico Madryt